Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mišljenje o INGR ?


Mišljenje o INGR ?

Na Ingri je bilo kontroliranja cijene, a bilo je i pokušaja rušenja kad je bid bio šupalj.
Još nije krenuo vlakić, ali sada već stvarno ima dovoljno razloga za polazak.
Ako krenu vlasnička preslagivanja i otvoreno se pokaže želja za preuzimanjem, biti će jako živahno.
Sve će se to dogoditi, ali pitanje je kada.

Kitko ne spominje KODT kao best buy? A uzevši u onjer rizik vs porast cijene, definitivno je KODT best buy. U kratkom vremenu s 1000 na 1400kn. a u međuvremenu isplaćena je i dividenda. Znači, ne da nije palo nakon dividend day-a, nego je poraslo.
Vrlo pristojna dividenda (među višim na ZSE), stabilno poslovanje, više-manje neovisno o stanju u HR, Nešto se čudno događa, nema dionica na prodaji, što se pojavi, uglavnom se brzo pokupi, zna li tko o čemu se radi? Ima neki info?

Lijepo sam pisao kupujte Dalekovod, Igh,Viro,Sapn i Tpng jer krece up up up. Samo cekajte..svaki dan sve skuplje.A i KODT ce postati bezobrazno skup.


Lijepo sam pisao kupujte Dalekovod, Igh,Viro,Sapn i Tpng jer krece up up up. Samo cekajte..svaki dan sve skuplje.A i KODT ce postati bezobrazno skup.

Poslušajte kolegu. Čovjek zna znanje…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.



Što sam tržila ???

– upravo sam kupila Buy opciju na EUR/USD, iliti kladila sam se na rast Eura s velikom polugom.
– već ujutro znam jesam li zaradila ili popušila.


Nazalost nista. Opet crveno i gubitak.
[/quote]
Koliko vidim danas ste izgubili 23 do 46% uloga.Kolegice sutra vam je posljednji zvizduk za Sapn,Viro,Tpng,Dlkv,Igh..Eto dobronamjerno vam pomazem. Viro ce za pocetak do 150kn ko keks..iako ide to visoko prema 400kn…Igh preko 200kn..Dlkv preko 7.5..Sapn preko 250 i Tpng preko 43kn. Nemojte sutra reci niste znali.
A eto i ta Ulpl bi mogla do 150kn u konacnici.

Samo ti njima reci kolega pripuz. Tko želi slušati, želi, tko ne želi, a Bože moj…
Al zakaj DLKV samo do 7,50kn? Rekli ste jučer da ide barem do 8,5 kn, a naveli ste još i targete od 12 i od 18 kn.Malo pojašnjenja ne bi škodilo. Hvala.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ma da. Sve veliki znalci.

Zbog čega onda kolege mi nitko nije sugerirao da uložim na Šangajsku burzu?

Danas bi bio multimilijunaš, STAR čak.

Možeti si ovu temu okačiti mačku o rep.

“profesionalci”

Glavno da se tu zarađuje za burek, a da bi netko digao veliku lovu……

Ništ od toga.

dlkv- igh- ingr-ulp l- možda i ddjh normalno končar

Dlkv ce na 7.5-8,5 kn biti pregrijan. Tu bi moglo biti hladjenje 4-5 tjedana pa nastavak rasta ako nastave pristizati poslovi. Slicno Optimina 2.5kn. I da..nakon povrata na 6.2kn rast ce nastaviti do 12-13 kn. Top target tko ima vremena cekati je 17-18 kn.


Koliko vidim danas ste izgubili 23 do 46% uloga.

– gospon Pripuz, vi ste tu novi pa ne znate, postoji nešto što se zove stop loss, ali o tom potom ima vremena da jednog dana i to naučite.


Lijepo sam pisao kupujte Dalekovod, Igh,Viro,Sapn i Tpng jer krece up up up.

– ne znam zašto ovi novi investitori koji nisu do sada trgovali na burzi biraju za svoj portfelj najrizičnije dionice.
– možda tu i bude što početničke sreće, dosta dionica je cjenovno na niskim razinama pa će tu biti nekoga rasta.
– ali na malo duže staze gospon Pripuz i velika većina investitora koji investira na taj način će bankrotirati.
– i gospon Lopina je godinama imao neke sitne uspjehe dok konačno nije bankrotirao.


Ima li neka logika iza ovoga ili je tako grah pao?

– gospon Twixer dugo vas nema na ovome forumu.
– znam da je u tuđini teško.
– evo za vas imam nešto Best buy.
– u Iloku možete kupiti kuću s oranicom za cijenu jednog boljeg ručka ili večere s društvom kod nas na moru.
– imate priliku kupiti kuću s oranicom za samo jednu bocu šampanjca Dom Perignon.
– velika većina nas u Hrvatskoj jako dobro živi i stvarno se ne radi puno.
– na novim izborima ćemo imati ponovno staru predsjednicu a ona kaže kako će kod nas biti bolje nego u Švicarskoj.
– nego vratimo se na Ilok, živite u RH a možete se jeftino hraniti u par stotina metara udaljenoj Srbiji.
– sa sitnim švercom imigrantima možete ostvariti dodatni džeparac.
– a danas vam ide i tvz. kontinentalni seoski turizam.
– pa vi razmislite, ovo vam je stvarno jeftina prilika.

-dobro vam kaže gđa ivana, Slavonija je postala Best buy, obecana zemlja
-za šaku dolara možete kupiti kuću s oranicom, zaraditi milijune na oranici
-onda te milijune uložite na Zse i za radite desetine milijuna

Pustite kuce onima koji ih trebaju i imaju korjen otuda. Nego je li stop loss na 20 ili 40% gubitka? I koliko se autica pogubilo?

New Report

Close