Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne ulazim u predstečajuše ali mislim da ernt na ovu cijenu do sljedeće dividende može bez problema porasti 20-30 posto.,

Vi jedrite u klasi optimist.
Za cijenu dionice 1500 kn ERNT koji ima 1.3 mil kn dionica bi treba imati netto
prihod od cca 200 mil kn godišnje ili 50 mil kvartalno.
Uskoro će FI za drugi kvartal.
Da li će ERNT ostavariti netto dobit od 60 mil kn za opravdati dodatni rast od
20 % ili 65 mil kn za opravdati 30%.
Ipak mirovinci mogu sve,dignuti ERNT na 2000 i spustiti na 1000,pa se u cijenu
nebi htel mješat.
Ali 1.500 je dora cijkena za tutanj prije izvješća.Tanking profit.
U ERNT teče med i mlijeko.Čestitke vlasnicima.želim da zaradite više.Ja neću u ERNT.Skupo mi je.
[/quote]

a koje klasa jedrenja je trgovanje predstečajušama?,klasa samoubojstvo?,klasa kamikaza?.,po toj vašoj logici o tome koliko bi ernt morao zaraditi da opravda cjenu od 1500 kn bi se za firme koje godinama posluju s gubitcima trebalo dioničarima plačati da imaju dionice takvih firmi proporcionalno tome koliki gubitak ostvare.,i kolega domach1984 mislim, je na cijeni ernt od 1300 kn pisao kak to ne valja kupovati.,ja se baš tada našopingirao.,šteta, što sam bio škrt na 1250.,bila je skupa na 1300 i sad je na 1500 a ne vjerujem da će na 1700 ili više biti jeftinija nego sada.,u ostalom svatko sam treba donositi odluke.,isto tako savjetujem dobro promišljanje svima koji planiraju kupiti predstečajuše jer ako ti biseri bankrotiraju dionice ne vrijede ništa a kvalitetna dionica uvjek može pasti ali če ju tržište vratiti gore dok bok je kod bankrota put samo jedan.,

bacio pogled na trgovanje, par mojih danas kao da ih je von Braun dizajnirao[emo_novac], ako ostane tako opet u 16 h portfelj u novom vrhu.


Zključak:pozdravlja vas budući milijunaš,najprije kunski,zatim i EUro milijunaš Lopina.Samo love.

– pozdravljam i ja budućeg milijunaša, najprije kunskog, zatim i EUro milijunaša gospon Lopinu.

– I love this game.
Pozdrav !

A vidi ti Leda! Dogovorene transkacije. Bid se podebljao odjednom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.




ne ulazim u predstečajuše ali mislim da ernt na ovu cijenu do sljedeće dividende može bez problema porasti 20-30 posto.,

Vi jedrite u klasi optimist.
Za cijenu dionice 1500 kn ERNT koji ima 1.3 mil kn dionica bi treba imati netto
prihod od cca 200 mil kn godišnje ili 50 mil kvartalno.
Uskoro će FI za drugi kvartal.
Da li će ERNT ostavariti netto dobit od 60 mil kn za opravdati dodatni rast od
20 % ili 65 mil kn za opravdati 30%.
Ipak mirovinci mogu sve,dignuti ERNT na 2000 i spustiti na 1000,pa se u cijenu
nebi htel mješat.
Ali 1.500 je dora cijkena za tutanj prije izvješća.Tanking profit.
U ERNT teče med i mlijeko.Čestitke vlasnicima.želim da zaradite više.Ja neću u ERNT.Skupo mi je.
[/quote]

a koje klasa jedrenja je trgovanje predstečajušama?,klasa samoubojstvo?,klasa kamikaza?.,po toj vašoj logici o tome koliko bi ernt morao zaraditi da opravda cjenu od 1500 kn bi se za firme koje godinama posluju s gubitcima trebalo dioničarima plačati da imaju dionice takvih firmi proporcionalno tome koliki gubitak ostvare.,i kolega domach1984 mislim, je na cijeni ernt od 1300 kn pisao kak to ne valja kupovati.,ja se baš tada našopingirao.,šteta, što sam bio škrt na 1250.,bila je skupa na 1300 i sad je na 1500 a ne vjerujem da će na 1700 ili više biti jeftinija nego sada.,u ostalom svatko sam treba donositi odluke.,isto tako savjetujem dobro promišljanje svima koji planiraju kupiti predstečajuše jer ako ti biseri bankrotiraju dionice ne vrijede ništa a kvalitetna dionica uvjek može pasti ali če ju tržište vratiti gore dok bok je kod bankrota put samo jedan.,
[/quote]

ERNT ja ne bi dirao niti štapom na ovim razinama. Poslovanje će dostići moju tvrdnju kroz izjveštaje. E sada, što mirovinci budu radili po kupnji je drugi par cipela i u to se ne miješam.

Odogvorno tvrdim da je ERNT preskup ovog trena i u nasljedno vrijeme će mu prihodi i dobit pasti i to solidno, Rostelekom je gotov posao nema zamjene trenutno. To je jednom u 5 godina ili rijeđi event.

Da se može shortati, ERNT je po meni short vidljiv sa 100 km.

Naravno to je moje mišljenje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Informanka.

– odavno nisam zaradila kao danas.
– a još važnije od toga mi je kako je EU prepoznala moje investicije kojima se smješi još i veći rast.

– I love this game.
Pozdrav !

Best buy? Turizam. Svi se pitaju što to mi donosimo Europi. Turizam. Best buy turizam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ivana7
Daj i nama reci koje ti to dionice donose zaradu pa da i mi možda kupimo koju.


Bandićeve vukojebine samo ti i stručnjaci poput tebe uspoređuju sa zgradom u Čakovcu koja je razgrabljena u 2011 godini a i dan danas kupci (nije bio jedan kupac)navaljuju ali nema više, otišla baba s kolačima.
A AMDN sigurno nisu manje atraktivni zato mislim da će tu biti još zarade. A K.Staklenici……ako ti je žao što nisi stigao kupiti ja ti prodam nešto sitno po 1500!??

Sto bi rekao Ciro: ja tebi sine ne mogu oponirati.

Ti si platio skolu nekretnina skuplje nego neki skolovanje na Harvardu. Pa si valjda nesto naucio o nekretninama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Informanka.

– odavno nisam zaradila kao danas.
– a još važnije od toga mi je kako je EU prepoznala moje investicije kojima se smješi još i veći rast.

– I love this game.
Pozdrav !

Koga je EU prepoznala?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ivana…s obzirom na tvoj veliki portfelj sigurno ti je ostalo onako neprimjetno i ponešto korfa pa ti portfelj ubrzano raste a da nisi niti svjesna.[emo_smijesak]

EU je prepoznao vaznost ulaganja u nove tehnologije u energetici,a Ivana govori o KODT

New Report

Close