BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po 100 kn.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Po 100 kn.

a ne 50-60kn? neam blage a nije mi se dalo tražit..vidim da ću morat izkopat malo..svejedno tnx.
nekak si brijem da ispod tog neće ići, ako će uopće biti šta..ne znam kak bi to pravdali

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Isto kao i na LKRI – idu Kinezi, idu Kinezi … [rolleyes]

Prica je drugacija i puno konkretnija nego LKRI. (zajednicka firma u Kini, pismo namjere,…)

No, pricekajmo sto ce AUDIO reci i da vidimo tko se sve ukljucio u utrku.

Dakle, odgovor na moj upit, kada ce se znati rezultati:

"Poštovani,

Prvi krug javnog poziva za kupnju državnog udjela u Badelu kada se zaprimaju pisma namjere završio je jučer (01.08.2012.).Izviješća o broju prispjelih ponuda biti će dostavljena na sjednici Upravnog vijeća Agencije za upravljanje državnom imovinom.

S poštovanjem,
Info centar AUDIO"

Odogovor na moje pitanje kada ce biti skupstina:

Poštovani,

Sukladno Statutu Agencije za upravljanje državnom imovinom i Zakonu o upravljanju državnom imovinom sjednicu Upravnog vijeća saziva predsjednik Upravnog vijeća. Termin sljedeće sjednice nije određen.

S poštovanjem,
Info centar AUDIO

Predsjednik Upravnog vijeca je Radimir Cacic.

Poštovana gospodo,
Molim vas za Vaša cijenjena mišljenja kad će AUDIO obznaniti vijesti vezane uz prodaju.
Kolega LeoNT, šta Vi mislite? Kakve su Vaše procjene?
Kolega Plejboj, zanima me Vaše mišljenje o izvješću. Pitanje nipošto nije provokacija ili cinizam, nego upravo suprotno. Na kraju krajeva, ne bih Vam se ni obratio da ne mislim da Vaše pisanje nema glavu i rep, te da nema podlogu. Znači ne pitam o isplativosti kupovanja Badela na 75, ne pitam o prodaji, ali me interesira smatrate li izvješće pozitivnim i vidite li tu nekakav napredak u dugoročnom
smislu. Znači, interesira me Vaše mišljenje o poslovnoj perspektivi kompanije u budućnosti. Vidite li tu bilo kakav napredak?
Unaprijed hvala na odgovorima.Volio bih saznati mišljenje od svih kolega…
Srdačan pozdrav

Bio bih iznenadjen kada bi se ta sjednica odrzala prije 9. mjeseca. Vjerojatno je dosta ljudi na godisnjem i cekati ce se da se svi vrate. (zasto ne bi investitori cekali jos malo 🙁 )

Sto se broja pisama namjere tice, vjerujem da su se prijavili najmanje Kinezi koji mjesecima hvale Badel i koji su na kraju krajeva poslali konkretno pismo namjere.

Ostali koji ce se ukljuciti u utrku su samo bonus.

Sto se poslovanja i tice, ocito je da ide na bolje. Otplata duga je reprogramirana, napravljeno je restrukturiranje, evo u 6. mjesecu ostvarena je i mala dobit. Prema brojkama, stvari idu na bolje, ali za daljnji napredak treba se jos povecati prodaja i to bi upravo veliko kinesko trziste moglo donijeti.

Procitao sam o Badelu dosta informacija dostupnih na internetu i cini se su bolji dani pred ovom tvrtkom.

Hvala Vam puno…



Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..
Napravili dug od 206.000.000,00 kn !
I niko još nije završio u Remetincu ?
[/quote]
http://www.poslovni.hr/vijesti/teske-optuzbe-procitajte-pismo-malih-dionicara-badela-milanovicu-205561.aspx

I dalje prave ogromne gubitke a nitko nije završio u Remetincu !
Zar je teško pratiti trag novca ?
220.000.000,00 !
Kako je moguće uništiti takvu tvrtku ?
Perković uživa na Murteru uzgajajući masline a Zvjezdana je postala zvjezda u Ministarstvu .
Gospoda su nagrađena ko da su napravili dobit 220 miliona !
[/quote]

[/quote]

.

8. kolovoz 2012.| Danijela Jozić,VLM

Za Badel 1862 zainteresiran i talijanski Disaronno?

Krajem kolovoza u AUDIO-u nastavljaju postupak prodaje

O tome tko su sve zainteresirani investitori koji su Agenciji za upravljanje državnom imovinom (AUDIO) poslali pisma namjere za kupnju Badela 1862 još uvijek nema službene informacije.

Iako je rok za slanje pisma namjere bio do 1. kolovoza, u toj Agenciji doznajemo da je zapravo natječaj za kupnju 67,68 posto Badela 1862 i dalje u tijeku. Prikupljanje pisama namjere samo je prva faza natječaja, s time da u njemu dalje mogu sudjelovati oni koji su ih i predali. Navodno bi prve formalne radnje oko Badela 1862 AUDIO trebao nastaviti negdje krajem kolovoza. A konkretno moraju: donijeti konačnu odluku o početnoj cijeni te uvjetima i provedbi postupka prikupljanja obvezujućih ponuda. Država je na račun duga za poreze i trošarine krajem prošle godine postala većinski vlasnik Badela 1862, a AUDIO je javni poziv ulagačima za Badel 1862 objavio početkom srpnja. Prema neslužbenim informacijama, navodno je na tu adresu stiglo već nekoliko pisama namjere. Radi se o kineskoj tvrtki Tadee Holding Group, ciparskom Photos Photiadesu te kanadskoj tvrtki Adria Pacific. Šuška se da je za Badel 1862 zainteresirana i talijanska tvrtka Disaronno.

marcello

Ferragosto je, stoga ni ne čudi interes Talijana! [lol] [pray] [rolleyes] [tongue]

BADEL1862 ruls!!!! [thumbsup] [lol]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Badel1862, je zreo za stečaj. Oni koji su ga doveli do toga najvjerovatnije nikad neće odgovarat (politika?).
Pitanje je sada zašto su ova četiri zainteresirana:

1. Kinezi-Tadee Holding Group, kažu ulaze kao joint venture, znači oprezni su
…A joint venture (JV) is a business agreement in which parties agree to develop, for a finite time, a new entity and new assets by contributing equity. They exercise control over the enterprise and consequently share revenues, expenses and assets. There are other types of companies such as JV limited by guarantee, joint ventures limited by guarantee with partners holding shares….
Špekulantima kao ovo ne vrijedi ništa, sad bilo bi interesantno šta bi govorili da na Vlaškoj otvore, kineski restoran, odmah se bu digla buna…:-), kad netko pokrade 300 milja onda niš…khmm
2. Photo Photiades u početku su mi bili sumljivi ali stranica jim zgleda skroz ok
http://www.ppgroup.com.cy/main/default.aspx?tabid=4
3. Disaronno, pitam se koliko jim vrijedi Badel, da ga sutra zatvore a dobiju kompletno turističku područje duž jadrana za prodaju žestokih piča, bez prave konkurencije
http://www.disaronno.com/, koliko bi za ovako nešto bila cijena?
4. Adria Pacific Kanada, ovih ne mogu naći…neko drugi please…

Vlada najavlja i puno veče privatizacije, kod Badela čemo vidjet dali misli ozbiljno ili je sve več dogovoreno drukčije ako i ove firme nisu zainteresirane.

Nije nagovor na blabla…

Lp

http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-kako-je-badel-unisten-zbog-nekretnina-vrijednih-100-milijuna-eura/632884.aspx

zanimljivo..20 firmi? ovo postaje sve interesantnije

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-kako-je-badel-unisten-zbog-nekretnina-vrijednih-100-milijuna-eura/632884.aspx

zanimljivo..20 firmi? ovo postaje sve interesantnije

Zanimljivo je sto se sad buni i krivi sve ostale a mogao se on drzat zakona i dat ponudu i otkupit badel za sebe.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close