Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imaju vremena dotjerat rezultate kako im pase. Mozda dug ipak bude manji

Halo, izvjeca su prije 5 dana bila spremna, a onda je Todoric otvorio blog, i sad odjednom nista nije gotovo…

A kao odgodeno je jer revizori nisu stavili potpis na izvjesce…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Halo, izvjeca su prije 5 dana bila spremna, a onda je Todoric otvorio blog, i sad odjednom nista nije gotovo…

A kao odgodeno je jer revizori nisu stavili potpis na izvjesce…

Pa naravno oni odgovaraju materijalno i krivično za ono navedeno u izvjescu sto im je dostavljeno. Potpis na izvjescu nije proforma.

Obzirom da je prethodna uprava smijenjena očito je trebalo mnogo vise aktivnosti i vremena da se utvrdi stanje i tokovi.

Vauvau ne budi naivan, 5 do 12 odgajaju izvjesce! I to opravdavas, otkad je Ivica poveo pisati blog svi se ukakili.

Ma dajte molim vas, umanjili su vrijesnost firmi previse, i PwC im je odbio potpisati izvjesca…

Ocito je da su izvjesca gotova, problem je potpis… bas se pitam zasto!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A cega se imaju bojati u smislu iznosa duga? Ili imovine. Koliko jest jest. On svoje pise neovisno o brojevima. Jer zna kakvi su.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ma joj daj molim te. Izvrti moje postove na ovoj temi i vidjet ćeš moj opis promjene vlasništva u Agrokoru. To sto tinje jučer napisao Todorić mogao si citati još prije nekoliko mjeseci. No, Todoriceva riječ valjda ima težinu, a ja kao ne znam.

Iako nisam poklonik vlade ona trenutno djeluje po zakonu. Sporan je jedino roll-up al bez njega nitko ne bi Agrokoru u onakvoj situaciji posudio novac.

Todorić je pobjegao iz Hrvatske i zajebava i zabavlja naciju glupostima. Čim prijeđe granicu ja bih ga uhitio i dao mu priliku da pred istražnim sucem priča ove bezvezne price ili barem frendovima u ćeliji. Možeš si misliti kako bi imali strpljenja za njegove komentare.

Mogu se mozda bojati inace, ali stanje je stanje. PWC pise, ne pise Vlada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Cuj, Vlada djeluje po zakonu… Vlada uvijek djeluje po zakonu, jer ona pise a i mjenja taj isti zakon…

Apsolutno se slazem da Todoric zajebava i Vladu i Ramljaka, a vi se pitajte zasto?!

Ocito zato sto moze… definitivno ima vise informacija od svih nas skupa…

Ramljak i Dalicka su muljali, i sad je to izaslo na vidjelo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

O tome pisem Ivane!

Nekome pripremaju sve tvrtke za kikiriki


Cuj, Vlada djeluje po zakonu… Vlada uvijek djeluje po zakonu, jer ona pise a i mjenja taj isti zakon…

Apsolutno se slazem da Todoric zajebava i Vladu i Ramljaka, a vi se pitajte zasto?!

Ocito zato sto moze… definitivno ima vise informacija od svih nas skupa…

Ramljak i Dalicka su muljali, i sad je to izaslo na vidjelo…

Smijesan si.

Da su i muljali to nema nikakve veze s revizijom. Todorić blefira jer nema ništa. Naravno da su ga prisilili da potpise lex odnosno kapitulaciju jer on bi otezao unedogled i kupovao vrijeme i vukao cijelu državu za nos. Tip je složio najveći ikad Ponzi u regiji. Kako njemu ista vise vjerovati.

“Politika je pokušala utjecati na ton izvješća, pa je objava odgođena”, kazao nam je informirani izvor.

“Očito se radi o nesuglasju između naručitelja, vlade i onih koji izvješće moraju napraviti, dakle Pricewaterhouse Coopersa”, dodaje.

Sve je bilo super dok Ivica nije otkrio da ima previse dokaza protiv Ante i Martine 😀

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ma nema tu previše filozofije.
Još je tatica, osjobođen bilo kakve krivnje, je očistio “Agro Koka Agro jajje” pa je sve isto.
Samo su drugi umoćili
Ili isti..
Dečko je imao vilu na Pantovškaku u Zagrebu već na prvoj gedini fakulteta da može na miru učiti.
A kada je zaprijetio hrvatskol (malo H) državi prije desetak godina, “ako me budete dirali, viditi ćete šta ste onda dobili”.
i ONDA HRVATSKA DRŽAVA NITI AAAAAAA.
i sad se čudimo, povjrenstva(to su sigurnja riješenja) i sada smo na pragu tog rješenja.
Kada nije bilo revizora, HANFE, HNB itd….
Bravo svima njima, molim da objave cjenik.

Odgoda izvješća n-ti put…baš se pitam bi li ti revizori prihvaćali da im odgađam isplatu para za dogovoreni posao i tako n-puta im ne platim? Ako u situaciji gdje si sputan vremenskim okvirom nisi predvidio barem grdne penale u slučaju probijanja vremenskih rokova, ili nedaj bože uopće predvidio “deadline”, onda Ramljače nisi samo “dramatično nesposoban” zbog lešinara koji jesu ili nisu izlistani.

Meni, sve u svemu blago rečeno, ovdje nešto smrdi, ali ako će u konačnici biti “isušena močvara” kapitalizma na rvatski način, spreman sam čekati i nekoliko godina 🙂

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close