Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I budali sve je jasno, sve je unaprijed planirano da bi se nakrale milijarde i međusobno podijelili milijuni, a manjinske dionicare pokralo i mirovinske fondove.
Najgora vlada u povijesti, a to će se dokazati nakon sljedećih izbora.
Da bi prikrili svoja sranja uvijek nas vraćaju u povijest partizani, ustaše, četnici, a svoj plijen dijele sa svima njima.
Narode probudi se i zna se kome više nedati svoj glas. Nitkome tko sa Vašim novcima godinu dana prije izbora kupuje vaše glasove.
Za 50 godina bit će nas manje nego crnogoraca ako se nešto ne pokrene i ne stane na kraj ovom besramnom lopovluku.

U pravu si , samo mislim da su se malo zahebali sto se tiče dioničara jer ima ti jakih igrača koji neće gledati skrštenih ruku kako im kradu imovinu . Oni su razotkriveni i samo ih politika štiti , ali pitanje je do kada… Europa tek počinje biti informirana o ovoj pljački.

I na kraju ce Plenki prodat HEP.
Ne zbog INE, nego malih dionicara

He he, jučer čujem s još jedne strane da će zrcaljenje “kasniti”.
Nemaju oni pojma što rade, mislili su uzeti lovu i nikom ništa.
Plenki je ili izrazito gl__ ili izrazito velik l_pov-kako god okreneš nebude dobro završio.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


He he, jučer čujem s još jedne strane da će zrcaljenje "kasniti".
Nemaju oni pojma što rade, mislili su uzeti lovu i nikom ništa.
Plenki je ili izrazito gl__ ili izrazito velik l_pov-kako god okreneš nebude dobro završio.

Ne znam kako stvari stoje u ostalim firmama, ali znam da Konzum ima ogromnih problema zbog zrcaljenja.


Ne znam kako stvari stoje u ostalim firmama, ali znam da Konzum ima ogromnih problema zbog zrcaljenja.

ma da? a kakvih to točno problema??

Problemi grižnje savjesti.
Znaju da počivaju na pljački, a tu nema sriće.
Zrcaljenje neuspješno i 7 godina nesreće zbog razbijenog ogledalca.
Iz takvih problema teško je zrcaljenje jer nemaju takvo veliko zrcalo.
Kad ga nabave, svi lopovi se budu u njega htjeli vidjeti, a ono od srama opet bude prasnulo.
Tako mislim da iz tih banalnih razloga ne bude bilo nikad uspješno.

Zloglasna grupa Borg Andreja Plenkovica odradila je svoje i sad se smiju vjerovnicima i dionicarima. Uskoro slijede izbori i to je jos jedna etapa u borbi nas i njih.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Prosvjeduje se sirom balkana, mozda bi i u RH bilo nesto da nisu svi odselili. Ali s obzirom koliko na kradu samo je pitanje kada.

Navodno su (americki?) strvinarski fondovi jako zainteresirani da Plenkovic bude sto duze na vlasti. Ne bi me cudilo da nakon Agrokora dobiju jos koji takav poslic. A Andrej je vec u poslu…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Navodno su (americki?) strvinarski fondovi jako zainteresirani da Plenkovic bude sto duze na vlasti. Ne bi me cudilo da nakon Agrokora dobiju jos koji takav poslic. A Andrej je vec u poslu…

Pa iskreno mislim da cee i uspijeti u tome…
Sto se nas tice…bojim se da ni smjena vlasti nebi nista pomogla.
Pa ne znam da je itko iz oporbe spomenuo pljacku malih dionicara.
Nas mogu spasiti samo medunarodni sudovi



Navodno su (americki?) strvinarski fondovi jako zainteresirani da Plenkovic bude sto duze na vlasti. Ne bi me cudilo da nakon Agrokora dobiju jos koji takav poslic. A Andrej je vec u poslu…

Pa iskreno mislim da cee i uspijeti u tome…
Sto se nas tice…bojim se da ni smjena vlasti nebi nista pomogla.
Pa ne znam da je itko iz oporbe spomenuo pljacku malih dionicara.
Nas mogu spasiti samo medunarodni sudovi
[/quote]

Točno, samo ako Eu sud Luxemburg odluči da Lex agrokor i osobito njegova primjena, nisu u skladu sa Eu stečevinom, tada bi se mogla otvoriti vrata za nekakvu naknadu…
Al to opet zasada ovisi o velikim igračima…raiffeisen, adris, pikovci ili oni kome su pomrsili račune Borgovci.


Točno, samo ako Eu sud Luxemburg odluči da Lex agrokor i osobito njegova primjena, nisu u skladu sa Eu stečevinom, tada bi se mogla otvoriti vrata za nekakvu naknadu…
Al to opet zasada ovisi o velikim igračima…raiffeisen, adris, pikovci ili oni kome su pomrsili račune Borgovco.

Ne brkati lončiće
Za sad EU Komisija razmatra žalbe na Lex međutim, ako se i utvrdi da je bilo povrede prava dva su izbora pred EU komisijom

1.Može pokrenuti postupak protiv RH pred europskim sudom

2. Ne mora pokrenuti postupak protiv RH pred europskim sudom

Bilo koji od ova dva scenarija za dioničare nema nikakve koristi u pravnom smislu (smislu odštete )
ALI
može služiti kao osnova za parničenje pred drugim instancama EU

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Kojim drugim instancama Eu?

Ako bi Eu sud bilo povodom komisije ili sutra kao prethodno pitanje rekao da Lex nije u skladu ili da neki dijelovi nisu u skladu sa Eu stečevinom, mislim da bi to itekako utjecalo na manjinske dioničare.

I borgovci su svjesni da nije u skladu sa Eu stečevinom ,zato i izvlače lovu brže bolje,jer bude li imalo poštenja Eu će ovo proglasiti ništavnim,a onda bi moglo krenuti nekim drugim smjerom…
Nije Sber blesav jer želi pošto-poto vani,znaju oni i sami koliko vise kao i ovaj nakaradni zakon koji ima cilj opljačkati našu državu i ulagače.


I borgovci su svjesni da nije u skladu sa Eu stečevinom ,zato i izvlače lovu brže bolje,jer bude li imalo poštenja Eu će ovo proglasiti ništavnim,a onda bi moglo krenuti nekim drugim smjerom…
Nije Sber blesav jer želi pošto-poto vani,znaju oni i sami koliko vise kao i ovaj nakaradni zakon koji ima cilj opljačkati našu državu i ulagače.

Upravo zbog pljacke koja se dogada u Agrokoru, mislim da sve nase tuzbe moraju ici prema drzavi.
Od Agrokora se sigurno necemo naplatit jer za par god ide sve u likvidaciju.
Drzava tj. Borgovci su ti koji su nas opljackali.
Ovcice koje zele takve na vlasti ce platit

New Report

Close