ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je sjela. Ako Vam nije prva ne trebate nista slat. Provjerite jos sutra mislin da ce bit na mistu:-)

Hvala na odgovoru! Hmmm, prva mi je, a nisam ništa bio slao… Nadam se da će biti uvaženo zakašnjelo ažuriranje podataka…

Dobit cete dividendu, ne brinite, samo ce mozda potrajat koji dan jer predpostavljam da vas ima vise koji niste dostavili podatke za prvi puta.
Tako je meni bilo prije par godina sa atgr, cekao mislim tjedan dana da uplate.

A koja banka nije sjelo? Nije ni meni u zabi

No pain no Game

Morate im poslat podatke ako vam je to njihova prva dividenda. Ako niste posaljite, ovo sto je havi napisao je skroz tocno

Poslano je sve danas pa ćemo vidjeti kako se dalje razvija. Hvala svima na odgovorima.

Inače, banka je ERSTE.

Ima netko da mu je sjela a da je u zabi?

No pain no Game

Ima. Sve uredno vec par god


Dobit cete dividendu, ne brinite, samo ce mozda potrajat koji dan jer predpostavljam da vas ima vise koji niste dostavili podatke za prvi puta.
Tako je meni bilo prije par godina sa atgr, cekao mislim tjedan dana da uplate.

Mislite na ovo?

Prilikom stjecanja dionica Adris grupe d.d., odnosno najkasnije do datuma utvrđenog za isplatu dividende koji je definiran pojedinom Odlukom o isplati dividende, potrebno je dostaviti:
OIB imatelja dionica
kopiju osobne iskaznice (obje strane) ili putovnice (strana sa slikom i strana s potpisom),
kopiju obje strane kartice osobnog tekućeg ili žiro-računa imatelja dionica ili kopiju Ugovora o otvaranju jednog od navedenih računa,
broj telefona
Navedeno se može dostaviti poštom na adresu:
dionicari@adris.hr

mislim da je to to , proslo je dosta godina pa se ne sjecam bas detalja.

Brzi su, jučer sam poslao podatke i danas je lova na računu. Stvarno su brzi. Svaka čast!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Kakav je ovo promet od 4 mil na ADRS2? Ne piše pod transakcijama.
I cijena od 460? Nije mi jasno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tocno. To je blok od 10.000 kom. Volim ova preslagivanja. Obicno budu uvertira u ono sto slijedi poslije. A burekdzije neka prosipaju.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Cijena pada i pada…

Pa i ne bi se reklo da pada, netko preuzeo 10.000 komada po 460, jedino se u redovnom trgovanju pokušalo srušiti cijenu za 10 kn sa parsto komada.

New Report

Close