Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo preduzeće sam se uvijek trudio izbjeći, bilo njihov papir ili kupnju u njihovim objektima.

Sad kad Vujo & CO zavladaju šanse su još manje

Suvlasnici podržali plan Pavla Vujnovca za preuzimanje Fortenove!

Šeik i rusi milijarde pushing, možemo se tješit. Nas i rusa 300 milijuna, sad smo i u gubitku skupa…

Sad je Washington na redu.  Nije gotovo.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/vujnovac-komentirao-snimku-o-kojoj-bruji-citava-hrvatska-istina-je-bio-sam-sumo-instruktor-15407654

Jutarnji piše, meni je ovo dosta čudno s obzirom da je ppd njihov veliki sponzor. Napokon netko tko je ostvario američki san. Oh ne rvacki san, ni trump ovo nije uspio… Peruško na tebe je red…

Još jedan Podsjetnik na organiziranu otimačinu naše imovine, a HANFA, borgovci, kpmg, mafija i mediji se goste i organiziraju konferencije. Nećemo vam to nikad zaboraviti

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/uzivo-grmoja-u-saboru-drzi-presicu-perusko-ostetio-fortenovu-u-korist-vujnovca/2527133.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

Otperusko

espresso, 07.01.2024. u 20:06

Još jedan Podsjetnik na organiziranu otimačinu naše imovine, a HANFA, borgovci, kpmg, mafija i mediji se goste i organiziraju konferencije. Nećemo vam to nikad zaboraviti

3 puta će opljačkati istu tvrtku na račun građana. To već graniči sa znanošću.

Mi građani ne graničimo, mi smo retardi.

Sjećate li se Todorićevog Alvareza? Postao je likvidator kineskog Evergrandea koji je bankrotirao s golemim dugom

Mozda bi sve drugacije bilo da je ovaj lik bio glavni .

Bahra iz Ljubav je na selu u financijskom kolapsu: “Ne želim kukati i tražiti socijalu”

Yutel dovodi prevaru stoljeća za gosta. Narod izgleda prema komentarima nije lud. Nadam se da je dobio pitanja kako se ne bi zbunio u svom reduciranom izričaju.

Stanković izborom novog gosta uzburkao javnost: ‘Jako ponižavajuće za nas kao gledatelje’

Bolja bi bahra bila na čelu agrokora 😄😄

@lud_zbunjen_normalan_hr

Lud Zbunjen Normalan – S09E39 (207.) – Čovjek sjenka ruski đak!

♬ original sound – lud_zbunjen_normalan_hr

Ruska škola…

 

Izgleda da se Stanković za emisiju počeo pripremat u 13.50.  Pojedinim gostima je stvarno znao “zagorčat život” postavljanjem provokativnih pitanja, a sad se suzdržavao išta pitat. Kao da ga je Peruško zvao da organiziraju emisiju.

i ja imam takav dojam… neprepoznatljivi stanković

Ima jedna druga stvar koja je možda interesantni ja. Na pitanje ace. Svi dioničari koji su imali dražbi ne su podmireni. Aco nisu svi. Peruško. Samo one koje nisu bile dobro osigurane. Znači Zna se samo to ne znaju mali dioničari Agrokora. A vjerojatno i oni koji su se igrali bankara kod Tode i

Tako je. Niti je Stanković stručan za tu temu pa je ovaj pričao samo što je njemu pasalo. Zna Stanković uopće da su fondovi već jednom kupili Agrokor. Pazi netko ti ukrade npr auto i onda ti ponudi da ga otkupiš od njega. Taj Peruško nas smatra za ovce.

New Report

Close