Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vrijeme je idealno za plovidbu .

pa otplovi više umjesto što tu pišeš gluparije…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Izgleda kao mini Santa reli , na ADRS-P , HT , KOEI-R-A , a ipak su tu i solidne dividende u kalendarskoj godini , koja počinje za 2 tjedna.

fondovi dižu cijene na par svojih dionica,sve ostalo je u teškoj banani tj.mrtvilo
ne vidim čemu bi se ulagači na ZSE trebali radovati?
[/quote]

Valjda tome da imaju kvalitetan – likvidan portfolio !!



Vrijeme je idealno za plovidbu .

pa otplovi više umjesto što tu pišeš gluparije…
[/quote]

Činjenica je da idealno , i u ostatku svijeta i kod nas



Vrijeme je idealno za plovidbu .

pa otplovi više umjesto što tu pišeš gluparije…
[/quote]
niko u Merku nejde bez puno “prtljage”

Ne znam što je best buy, mislio sam da je to viro (nisam kupio),
pa otišao u blokadu…đuru i dalekovod više ne diram, optima je malo
neizvjesna, a dosta je i porasla (300%), bar dok se ne vidi što će
biti s tim natječajem, banke standardno na 1 BV (koje isplaćuju
dividendu), osim HPB (0.5 BV) koji ju ne isplaćuje, ali nikad ne znaš…
Osim ako cijelo tržište iduće godine povuče prema gore zbog viška
novca u fondovima, pa će sve biti best buy, naravno osim onih koje
odu u stečaj…

P.S. Petrokemija (+200%) je uz Optimu(u j…+340%) bila
dionica godine, a ne Adplastika, koja je u godinu dana porasla 6%,
bez obzira što kažu…stabilnost i sve to…

https://www.lider.media/poslovna-scena/kompanije/nagrade-zagrebacke-burze-saranovic-im-digao-cijenu-a-oni-pokupili-nagrade-129365
Dionica godine je Petrokemija, a ne ADPL koji je narastao samo 6% u godinu dana – jedino ako je trenutno ptcjenjen kao i nedavno Kraš pa očekuju da eksplodira. Svaka čast ADPL-u ali ja gledam gdje se mogao ostvariti najveći prinos ove godine a to je Petrica.
A na Krašu je ironija da je uprava pokupila nagrade a prljavo se borila se protiv onoga koji im je te nagrade omogućio.

Najveći prinos se mogao ostvariti u casinu, tako da staviš sve na jedan broj i dobiješ.
Petrokemija se ne razlikuje puno od toga


Najveći prinos se mogao ostvariti u casinu, tako da staviš sve na jedan broj i dobiješ.
Petrokemija se ne razlikuje puno od toga

hahaha,super

Kao ziceri mi izgledaju tpng,sapn i hpb…..vrlo dobri do odlični rezultati……podcjenjene dosta…..zapravo, ni na rastu od ×2 na sadašnju cijenu, cijena dionica nebi bila napuhana……


Kao ziceri mi izgledaju tpng,sapn i hpb…..vrlo dobri do odlični rezultati……podcjenjene dosta…..zapravo, ni na rastu od ×2 na sadašnju cijenu, cijena dionica nebi bila napuhana……

samo izgledaju..
sve te dionice u 2020. realno je očekivati na istim razinama na kojima su sada, max.+10-15%, ali isto tako lako moguće i -15%

zlocesti, 01.01.2020. u 19:14
– 26.09.2019
Opte
Ide preuzimanje. Vidjeli smo kako to izgleda na Krašu.
-Vlen
Škver je pun od proljetos, a stiže i flota
– Petrokemija
Svi kažu da je podcijenjena. Ako ih ne možeš pobijediti, pridruži im se
Cnb, bila sam u pravu…………… a sada imam novaca, a nemam ideje 🙁
Dakle, ideje na sunce .
Novi početak.
Ajmo best buy, nekako smo utihnuli.

Saponija je prvi izbor.
Dobro izgleda i fundamentalno, i nacrtano.

Best buy?
Kod nas se više nema šta kupiti.
Još Hpb ima prostora za rast, možda koju kunu gore i adpl ili zaba… Sveukupno ako fondovi ne počnu raditi gluposti ili ako gospodinu xy bude dosadno pa se aktivira ne očekujem više od par posto rasta.
Tko je hrabriji mogao bi shortati nasdaq 100 čim se ovaj rast malo zaustavi. Ako ovo nije isto ko dot.com balon 2000 onda ne znam šta je.

Tko je hrabriji mogao bi shortati nasdaq 100 čim se ovaj rast malo zaustavi. Ako ovo nije isto ko dot.com balon 2000 onda ne znam šta je.

možda malo preuranjeno! mislim da bi mudro bilo sačekati američke izbore. ako trump opet dobije ide to još gore.

New Report

Close