Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raskid ugovora 14.12.16. za ipo!


Od 2,2 milijarde troškova tih koji 7 godina nisu prikazani, 50% je privatno.

Ajme, ajme, ajme

Novinari pitaju primjer privatnih troškova, Ramljak kaže ljetovanja, helikopteri, avionske karte…..

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Gazda cekamo novi blog kako ti namjestaju! Nisi ti bio dalje od lijepe nase, pa ovdje imas otok (ili si imao..?) i dvorac i jahtu i vile sta ce tebi avionske karte i putovanja nekakva..jesu zli ovi HDZ-ovci zele nam Gazdu u zatvor strpati..

Ovo je veliki dan. U zatvor s prokletnicima.
Zasto nije doveden na prezentaciju u lisicama? Nego mu se dopusta da gnoji s bloga? Zasto?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kredit(kratkoročni od 1 godine iz 2011 koji su stalno aneksiralo ročnost) od adrisa su knjižili kao kapitalna rezerva, ha ha ha ha

Ajme koji likovi

Adris je knjižio kao pozajmicu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Agrokor konsolidirano 56 milijardi obveza. kakvih 40 milijardi duga.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Dioničari, ostaju im građanske tužbe za izgubljene dionice. kaput.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Bit ce jako puno civilnih tuzbi!

Kak se uopce provode te civilne tuzbe? Kako se uopce tuzi? I ima li smisla to uopce, jer koliko to vremenski moze trajati? I ocito tu ima materijala za skupnu tuzbu svih nas koji smo ulagali.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


mnogi pravni "znalci" tvrde da nemaš koga tužiti , a sad se vide da se itekako ima koga
http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-je-neopreznom-izjavom-otkrio-da-je-maric-lagao-i-mozda-pocinio-ozbiljno-kazneno-djelo/999603.aspx

sve više je je indicja da je Interkapital počeo pisati Lex u isto vrijeme kad smo mi kupovali dionice temeljem Marićeve izjave da je sve u redu.

Pa što onda?

Problem je samo ako je tebi istovremeno prodavao dionice u vlasništvu IC-a, a nije. Inije Marić investicijski savjetnik da javno piše ili govori kakva je situacija u Agrokoru. Koliko ja znam on to nikad nije učinio. Al dobro, ti ćeš ih tužiti, pa ih tuži….

Moći ćeš tužiti jedino Todorića ako mu se u sudskom postupku dokaže da je falsificirao izvješća i pričinio štetu društvu. A za sve ove druge, više manje…

Koga tužiti recimo u Tehnici kada javno kažu da ništa ne utječe na pad cijene, a onda se pokažu neke nove dubioze iz odnosa s Agrokorom?

Alix partners: podrzite nas u rješavanju nagodbe s vjerovnicima i revizija je pogled u prošlost a mi gledamo budućnost

Sada su podnesene kaznene prijave protiv odgovornih,koliko sam shvatio iz izlaganja.
Treba vidjeti kako ce se pravomocno zavrsiti kazneni postupci.
To bi moglo “otvoriti put” mnogim odstetnim zahtjevima i tuzbama.

Pita novinarka što te Ramljak najviše iznenadilo, kaže svega sam se u životu nagledao, ali ovakvoga nisam.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Kaže, nadzorni odbor se uopće nije sastajao, koji kriminalci.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Vauvau
Tuziti onoga tko je izjavu potpisao.
Neka decki pripreme odvjetnike. Moj je bolji od svih njih.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close