BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim, da ovdje nakon Todorićevog pada kruha nema. Dok je gazda bio za uzdama Meteor je mogao računati na nešto, sada sumnjam.

Šteta, nadao sam se da će ovo bit još jedna dobra predstečajna priča kao DALEKOVOD, ali mislim da je vrijeme da napustim ovaj brod.

Vrijednost Badela je bila blizu nule- S ovim gubitkom jer jednostavno ne vjerujem da ce se naplatit puno ova firma prestaje biti interesantna i Meteoru koji ionako ne moze skupit novac za dokap.

Nisam baš pratila neko vrijeme što se zbivalo. Vidim neki su zabrinuti. Da li je ovaj dug od agrokora naplativ i za koliko vremena.


Nisam baš pratila neko vrijeme što se zbivalo. Vidim neki su zabrinuti. Da li je ovaj dug od agrokora naplativ i za koliko vremena.

U najboljem slučaju naplativo 28%(prema kazivanju Ramljaka) bez da se zna vremenski okvir te naplate.Znaci gubitak minimum 32,5 milijuna kuna.

Tri naloga kupuju svi prodaju

Kupnje nema s razlogom. Badelu naime treba jos jedna predstečajna nagodba i to vrlo skoro. Sad se vidi zašto su Meteor/Agrokor išli u preuzimanje Badela. Na sreću/žalost od toga ništa. Pitanje je hoće li Badel dočekat proljeće i prve laste.

Nda, bitno da vjerojatno ozbiljniji ulagač nije smio unutra.. ma

Bit ce badela po 11 kn u ponediljak

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

@striko
Za pocetak naravno da imam dionice Badela, iskreno pisem a ne drukam kako to neko vole reci! Sto bi Vi ako mislite kupiti po 11kn s njima? Ostavljate ih u naslijede unucima ili ih mislite po 12-13kn prodavati ako dodu do toliko. Agrokor je potresao sve, vidite i sami nisu tu samo dobavljači konzuma, prehrana, pica i ostalo. To je dalekosezna katastrofa koja zahvaca cijelu privredu HR. Pogledajte da jedna Tehnika koja za svoje okvire ima manje potrazivanje trazi spas u PSN, sto mi onda u Badelu koji je jedva prosao PSN mozemo ocekivati. Svaki i bilo koji otpis je smrt i katastrofa ovdje!

Neka svatko zaključi za sebe.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/evo-zasto-ce-vecina-agrokorovih-vjerovnika-morati-pristati-na-mrvice-s-ramljakova-stola-foto-20171110

Kako god bilo dalje s Badelom i ovim sto neki pisu o velikim potrazivanjima od Agrokora mislim da cu sutra dokupiti na toj povoljnoj cijeni koja ce se nuditi.

Jel ovo po asku bilo za umjetnicki dojam? Nitko to dalje ne zeli popratiti, znaci ocekuje se promjena smjera.


Kupnje nema s razlogom. Badelu naime treba jos jedna predstečajna nagodba i to vrlo skoro. Sad se vidi zašto su Meteor/Agrokor išli u preuzimanje Badela. Na sreću/žalost od toga ništa. Pitanje je hoće li Badel dočekat proljeće i prve laste.

na znam baš može li firma nakon jedne PSN opet ići u novu?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nemere ići u novu PSN ali mere u ST

S obzirom na prilog u dnevniku Nove TV od sinoć te spominjanja Badela u vezi s Agrokorom u svijetlu ortačkog kapitalizma kao i spominjanje svih dionika u ovom procesu oko Badela te međusobne isprepletenosti/povezanosti istih mislim da je ovaj rast jučer nešto poput posljednjeg čina predstave ptice umiru pjevajući.

New Report

Close