Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam kako na best buy nitko nije napisao dlkv?
Očito su mnogi ostali iznenađeni a i još bi mogli.


Neznam kako na best buy nitko nije napisao dlkv?
Očito su mnogi ostali iznenađeni a i još bi mogli.

Nije istima kolega….pročitajte moj post od 08.01.2015. u 9.09 h na ovoj temi…samo par stranica se vratite unatrag…
Dakle, puno prije nego što se došlo do ove današnje cijene od 15.00+

Još uvijek mislim da je best buy u ovom trenutku na ZSE….Dalekovod, bez konkurencije

Pocetkom tjedna dosao do 5% plusa u ovoj godini, najvise zahvaljujući plagu i tuhu, mislim si, ovako jos deset dana i dividenda pa sam ja zadovoljan za ovu godinu. Ali se dijelom ispuhalo, sto ce bit kad ovo dvoje stanu? Ne da mi se vuci poteze prije q4 fi. Jedino ocistio pola od preostale 1/3 adpl u portfelju, ostvario zgubitak, mislim da cu pobrisati i ostatak. Mijenjao adpl za atln 1:1, kad sam atln prodavao prije godinu dana mogao si za adpl dobiti ih 2-3,(ubaciti emotikon koji se lupa cekicem po glavi i drugom rukom se samara).


Još uvijek mislim da je best buy u ovom trenutku na ZSE….Dalekovod, bez konkurencije

Možda bi mogao napisati koju više o tome, argumentirati zašto DLKV…
Uz EV od 1,32 milijarde kuna zašto očekivati rast vrijednosti dionice i kolika je po tebi fer vrijednost kompanije?

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica


Pocetkom tjedna dosao do 5% plusa u ovoj godini, najvise zahvaljujući plagu i tuhu, mislim si, ovako jos deset dana i dividenda pa sam ja zadovoljan za ovu godinu. Ali se dijelom ispuhalo, sto ce bit kad ovo dvoje stanu? Ne da mi se vuci poteze prije q4 fi. Jedino ocistio pola od preostale 1/3 adpl u portfelju, ostvario zgubitak, mislim da cu pobrisati i ostatak. Mijenjao adpl za atln 1:1, kad sam atln prodavao prije godinu dana mogao si za adpl dobiti ih 2-3,(ubaciti emotikon koji se lupa cekicem po glavi i drugom rukom se samara).

Drevil je postao trejder:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Još uvijek mislim da je best buy u ovom trenutku na ZSE….Dalekovod, bez konkurencije

Možda bi mogao napisati koju više o tome, argumentirati zašto DLKV…
Uz EV od 1,32 milijarde kuna zašto očekivati rast vrijednosti dionice i kolika je po tebi fer vrijednost kompanije?
[/quote]

Ja ne očekujem rast. On se već dogodio kolega. I još će potrajat…

Pa ako će potrajat i ako još uvijek smatraš DLKV best buyem onda se opet postavlja moje pitanje, koja je fer vrijednost, na temelju koji činjenica?
Ili trejdaš pa te nije briga za fer vrijednost već jednostavno računaš da ćeš prodati skuplje?

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

Najbolji su mi ovi što napišu da će nešto rasti zato što će rasti.


Najbolji su mi ovi što napišu da će nešto rasti zato što će rasti.

Kao što sam i napisao…ne očekujem rast…on se već dogodio i događa se, a vi i slični vama neka samo gunđaju…

Imam jednu bojazan za hrvatsku ekonomiju.

Sa padom cijene goriva, mislim da se jako pojavljuje scenarij deflacije.

A taj scenarij je, po meni, u Hrvatskoj najgori.

Ionako “stavi u banku” mentalitet potpomognut deflacijskim pritiskom potpuno bi unistio i malo investicija sto imamo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Imam jednu bojazan za hrvatsku ekonomiju.

Sa padom cijene goriva, mislim da se jako pojavljuje scenarij deflacije.

A taj scenarij je, po meni, u Hrvatskoj najgori.

Ionako "stavi u banku" mentalitet potpomognut deflacijskim pritiskom potpuno bi unistio i malo investicija sto imamo.

Nemojte kolega strahovat…vidim da Vi to uopće ne razumijete..

New Report

Close