BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kaj sad dalje!!?? ročište za glasovanje zakazano za slijedeći četvrtak. da li meteor sa “državom” i bankama ima preko 70%. više nego dovoljni postotak! da li će svi glasati za, pitanje je sad.
i kakva je sad daljnja procedura nakon ove ponude?


Sad će ti parchy objasniti.
Samo što je nestao s teme.
parchy ti netriba objasniti. Sve ćeš vidit sutra u cca 09:15

Odluka o Badelu 23. veljače, Slovaci ne odustaju, nude više

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Zasto se uprava Badela pa i Maric nisu izjasnili i detaljno obznanili zadnju ponudu Slovaka koja im je u ladici???

Uprava na celu sa Markoticem je svoje rekla, sindikalci isto. Sada je red na drzavi kao vecinskom vlasniku da napravi svoje. Maric,Maric,Dalic koji ovdje predstavljaju HR bi trebali nekome udijeliti packu, sto se Plenkovica tice mislim da on niti ne zna da je Badel drzavna firma, a ako i ne trosi Badelove proizvode ili „nesto drugo ” neka se educira kod prijasnjih vlada kako to ide. Sindikat se treba baviti nabavom svinjskih polovica i moliti uparvu za parkiralisno mjesto i uvlaciti im se do bola… to je njihova svrha koja bi ih trebala zadovoljiti i ako im jos nesto usput „upadne“ u „pade“ a ovima je izgleda puno upadalo…! Meteori kupuju Badel „maglom“ zadnjih 5 god. firma nema ukupne prihode koliko bi navodno za Badel izdvojili! Banke, bankari „smutljari“ gledaju kako se iscupati pa su prepustile dugove Meteoru, tako se dugovi prepustaju kamtarima zar ne…! Nikad i nitko nije vidio ugovore o otkupu duga, a zasto? Zato sto ih nitko nije niti otkupio to su samo namjere, „pisma namjere“ a novac, gdje je i koliki novac koje su banke od Meteora dobile? Malo sam istrazivao i znam nema nikakvih novaca koje su banke „ukontirale“ Dakle i tu je „magla“! Sada kad je ponuda na stolu ponovno najbolja i nekako ugledala „svijetlo dana“ sada zamislite PD prenosi: „Iz Badela poručuju kako je “ponuda tzv. konzorcija” bespredmetna i upućuju na svoju objavu od 2. siječnja.” Pa jel to oni svoje “mame prciju” prodaju?[/i][/i][/i]
Dakle drzava ima zadnju ovdje samo je pitanje kako ce se to odigrati, i kome koliko…[/i][/i]
[/i][/i]

Osobno mislim da ponuda nije bespredmetna, jer rekao bih da je Zadro igrac s puno lopti u nogama.
No, osim neuspjeha predstecajne sto im ostaje?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Covjece radi sto hoces al neces dok hoces!

Molim kolegu analizu da sad “baci” svoju analizu, koliko dionica Slovacima vrijedi odnosno koliko je oni misle platiti na kraju price.

ja ne znam zašto se tu upravu u opće nešto pita? oni da su znali bilo šta o svom poslu badel ne bi bi tu gdje jeste i da ga žele preuzeti neki proizvođači treće razrednih deterdženata za wc.
jel može realnije i brutalnije ?

who dares, wins

@verdi
Zakasnjelo i propalo… tako to ja vidim! Agrokor po “spagi” hoda i ne zna se sto ce iz svega biti. Drzava ne smije pomagati , svi vjerovnici vec odavno kucaju na vrata…. Realno je ono sto su Meteori najavljivali ujedinjenje nekadasnjeg Badela ali mislim ne pod njihovom “kapom” !

Odluka o Badelu 23. veljače, Slovaci ne odustaju, nude više

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ponuda Slovaka je sa podlogom.Vjerovnici iz predstečajne nagodbe će dobiti svoja potraživanja ne u ratama nego odmah.Tu su i seljaci koji su “poklanjali”grožđe Badelu i svi mali oderani dobavljači..Tu je i potraživanje države za potraživanja od poreza.Meteor će im to plaćati u ratama,naravno ako bude.
-50 mil EUR koje nudi St.Nicolaus je dostatnoi da pokrije cjelokupnu dokapitalizaciju i da se isplati u kešu a ostatak
sadašnjih 30 mil kn dokapitalizacije u kešu dokapitalizira St.Nicolaus
-dakle svi sudionici prolaze bolje
-čak bi se mogla ponuditi i varijanta da se napravi dokapitaslizacija po većoj cijeni od 10 kn,pa bi mali dioničari i država imali već udio u dokapitaliziranom Badelu.
Naravno da ponuda St.Nicolausa treba biti osigurana pa ako vjerovnici koji imaju bolju ponudu od
St.Nicolausa glasaju protiv PSN slijedi srećajni prijedlogU kratkom vremenu se i povlaći
jer para buši gdje burgija neće.
U svakom slućaju ponuda St.Nicolausa je bolja za sve vjerovnike,za državu i male dioničare potencijalno povoljnija ako dokapitalizacija prođe po više od 10.
Meteor na ročištu za PSN treba ponuditi barem kao i St.Nicolaus.Odriješiti kesu,odmah.
Mislim da vladi nije potrebna afera da svoju imovinu oćito želi ustupiti što jeftinije,da je protiv
seljaka i svih dobavljača i da sve to poklanja krupnom kapitalu.
Naravno postoji i veliki upitnik.Da li je prekasno i dali Meteor ima čvrstih 2/3 glasova za
prihvačanje PSN.

Pelin je ispijen,smiješi se barem mlijeko!

ne mislim da je sve propalo i da je ponuida uzaludna, jer nisu oni bezveznjaci da se jave s ponudom koja je bezpredmetna, imaju oni nešto u torbi s čim nastupaju. a ako se svi ogluše i ovo poklone bez da razmatraju definitivno povoljniju ponudu od vrlo doborg i iz branše ponuđača onda imamo javnu privatizacijsku pljačku.

dan je pametniji od noći!

Pozitivna blokada!
Očigledno je da nas ima koji mislimo da ponuda nije bespredmetna. 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Pozitivna blokada!
Očigledno je da nas ima koji mislimo da ponuda nije bespredmetna. 🙂

naravno daje bespredmetna, “predmetan” je jedino dokap koji ide po 10 kn. točka

Ignore: KressoM, delux

hm…zanimljivo trgovanje

New Report

Close