Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plenkovic zavapio kinezima da spase brodogradiliste, umjesto da ga vec jednom posalje u stecaj i orijentiramo se na nove tehnologije. Da smo samo tolike novce investirali u informacijsku tehnologiju dosad smo mogli lansirati sonde na mjesec kao izrealci.



@dionic12

A što će drugo nego nastaviti Todorićevim metodama… Da su pametni odavno bi odustali od Todorićevog od polja do stola ili u biti iz šupljeg u prazno koncepta i razdijelili Agrokor u smislene cjeline…

A te su?

Todorićeve metode? Belje/Ledo/Jamnica/Vupik prodaju robu ispod cijene Konzumu kako bi se on držao na životu jer je tamo najveća likvidnost i obrt novca.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

oni to po Zakonu ne smiju raditi, moraju izraditi elaborat transfernih cijena za međusobno povezane tvrtke,
ma u stvari možda to prinudni upravljači nisu ni rekli Rusima, da mi ovdje imamo i neke Zakone

Naravno da se ne smije prodavati ispod proizvodne cijene po zakonu, ali to je vrlo širok pojam koliko se troškovi hladnog pogona uračunavaju u proizvodnu cijenu i jesu li baš svi troškovi u punoj cijeni obračunati. Ipak Belje proizvodi od stočne hrane koju dijelom i uzgaja preko krave do mljekare i sirane, pa ajde ti u kilu sira obračunaj sve troškove…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ako pogledate u apsolutnim iznosima, Belje je 2016. imalo 1,6 milijardu prihoda, i 34 milijuna gubitka.. Ako je trečine od prihoda bilo prema Konzum/Velpro, a vjerojatno je bilo i više, samo 10% veća cijena prema njima bi dovela Belje u plus.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

UHS: Sudac Kolakušić svojim političkim izjavama manipulira javnošću
https://www.hina.hr/vijest/10052882


UHS: Sudac Kolakušić svojim političkim izjavama manipulira javnošću
https://www.hina.hr/vijest/10052882

HDZ-u i koalicijskim partnerima je svaki dan prožet lažima i prevarama, ali to vas ne zamara mnogo ?


UHS: Sudac Kolakušić svojim političkim izjavama manipulira javnošću
https://www.hina.hr/vijest/10052882

Kolakusic je najgora nocna mora mnogim interesnim skupinama. Ono sto je takvima zajednicko, svakako je da su vrlo opasne za drustvo i drzavu. Kolakusic ce im napraviti pakao ako mu ljudi na izborima daju povjerenje, a ono sto mene osobno zanima je da zestoko nagazi grupu Borg i otvori put do glavnog borga i njegovog političkog unistenja. Moj glas Mislav ce imati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



UHS: Sudac Kolakušić svojim političkim izjavama manipulira javnošću
https://www.hina.hr/vijest/10052882

Kolakusic je najgora nocna mora mnogim interesnim skupinama. Ono sto je takvima zajednicko, svakako je da su vrlo opasne za drustvo i drzavu. Kolakusic ce im napraviti pakao ako mu ljudi na izborima daju povjerenje, a ono sto mene osobno zanima je da zestoko nagazi grupu Borg i otvori put do glavnog borga i njegovog političkog unistenja. Moj glas Mislav ce imati.
[/quote]

I moj će definitivno imati,ne pada mi napamet davati glas onome tko mi je oteo imovinu.

Jedino mi jedna stvar ne ide u glavu i nadam se da će se uskoro promijeniti,a to je da se najveći dioničari ujedine sa nama manjima i da zajedno krenemo u borbu za ono što nam je oteto . Nije mi jasno što se čeka i čemu pasivnost. Pa zar ćemo dozvoliti da ova pljačka tek tako prođe?

Ma ne vjerujem da su jaki igraci odustali.
Radi se o ozbiljnim tuzbama koje zahtjevaju dobru pripremu.


Ma ne vjerujem da su jaki igraci odustali.
Radi se o ozbiljnim tuzbama koje zahtjevaju dobru pripremu.

Veliki nisu odustali i bilo bi dobro da prosire bazu sa malima i da se zajednicki krene u obranu nasih prava. Interesa ima, sad treba napraviti dodatni korak i prosirit prostor djelovanja.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sretan Uskrs Andreju Plenkovicu i grupi Borg!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sretan Uskrs svim pokradenim dionicarima!
Nadam se da cemo si za iduci cestitati i na povratku nase imovine!

New Report

Close