Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– zato bih molila Više koncentracije na našu burzu i što raditi u ponedjeljak.

– I love this game.
Pozdrav !

pa ak si u nekim likvidnim dionicama najpametnije je otici u short poziciju…

– zato bih molila Više koncentracije na našu burzu i što raditi u ponedjeljak.

SELL SELL SELL dok ide iznad 225!
P.s. NE zna koliko pratite, ali bilo je VEEEEELIkih iskrcavanja na 225!!!

Slucajno???

P.s. Dokle mislite da moze sutra HT potegnuti?
Misljenja sam da vecina ljudi ni ne zna da je sutra ZADNJI DAN za eventualan dokup…. ako zele dividendu od 29,99 (kao da smo u nekom supermakretu, zar ne?)


– zato bih molila Više koncentracije na našu burzu i što raditi u ponedjeljak.

SELL SELL SELL dok ide iznad 225!
P.s. NE zna koliko pratite, ali bilo je VEEEEELIkih iskrcavanja na 225!!!

Slucajno???

P.s. Dokle mislite da moze sutra HT potegnuti?
Misljenja sam da vecina ljudi ni ne zna da je sutra ZADNJI DAN za eventualan dokup…. ako zele dividendu od 29,99 (kao da smo u nekom supermakretu, zar ne?)

aha, na 225 su "ovce" kupovale i to za 32 milje kn. Kolega, razmislite malo…

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

e ivana7, inače ne čitam ovo al eto moram se ubacit (pročito zadnje 3 stranice). Ti si totalna komedija i očigledno si sss bez blage veze o ekonomiji. evo sam to. sad si dalje nastavite razglabat kaj bute sutra kupili i kaj da radite sa milijonima koje ste zaradili u zadnja 3 mj…al kada se vratite iz Zemlje čudesa shvatit ćete da bear vlada i da sve ide u kurac..pusa

Slijedeća tzv. dividendna dionica, koje su ove godine u modi – je ERNT-R-A.. Ona je dala 10 % dividende
prošle godine po dionici , a to je bilo prilično puno, jer je cijena bila 2400,00 kn. / ne sjećam se točno/.
Svojevremeno je Uprava pisala o izdašnoj dividendi, a cijena je dionice danas je -povoljna…
Isplati li se kupiti ovu dionicu radi dividende?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


@ Ima zanimljivih prilika na NYSE, pogotovo kod energetskih dionica, vjeruj mi potencijal – pogotovo dividendi je ogorman, T-ht je za to…..no ne zanm vidjet ćemo uvijek je doboro imati rezervne planove
matrix90, 01.03.2009. u 21:14
Matrix a da nisi iz nekog brokeraja koji nudi usluge trgovanja u usa???? [cool] onako malo reklame….. [thumbsup]
[/quote]

Nema reklame kolega, naprosto najskuplje je besplatno oglašavanje, zar ne?
Uglavnom, koliko sam upućen trgovanje u USA jedino rade Zaba i Abacus brokeri ( za njih sam 100% siguran ).


Matrix 90, nemaš ti veze s Ingrom ???? NIkakve ? ..šta riješio si sve dionice na vrijeme, investirao ih
u Arapskim Emiratima…Oćeš da ti citiram nekoliko tvojih , od par stotina postova , o Ingri …?
Svašta djeco draga… ja sam se nainvestirala u ovoj državi , nemam nikakvih prijedloga
o investiranju u ovoj državi. Samo vi investirajte, i sretno Vam bilo.
Priroda kapitala…… čemu misterija …jesi ga ukrao negdje?

Ne razumijem čemu toliko interesa i emocija oko mojega kapitala, naprosto kazem, nemam se razloga izjašanjavati javno o tome, bez uvrede.[kiss]

Ne znam na što točno ciljaš, ali tvoje izjave vrlo su teške, jer ispada da sam tajkun, a nisam[bye] …ne kaže se uzalud da čovjeku malo toga potrebno za sreću… [proud]



Matrix 90, ….
Priroda kapitala…… čemu misterija …jesi ga ukrao negdje?

– evo ja bi se tu htjela malo umiješati.
– ako kradeš malo onda si lopov.
– zato kradi jako puno pa si uspješni biznismen.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Upravo to – ja kažem tržište će fluktuirati.

Pitanje je samo, što je godpodarski kriminal ?

Matrix90, točno kolega..ti nisi tajkun…. točno -ni nemaš kapital…i javno se ne moraš izjašnjavati o ničemu…slažem se. A sad lijepo priznaj koliki su ti stvarni minusi na dionicama.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Upravo to – ja kažem tržište će fluktuirati.

Kako netko plagira… [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Matrix90, točno kolega..ti nisi tajkun…. točno -ni nemaš kapital…i javno se ne moraš izjašnjavati o ničemu…slažem se. A sad lijepo priznaj koliki su ti stvarni minusi na dionicama.

Kolega šalu na stranu, trenutno imam mnoštvo poslovnih obaveza.

Ugodan ostatak noći Vam želim i uspješan radni tjedan.

ah ta dividenda…

http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1&samoIspl=1

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


e ivana7, inače ne čitam ovo al eto moram se ubacit (pročito zadnje 3 stranice). Ti si totalna komedija i očigledno si sss bez blage veze o ekonomiji.

– nemoj drugi put ponoviti istu grešku i ponovno čitati ove stranice.
– ipak su ove stranice za nas manje stručne investitore na burzi.
– te tu tražimo savjete i best buy za kupnju.
– te Vas molim da nama koji tu nešto škrabamo ne zamjerite puno, već ako možete pomognete kojim dobrim savjetom.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. evo samo zbog Vaše znatiželje,
– uspiješno vodim jednu malu firmicu,
– a diplomu ekonomskog fakulteta sam jako jeftino kupila.


…i kaj da radite sa milijonima koje ste zaradili u zadnja 3 mj…al kada se vratite iz Zemlje čudesa shvatit ćete da bear vlada i da sve ide u kurac..pusa

Gospon Insider.

– ipak morate kužiti kako većina koja prati ovu temu ne spada u inteligentne investitore,
– a kada već nismo inteligentni onda kupujemo samo ono što nam nosi lijepu dividendu.
– odavno smo se vratili iz Zemlje čudesa, i takoreći nismo ništa zaradili na HT-u,
– ali nismo ni pogubili novčeke.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. ipak mi se čini kako je velika većina inteligentnih investitora prošla dosta neinteligentno na burzi, (ili narodski rečeno, velika pušiona na burzi).


aha, na 225 su "ovce" kupovale i to za 32 milje kn. Kolega, razmislite malo…

– e to ne znam ni sama.
– još ćemo morati pričekati ovo ljeto za vidjeti tko su u stvari ovčice za šišanje.
– postojati će i popravni ispit u utorak,
– ali s ovim načinom isplate dividende imamo i drugi rok za popravni ispit.

– možda je dobitna situacija 50 : 50%, ali ponavljam ne znam ni sama, ali ćemo zato uskoro biti puno pametniji.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. možda je dobro čekati i sljedeću dividendu, i svakako imati slobodnog keša kada bude masovna kupnja na 130kn, samo će i tada biti problema jer će se ukazati novi i noviji targeti.
– a baš je bio zaheban onaj target na 130kn kada se je isto moglo kupovati po 190kn a i niže.

New Report

Close