Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plenkovicev Agrokor bi vrlo brzo mogao bankrotirati. Tamo gdje dodje i prodje Plenkoviceva ekipa, trava ne raste. Andrej je nesto najgore sto se Hrvatskoj dogodilo od 1991. godine.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ako je suditi po konzumu u mojoj zgradi propast je neminovna, to je postao dućan duhova, nema niti kupaca niti prodavača.

Konzum je žešća pušiona.


ako je suditi po konzumu u mojoj zgradi propast je neminovna, to je postao dućan duhova, nema niti kupaca niti prodavača.

po jednom dućanu u tvojoj zgradi donio si zaključak za svih par stotina konzumovih trgovina? vjerodostojno,nema što!


Kojim drugim instancama Eu?

Ako bi Eu sud bilo povodom komisije ili sutra kao prethodno pitanje rekao da Lex nije u skladu ili da neki dijelovi nisu u skladu sa Eu stečevinom, mislim da bi to itekako utjecalo na manjinske dioničare.

Sud EU sa sjedištem u Luksemburgu nije isto što EU sud za ljudska prava u Strasbourg

prvi se bavi poštovanje prava pri tumačenju i primjeni Osnivačkih ugovora

dok drugi se bavi zaštitom prava i sloboda koje se jamče Europskom konvencijom o ljudskim pravima.

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Jedna random misao: Zanima me da li je Perusko svijestan da cak ni on nece imati posao kad se sve rascjepka. Agrokor kao sto svi znamo je samo shell tvrtka koja nema smisla bez mnogobrojnih perjanica koji idu na rasprodaju


Jedna random misao: Zanima me da li je Perusko svijestan da cak ni on nece imati posao kad se sve rascjepka. Agrokor kao sto svi znamo je samo shell tvrtka koja nema smisla bez mnogobrojnih perjanica koji idu na rasprodaju

Zašto bi to bilo bitno? Nije vam on nekvalificirani državni uhljeb na državnoj si si, naći će novi angažman vjerojatno vrlo brzo (možda već i ima nešto dogovoreno), a i bez novog angažmana vjerojatno će lijepo zaraditi u Agrokoru da i ne mora pretjerano raditi više.

http://hr.n1info.com/Video/Info/a372341/Implementacija-nagodbe-vjerojatno-18.-ozujka-no-postoji-ozbiljan-problem.html

https://m.24sata.hr/news/dobavljaci-na-udaru-izgubili-su-novac-a-sad-ce-ih-i-otpuziti-615223


Jedna random misao: Zanima me da li je Perusko svijestan da cak ni on nece imati posao kad se sve rascjepka. Agrokor kao sto svi znamo je samo shell tvrtka koja nema smisla bez mnogobrojnih perjanica koji idu na rasprodaju

Nema sanse da se ide u prodaju dijelova Agrokora. Onaj tko kupi, dobije i teret tuzbi zbog otimanja vlasništva tako da bi prodaja isla uz ogroman diskont.

Inace, kad padne Plenkovic, tek tada ce dobavljaci vidjeti svoje. Kao sto sam vec prije pisao, tek smo krenuli.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zvrc
Misliš da će biti leda?

Sluzbeno prije prijenosa imovine i nema bas osnove za tuzbe.
Nakon 18.3 pocinje akcija.

Posta kupuje tisak.
Pa ovo je tragikomedija!

pretakanje iz šupljeg u prazno. napumpat ce poslovanje Tiska, odnosno imat ce kreativno računovodstvo, pošta će platit vjerojatno više nego što vrijedi a bottomline je da država OPET daje pare Agrokoru. čekamo 18.3. pa ćemo vidjet koliko će tužbi zaista biti, i da li će ih uopće biti od strane manjinskih dioničara.

Ma naravno da ce ih biti.
Pitanje je samo gdje ce biti usmjerene.
Prema Agrokoru, zrcalnim drustvima ili drzavi.
Po meni, odmah treba na drzavu ici jer su oni i osmislili ovu lakrdiju

New Report

Close