Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakvi su ti ovo pusti sidikati,o čemu se radi?

Zanimljivo da od cijelog teksta pitaš samo za tvoj sindikat ?
Da svi znamo za taj sindikat !
Uživaj dok ide .
[/quote]
Nerazumjem ,koji tvoj sindikat?



Lapsus Đemse [tongue]…………a isprika kolegi Twixer-u

džeimz. [smiley]
[/quote]

Jim for friends

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Kakvi su ti ovo pusti sidikati,o čemu se radi?

Zanimljivo da od cijelog teksta pitaš samo za tvoj sindikat ?
Da svi znamo za taj sindikat !
Uživaj dok ide .
[/quote]
Nerazumjem ,koji tvoj sindikat?
[/quote]






Kakvi su ti ovo pusti sidikati,o čemu se radi?
[/quote]

Sindikat=udruženi veći špekulani,inseideri u mirovinskim fondovima i naravno mirovinci i OIF.

Na ZSE treba jaka metla!Malo reda ne bi škodilo.I Remetinca.

[/quote]

Tako je Lopina !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Kakvi su ti ovo pusti sidikati,o čemu se radi?

Zanimljivo da od cijelog teksta pitaš samo za tvoj sindikat ?
Da svi znamo za taj sindikat !
Uživaj dok ide .
[/quote]
Nerazumjem ,koji tvoj sindikat?
[/quote]






Kakvi su ti ovo pusti sidikati,o čemu se radi?
[/quote]

Sindikat=udruženi veći špekulani,inseideri u mirovinskim fondovima i naravno mirovinci i OIF.

Na ZSE treba jaka metla!Malo reda ne bi škodilo.I Remetinca.

[/quote]

Tako je Lopina !
[/quote]
čovjek svaki dan nešto novo nauči,zahvaljujem na odgovoru.


džeimz. [smiley]

gospon Džeimzso.

– čestitam vam Božić, a i ostalima koji to danas sutra slavite.

– I love this game.
Pozdrav !


Ja sam skinu LPLH na 70 prodavao po 210/prosjećna zarada 100%/,slićno sam napravio i u DKVS
jer iako sam se počeo krcati na 38 ……

– točno taj LPLH vam je pogodak godine.
– ali to možete zahvaliti onome investitoru xy koji je poskidao sve do cca 150kn, a kako isti to više ne nadokupljuje cijena stoji tu gdje je.
– isto tako i ta DKVS, pa nisu investitori to kupovali zbog toga što je to gospon Lopina reklamirao, kupovali su tu dionicu jer je to bila, a i sada je značajnija investicija gospona xy.
– i velika većina investitora koja je kupovala LPLH i DKVS je samo pogubila novce.

– analizirala sam malo toga tipa xy, barem gdje je vidljiv u top10.
– ali njemu je investicija u ADPL 50% keša, a sve ostale gluposti u kojima je top10 su mu 50%.
– ipak ga je trebalo pratiti na toj glavnoj investiciji.

– I love this game.
Pozdrav !


Vrijeme je za povečati likvidna sredstva u svom portfelju.Margin u Agramu 1:3 ,samo INGRA i trejdanje obavezno.Moram povećati polugu da bi povećao dobit.Nadam se da bul neće biti prejak
i da ću ga dočekati sa više papira.

– ovo je stvarno najbrži put do bankrota, i još margin 1:3.
– pa znate li kolike su kta i ukupni trošak ???????????
– i uzeti će vam u zalog dionice VLDS ili DKVS.

– pa Ingru reklamirate od 23kn.
– i koliko se je do sada na ovim cijenama INGR napravilo meda ?????????
– Isus je od vode pravio vino.
– a vi gospn Lopina od vina pravite kvasinu ili ocat.

– I love this game.
Pozdrav !



Ja sam skinu LPLH na 70 prodavao po 210/prosjećna zarada 100%/,slićno sam napravio i u DKVS
jer iako sam se počeo krcati na 38 ……

– točno taj LPLH vam je pogodak godine.
– ali to možete zahvaliti onome investitoru xy koji je poskidao sve do cca 150kn, a kako isti to više ne nadokupljuje cijena stoji tu gdje je.
– isto tako i ta DKVS, pa nisu investitori to kupovali zbog toga što je to gospon Lopina reklamirao, kupovali su tu dionicu jer je to bila, a i sada je značajnija investicija gospona xy.
– i velika većina investitora koja je kupovala LPLH i DKVS je samo pogubila novce.

– analizirala sam malo toga tipa xy, barem gdje je vidljiv u top10.
– ali njemu je investicija u ADPL 50% keša, a sve ostale gluposti u kojima je top10 su mu 50%.
– ipak ga je trebalo pratiti na toj glavnoj investiciji.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
gosp xy uvijek treba slijediti.On uvijek kupuje podcijenjeno,ali i on je lega na DKVS sa ulazom na 100.Zaista postoji velika opasnost od falsificiranih izvješća.
Twikser,potpuno ste u pravu.Malo sam zabrazdija podcijenjujući znanje ostalih.
Neki su INU kupovali radi rasta cijene nafte,ali razlog za ovoliki rast je bio pokušaj Mađara da
preuzmu INU .Tko je igrao na tu kartu svaka mu čast.Ipak je INA škola više.
Gdje će se vlasnici potuči za večinski paket?U kojoj dionici?Tko pogodi skida kesu?
Borba za 50%,75%,95% može biti osnovni razlog za rast dionice,a ne fundamentalna vrijednost ili
tehnička procjena!
Ivana je u pravu.Treba skidati dividendne dionice.Mišljenja sam da treba nanjušiti dionice gdje leži
velika dobit u kapitalu,a koja bi se mogla isplačivati u toku 2011.jer to bi mogla biti zadnja godina
za isplatu dividende bez poreza.
Banke,Frank,ATpl/male vozarine ih mogu sputati/,TNPL/nisu obilati/ i normalno HT koji ove godine neće moći isplatiti niti 30 kn.Mislim da će biti 25 i da HT nije interesantan ni po potencijalno visokoj dividendi.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


BELJE diže sindikat
ADPL -sindikat
Tisak_sindikat
DDJH-Sindikat
Sindikat=udruženje većih špekulanata na burzi

– konačno ste i vi progledali.
– na tim dionicama ne treba drukati.
– a za vaše zicere treba napisati puste lancune teksta da bi navukli par naivaca i prodali im to za 10.000kn, i zaradili 500kn, e neš mi jakog posla, a ovi koji su to kupili kasnije se mogu slikati s tim dionicama.
– samo tekstovi su vam i više nego o.k., ja ih obožavam čitati, a Bože moj koga zahebete pa zar ste mu vi krivi kada zaglibe u tom medu.

– a dionice sindikata,
– zadovoljava likvidnost.
– cijena raste.
– stvarno zašto o ovim investicijama nitko ništa ne piše na ovoj temi, pa ova tema je best buy ????
– ja sam to nekima i napisala na p.p. što radi sindikat i što će rasti.
– koliko sam vam samo prošli mjesec tu stavila čistih zicera.
– a koliko vi meni jedinica, i još me poneki dođu zahebavati na ovu temu.

– I love this game.
Pozdrav !


gosp xy uvijek treba slijediti.On uvijek kupuje podcijenjeno,ali i on je lega na DKVS sa ulazom na 100.Zaista postoji velika opasnost od falsificiranih izvješća.

– ma i ja sam u par navrata ulazila u DKVS zahebancije radi s 2 – 5.000kn, nekad s plusom nekad s minusom.
– ali utući tu milijune na temelju nekih financijskih izviješća, pa to može samo najveća budala ili gospon xy ili SLPF (sada prodaju JNAF).

– I love this game.
Pozdrav !

bok ivana,
vidim da si razmišljala o belju a obzirom da te zanimaju dividende zanima me što si očekivala.
trenutno je zarada belja po dionici cca 8 kn (bar po zadnjem izvješču, nadamo se i boljem) pa me zanima vjeruješ li da bi se todorić barem jednim dijelom mogao odlučiti za dividendu ili će politikom dobrog gospodarstvenika sve ubaciti u razvitak???

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


– stvarno zašto o ovim investicijama nitko ništa ne piše na ovoj temi, pa ova tema je best buy ????

Pozdrav !

I ja se pitam………….kad će ti savjeti tvog veličanstvenog tima za ulaganja…….. [smiley]

New Report

Close