Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moze netko da kaze kada je dosla vest o 57 ponuda za cetiri kompanije koje cerp prodaje-te koliko je bilo prometa na krilima te cesti?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

http://www.swisstunnel.ch/,,Ajmo građevinari prijavite se na samit u Dubrovniku,,,,da iziđemo iz ovih Tunela.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Bila bi šteta ne pozicionirati se u dio kvarteta koji je trenutno na prodaju, JDPL,HIMR,HMST,Plat.
Dobre tvrtke za promjenu idu u prodaju, moglo bi biti, opet za promjenu, lijepih stvari na našoj burzi.

lp

Evo ga!!

Preko 50 ponuda za Maestral, Plat, Imperial i Jadroplov

57 ponuda!!
[/quote]

http://zupskiportal.hr/novost/1347/Tko-%C5%BEeli-kupiti-hotele-Plat-i-Maestrale-%E2%80%93-Atlantska%2C-Todori%C4%87%2C-Luk%C5%A1i%C4%87%2C-Valamar&

Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Bila bi šteta ne pozicionirati se u dio kvarteta koji je trenutno na prodaju, JDPL,HIMR,HMST,Plat.
Dobre tvrtke za promjenu idu u prodaju, moglo bi biti, opet za promjenu, lijepih stvari na našoj burzi.

lp

Evo ga!!

Preko 50 ponuda za Maestral, Plat, Imperial i Jadroplov

57 ponuda!!
[/quote]

http://zupskiportal.hr/novost/1347/Tko-%C5%BEeli-kupiti-hotele-Plat-i-Maestrale-%E2%80%93-Atlantska%2C-Todori%C4%87%2C-Luk%C5%A1i%C4%87%2C-Valamar&

Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

lp
[/quote]
Kolega plavi, što mislite po vašoj slobodnoj procjeni koliko od te 32 otpada na JDPL a koliko na HIMR?? Ja mislim jedno 10-ak za JDPL a ostatak za HIMR… ipak su hoteli na Jadranu i njihovo zemljište primamljivije od brodarske firme..


Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

nema ponuda, to su samo pisma namjere, a koliko će i da li će ponuda biti to ćemo tek vidjeti!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!





Bila bi šteta ne pozicionirati se u dio kvarteta koji je trenutno na prodaju, JDPL,HIMR,HMST,Plat.
Dobre tvrtke za promjenu idu u prodaju, moglo bi biti, opet za promjenu, lijepih stvari na našoj burzi.

lp

Evo ga!!

Preko 50 ponuda za Maestral, Plat, Imperial i Jadroplov

57 ponuda!!
[/quote]

http://zupskiportal.hr/novost/1347/Tko-%C5%BEeli-kupiti-hotele-Plat-i-Maestrale-%E2%80%93-Atlantska%2C-Todori%C4%87%2C-Luk%C5%A1i%C4%87%2C-Valamar&

Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

lp
[/quote]
Kolega plavi, što mislite po vašoj slobodnoj procjeni koliko od te 32 otpada na JDPL a koliko na HIMR?? Ja mislim jedno 10-ak za JDPL a ostatak za HIMR… ipak su hoteli na Jadranu i njihovo zemljište primamljivije od brodarske firme..
[/quote]

Ne bih htio špekulirati, samo sam moram priznati iznenađen, ispada da je interes veći od očekivanog za JDPL / HIMR.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Broj ponuda je u članku traljavo napisan zbog skromnih informacija iz CERP-a.
15-ak može biti i 19, 10-ak i 14…tada se omjer bitno mijenja i nije više 32 za JDPL/HIMR, već može biti i 25 (bezveze kažem broj). Neka je za HIMR 15 i ostane za JDPL 10…
Ne može se znati koliko je točan broj za koje Društvo. To samo njih par iz CERP-a zna. Mi možemo samo nagađati [emo_naivan]

Medutim, tu je vjest objavio; “Zupski portal”
Nesto ala, Modra lasta i Glas koncila.




Bila bi šteta ne pozicionirati se u dio kvarteta koji je trenutno na prodaju, JDPL,HIMR,HMST,Plat.
Dobre tvrtke za promjenu idu u prodaju, moglo bi biti, opet za promjenu, lijepih stvari na našoj burzi.

lp

Evo ga!!

Preko 50 ponuda za Maestral, Plat, Imperial i Jadroplov

57 ponuda!!
[/quote]

http://zupskiportal.hr/novost/1347/Tko-%C5%BEeli-kupiti-hotele-Plat-i-Maestrale-%E2%80%93-Atlantska%2C-Todori%C4%87%2C-Luk%C5%A1i%C4%87%2C-Valamar&

Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

lp
[/quote]
Ukoliko je to istina, tj ako je +10 za svaku dionicu to može itekako utjecati na krajnju cijenu. Ne razumijem zašto firme ne objave interesente? To je cijenovno osjetljiva informacija i po meni postoji obaveza objavljivanja iste. Stvarno nije isto da li ima 2 zainteresirana ili 12.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ako je to približno točna informacija, ide JDPL puno više nego što se uopće itko od nas usudi i pomisliti…[emo_cool]




Bila bi šteta ne pozicionirati se u dio kvarteta koji je trenutno na prodaju, JDPL,HIMR,HMST,Plat.
Dobre tvrtke za promjenu idu u prodaju, moglo bi biti, opet za promjenu, lijepih stvari na našoj burzi.

lp

Evo ga!!

Preko 50 ponuda za Maestral, Plat, Imperial i Jadroplov

57 ponuda!!
[/quote]

http://zupskiportal.hr/novost/1347/Tko-%C5%BEeli-kupiti-hotele-Plat-i-Maestrale-%E2%80%93-Atlantska%2C-Todori%C4%87%2C-Luk%C5%A1i%C4%87%2C-Valamar&

Ca. 25 ponuda za Maestral i Plat.
Znaći ostaje ca. 32 ponude za Himr i JDPL.

lp
[/quote]
Također je najavio i natječaj za lokaciju Veliki Brijun koji se priprema, a koji bi trebao biti objavljen tijekom jeseni, kao i raspisivanje javnog poziva za obvezujuće ponude za tvrtke u većinskom državnom vlasništvu koje će se privatizirati tijekom ove godine – Maestral, Plat i Imperijal Rab. Dogovorena je daljnja razmjena informacija i praćenje svih daljnjih koraka do objave navedenih natječaja.

Ministar Lorencin je sudjelovao i na otvorenju Međunarodnog turističkog sajma Baku Expo Exihibition, gdje se susreo s ministrom turizma i kulture Republike Azerbajdžan Abulfazom Garayevim te s direktorom Federalne agencije za turizam Ruske Federacije Alexanderom Ratkovim.

Novi kupci .

po meni best buy dionce iz gradjevinskog sektora mozda cete reci da sam lud ali vani je opravak poceo vec prije 2 godine htjeli mi priznati ili ne to ce se desiti i kod nas ako ne ove godine sljedece nakon 6 godina recesije sigurno a kako bi burza trebala reagirati 6 mjeseci prije moje je misljenje da su dionice gradjevinskog sektora best buy i to one firme koje nisu u PSN-u i ne samo to sljedece su godine izbori a svaka se vlast voli pohvaliti rastom BDP a gdje boljeg pokreataca rasta BDPod gradjevine,sem toga neke od njih se trze na 3-4pct od ATH ok nigdje nepise da moraju u nekoj buducnosti vise ikad na taj ATH ali pojedine dionice su stvarno ubijene i podcijenjene mislim prvo na Tehniku i Vijadukt

SAPN?
Ima li tko mišljenje u vezi dionice. Naročito sada kad su preuzeli vlasništvo nad Kanditom…

Informanka.

– u ovoj godini sam ponovno u nekom sitnom plusu +1.96%.
– postaje sve teže i teže zaraditi neku lovu na burzi.
– nikada ne znate kada će te naići na neku minu.
– novih investitora nema, odnosno nema neke nove love koja bi podigla burzu, a sama država već godinama ide u krivom smjeru, za sljedeće dvije godine tu može biti samo gore.
– i što se onda može očekivati od burze ???

– I love this game.
Pozdrav !

POjavio se strah i kod onih koji su na dobitku , pa rasprodaju , umjesto da poćekaju ako imaju VALUE dionicu , onu koja uistinu vrijedi . Samo treba pratiti trend , a zanemariti dnevne oscilacije .

New Report

Close