ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa može većinski vlasnik ili netko treći dati neformalnu ponudu, staviti nalog na burzu i otkupljivati. Ili nakon delista izravnim pozivom. Pogotovo ako je konačan cilj 100% vlasništva.

@one

Cilj nije 100% vlasništva…
Izlaze sa skoro ATH ponudom, i to mozemo zahvaliti addiko i Erste koji je kupio taj paket dionica, uz to su u međuvremenu dali jos 12 kn dividende…

Bolje za male dioničare jednostavno ne može…da im je bio cilj nasanjkati male i steći 100%, ima jedno 5 boljih i jeftinijih načina…

Možda zele biti fer.

Ne bi ovo radili da se ne zele rijestiti ostalih dionicara.


Inače, i ja sam u sosu jer nisam bio u mogućnosti doći na skupštinu pa sad gledam što i kamo dalje.

Mogao su nekoga opunomoćiti. Lažu te oni koji kažu da je svejedno da li si bio i kako si glasao na skupštini. Društvo prema onima koji su glasali protiv ima obvezu otkupa. Oni mogu pokazati dobru volju pa otkupiti i od onih koji nisu bili na skupštini, ali nemaju obvezu da to učine. Nisu se slučajno dionicari odazvali u tom broju skupštini. A i sam znaš da kad jednom dionica ne bude na burzi da će je biti mnogo teze prodati jer neće biti interesa kao za one dionice koje su uvrstene na burzi.
[/quote]

Ako je netko odlucio ne prodati dionice isto mu je da li je bio na skupstini ili nije. Oni koji zele izaci ce izaci po cijeni na koju pristanu, a jedino ukoliko je takvih vecina pa se vlasnik dokopa vecinskog paketa i krene na squeeze out vise nitko nista nece moci odlucivati. A ako smatras da je vlasnik karitas i da razmislja o malim dionicarima grdno se varas, njemu poslovi krecu i zeljan je docepat se cim veceg broja dionica a delistanje je kako god netko pokusao objasniti suprotno za njega najbolji nacin ….



@one

Cilj nije 100% vlasništva…
Izlaze sa skoro ATH ponudom, i to mozemo zahvaliti addiko i Erste koji je kupio taj paket dionica, uz to su u međuvremenu dali jos 12 kn dividende…

Bolje za male dioničare jednostavno ne može…da im je bio cilj nasanjkati male i steći 100%, ima jedno 5 boljih i jeftinijih načina…

Ajde nabroji tih 5 nacina

http://www.excelsa-realestate.com/novosti.asp?pageID=4

Izašao zapisnik sa skupštine… iz razloga GDPR-a iz istog je izostavljena informacija o tome tko je kako glasovao. Da bi saznali tu informaciju – potrebno je poslati zasebni upit javnom bilježniku. Nadam se da će uskoro biti objavljenja odluka o delistiranju u sudskom registru…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Update – poslao sam upit na mail navedenog javnog bilježnika i isti ne komunicira informaciju preko mail- nego osobno u njegovom uredu uz predočenje osobne iskaznice ili preko opunomoćenika…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

https://www.ersteplavi.hr/objave/obavijest-o-glasovanju-na-glavnoj-skupstini-excelsa-nekretnine-d-d/

Erste plavi izlazi!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

PROJEKT ‘CENTAR IZA GRADA’ Franković i Excelsa započeli pregovore oko podzemne garaže

Započeli su pregovori oko projekta “Centar iza grada”
+
Excelsa najavila dodatne projekte…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


https://www.ersteplavi.hr/objave/obavijest-o-glasovanju-na-glavnoj-skupstini-excelsa-nekretnine-d-d/

Erste plavi izlazi!

Kamo izlazi ?

stvarno je neumoran ovaj gospodin TT sada već na broju 6! čovjek marljivo polako skuplja već mjesec dana. pomalo zanimljivo?

@randopph
Bome zanimljivo….


stvarno je neumoran ovaj gospodin TT sada već na broju 6! čovjek marljivo polako skuplja već mjesec dana. pomalo zanimljivo?

Covjek je financijski manager, neka ulaže … Kako mi se cini big bos nece uspjeti u naumu sgueeze out-a tako da ce mu u principu delistanje mozda vise naskoditi renomeu tvrtke nego sto ce profitirati otkupljujuci dionice onih koji su u panici od nemogucnosti prodaje nakon delistanja …. Ja jos uvijek.cekam odgovor o boljih 5 načina preuzimanja svih dionica od delistanja/panike i stampeda ….

@All
Cekaj….



@All

Cekaj….

Ma ne moram cekati. Svima nam je jasno da odgovora nema …

New Report

Close