ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 04:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
43,56
80.062
1,838
43,10
44,10
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ode to sutra na 300

cdrasko, 12.08.2020. u 18:04

Koliko kukanja protiv Atlanske ali realnost je jasna. Zadnja 2 dana panamaxi su porasli još 10% na 14.400 te jos dan-dva i prelaze granicu od 15.000 kada svaki dolar znači dobit.

 

Kolega cdrasko,

Kraj kolovoza vi cekate da Panamaxi narastu na razine koje su profitabilne.

Obecajem necu vise pisati na forumu. Uzivajte u rastu. Obecajem niti da me nema kada se bdi okrene pa cijena krene padati. Necu se nasladjivati. Javim se kada i ako se ukrcam.

A vidim da smisla nema pisati. Samo se netko naljuti na mene.

Lijepi pozdrav

P.S. programeri su ovo fakat sfusali.

Uljanik plovidba je ugovorila svoj Supramax Veruda za 21 000$ dnevno. Vjerujem da ni u Atlantskoj ne spavaju kada je sezona i glavna berba 🙂

 

Veruda 51.800 dwt 2011.

21.000 $ dnevno za putovanje West Africa-China

Teret manganese ore

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Nije loše biti optimist, ali činjenice su ružne, dugovi, gubici, u prošlosti dosta imovine prodano.

Koliko je minusa u ovoj godini?

 

Je li jedna od zadnjih opcija razvodnjavanje?

 

Lp

 

Da kolega, sve je moguce…ali gdje ste bili do sad???

Sad poceli crnjacit a krece sezonski rast vozarina…

Amater…

Rastimo zajedno...

Kolega nije amater, samo činjenice iznosom.

Hoće li i ova godina završiti sa gubitkom i hoće li trebati razvodnjavanje?

 

I ovome sektoru i veći su brodari u svjetu loše prošli.

 

Lp

Sad cemo i dokap? A moze pitanje: tko bi uopce htio dokap? I tko bi na njega pristao? I po kojoj cijeni?

Bila je ta prica i zadnji put kad je krenuo rast s 300-400 na mnogo vise razine. Hehe…

Znaci da smo na dobrom putu. 🙂

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Nove TC vozarine i značajan skok Panamax TC vozarina na 6 mjeseci, sada su 14 500$ dnevno!!

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Pripazite se kolege..Lako moguc double top. Spominjao sam na 203kn kako je moguc manji rast pa onda opa tropa.

Slicno je bilo i na Viru pa znamo gdje je sad.

salt, 13.08.2020. u 19:48

Pripazite se kolege..Lako moguc double top. Spominjao sam na 203kn kako je moguc manji rast pa onda opa tropa.

Slicno je bilo i na Viru pa znamo gdje je sad.

Slazem se kolega Salt. Ja sam ovdje vrlo oprezna.

Treba vidjeti sutra sto ce biti na skupstini. Mozda onda bude jasno zasto su zadnjih dana bili povecani prometi.

Samo vi budite oprezni, ja možda ode sutra na skupštinu u Dubrovnik, pa popijem kavu na račun firme 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Odlicno, kolega. Onda cete nas obavijestiti o svemu.

Na skupstini moze biti samo ono sto je najavljeno 24 dana prije. Jedino se na postojece tocke dnevnog reda moze iznijeti protuprijedlog.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Massive sales of U.S. #soybeans last week (3.4 mmt). #China bought 1.71 mmt of new crop and unknown bought 873kt. Was China’s biggest weekly U.S. soybean purchase (old+new) since Nov. 2016. Colombia and #Mexico were the top buyers of #corn.

 

Image

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

New Report

Close