ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege, nitko ne pita odakle Adris misli isplatiti dividende nakon 2019 godine…
Dakle, prema 2016 financijskim, ostalo je cca 300-350m eur na racunu (kada se oduzme ostatak Agrokorov duga cca 95m eur ili vise), i jos dividenda za ovu godinu/slijedecu, i kada se vidi da AV je najavio 4 milijardi kuna investicija, a neto dobit ako sve ide po planu (potencijalni rast itd.) bude na razini 40-60m eur/godisnje onda pitanje je sto ostaje za dividende za dvije godine..? Dug Adris Grupe je vec oko 100m eura.
A jos AV i menadzment..? Koji je plan nakon AV-a? jel postoji? Prica sada ide dok AV drzi sve kao Tito a vecina dionicara vjerojatno ni ne znaju da stvari nisu bajne kao sto se svima prikazuje. Pitanje je do kada


vecina dionicara vjerojatno ni ne znaju da stvari nisu bajne kao sto se svima prikazuje. Pitanje je do kada

Aj, super da si se registrirao da nam kazes. Pa daj, kazi kakve su onda stvari. Mozda ne zna ni Marica Šorak Pokrajac, zamjenica predsjednika Nadzornog odbora Adris grupe d.d. pa ce ti i ona bit zahvalna.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Dobar druk!
Dobit raste iz godine u godinu, a netko se pita otkud će se isplaćivati dividenda od 3 EUR-a ??

Je li se sad napokon iskrcao onaj na R-a da može nazad na 600?!

@kamenjar
A šta bi ti sad….da se ovo vrati natrag na 300? Ma nema ti ovdje više ovčjeg stada, tek poneki tvrdoglavi ovan ili vuk samotnjak.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Isplacivati ce 10 do 15 kuna godisnje dividende i cvrljiti ce na 550 kuna redovna do bogojavlenja ili dok se ne rijesimo ove uprave.To je perspektiva 🙂 Da je gdja Pokrajac znala bolje, kao i AV, bilo bi bolje. Ali nije.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Teško da će ostati tako nisko.
Netko tko je mislio izašao je s 1.000 kom i sad aska više i nema.
Samo tko je tako pametan išao izlaziti tako nisko kad je mogao to prodati Adrisu dosta skuplje kad su nudili otkup još prošli mjesec??
Osim ako netko namjerno nije omogućio jeftinu kupnju nekome drugome??
Prodavati R-A 15-ak% niže nego je bila u jeku krize s Agrokorom je čudna stvar, budući da firma gazi naprijed u očekivana širenja.
Mislim da bi sad moglo ipak doći do većeg skoka na R-A, budući da zainteresiranih za prodaju više očito nema, a još ako izađe dobro izvješće, bit će to jedna od potentnijih dionica u slijedećem razdoblju.

Može li mi neko reći jeli danas isplata dividende?


Može li mi neko reći jeli danas isplata dividende?

PBZ sjela, neoporezovana.


Može li mi neko reći jeli danas isplata dividende?

da, 21.7. treba biti isplata dividende prema stanju na dan 30.6.

Provjerija uplaćeno!

Jel trebalo opet slati podatke za isplatu dividende?

Ja nisam slao,i sjelo danas normalno

Evo napokon krenula i R-A.
Na njoj je likvidnost slabija pa se začas može promijeniti za veliki postotak.

Jel’ samo meni nije sjela dividenda ili vas ima još?

New Report

Close