Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bravo kolega Tigrus,
ova je dobra. Nasmijao sam se.

Navikao se na ovaj pad, i ne nerviram se više.

:))))

Kolega Tigrus,citajte sa razumijevanjem pise DAY TRADE.
A za toliko dionica nemam love,nisam prodao pasaru.
Kolega Bosna ST jel to kod vas udara Halid ?

Kolega Tomos4, ako ste bili ribar onda vjerojatno živite negdje uz more, pa vjerojatno znate da mi ne slušamo takvu glazbu. Zašto takav ton? Odakle Vam Halid???

Ja sam se nasmijao na poslovicu, a ne zbog vašeg pitanja!

:)))

Gledam i nevjerujem;

HGSP u par dana rast od 400% (s 20 na 79,99) i to na milijunskom prometu,

a još sam se zahebavao nekidan.

Jel ovo zbilja ili neka teška mućka???


Molim vas.
Kako se radi day trade ?
Bio sam ribar,pa prešao na burzu,bolje neka mala lovica bez rada,nego ništa sa radom.

DAY TRADE-OM budes presao sa TOMOS 4 NA BMX

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Molim vas.
Kako se radi day trade ?
Bio sam ribar,pa prešao na burzu,bolje neka mala lovica bez rada,nego ništa sa radom.

DAY TRADE-OM budes presao sa TOMOS 4 NA BMX
[/quote]

poni kolega.
poni…

bmx je luksus.



Molim vas.
Kako se radi day trade ?
Bio sam ribar,pa prešao na burzu,bolje neka mala lovica bez rada,nego ništa sa radom.

DAY TRADE-OM budes presao sa TOMOS 4 NA BMX
[/quote]
vi se bavite burzom ?
jel vi znate uopce da je Tomos 4 vanbrodski motor ?
pa kako sa njega na BMX ?
ako vi zarađujete na burzi ,mogu i ja.
P.S
Luksus,ahahhahahahah


Gledam i nevjerujem;

HGSP u par dana rast od 400% (s 20 na 79,99) i to na milijunskom prometu,

a još sam se zahebavao nekidan.

Jel ovo zbilja ili neka teška mućka???

bila je i prije ravno godinu dana 350 kuna

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kolega Tigrus,citajte sa razumijevanjem pise DAY TRADE.
A za toliko dionica nemam love,nisam prodao pasaru.
Kolega Bosna ST jel to kod vas udara Halid ?

ok, samo umjesto rijeci "dan" stavite "sat"

sve ostalo je isto, ukljucujuci prigodnu poslovicu!
[wink]

Veselo društvo na ovoj temi postalo je………nervozno..!? ……međusobno se vrijeđaju, zadirkuju,
raznim smicalicama jedni druge podbadaju…… što vrijeme dalje ide….to je nervoza sve veća…
veća…. II VEĆA………svako hvali svoje favorite, podmeću kajle u trgovinskim nalozima,
nadmudruju se analitičkim znanjem……opet, za jedan dio investitora…….NIŠTA PAMETNOG…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

DAnas se imalo prilike po diskontu kupiti LKPC.
Nemojte onda opet plakati da je naša burza smeće, ako vam vaše dionice padnu, recimo građevinari.,a LKPC zbog neke vijesti ili zbog trenutne fundamentalne podcijenjenosti odleti prema gore. A da bi se nešto moglo dogoditi uskoro, to imam predosječaj ( vidi dolje ).

Prilike se moraju iskoristiti, a ne propuštati.

Vidim da niste napravili domaću zadaću, a sve sam vam dao na pladnju:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/59582/Default.aspx

Investicije, kako god bile plačene, oko 160 milijuna eura.
E pa sad..ukupna tržišna kapitalizacija Luke Ploče po ovim cijenama je oko 384 milijuna kuna.
EV ( enterprise value ) Luke Ploče, za one koji ne znaju EV označava vrijednost koju je potrebno dati da bi postao 100% vlasnik tvrtke, odnosno ukupnu vrijednost tvrtke. Gotovina u blagajni ne ulazi u računicu zato što se kupovinom te tvrtke izravno postaje i vlasnikom gotovine. Po meni puno bolja metoda kod preuzimanja i stvarne vrijednosti tvrtke na tržištu zbog toga što uzima u obzir dug i gotovinu to bi bila tzv. prava ekonomska vrijednost tvrtke , dakle EV je 399 milijuna kuna.

DAkle, jednostavna matematika, ako je vrijednost investicije u tvrtku, a ta investicija je njihovo vlasništvo, 16o milijuna eura, a to je 1,16 milijardi kuna, a EV tvrtke 399 milijuna kuna, onda ovdje nešto nije u redu.

Kao mala usporedba Luka Rijeka vam po EV vrijedi oko 1,36 milijardi kuna.

Kaže se, stara arapska – kapu ti mogu kupiti, pamet ne mogu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam primjetio neku gužvu na kupnji, al dobro valjda će sutra biti bolje.

Novi dan nova prilika – stara trejderska [wink]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Kladim se da IVANA7 marljivo skuplja dionice i to JANAF-A


Kladim se da IVANA7 marljivo skuplja dionice i to JANAF-A

mrziti ce me Ivana7…
ali ja ne bi preporucio tu vrstu skupljanja…
[lol]



Kladim se da IVANA7 marljivo skuplja dionice i to JANAF-A

mrziti ce me Ivana7…
ali ja ne bi preporucio tu vrstu skupljanja…
[lol]
[/quote]

Zašto, pa tu smo da širimo ljubav i razumijevanje, a Ivančica obožava iskrenost, jer je i sama takva.
Ne vidim u čemu je problem?

Iako mene više brine ovaj zastoj na Lkpc, sad već pomalo počinjem biti depresivan i ne znam dal da prodajem ili kupujem.
Sve čekam da netko probije led, ali ništa……….

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close