ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve su to sad makinacije tu na r seriji s jednom dionicom;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Jesam li ja ovdje nešto važnoga prespavao ?
Adris P-A po 436 kn, a R-A po 536 kn ?

Molio bih nekoga da mi objasni pad konkretno adrisa zbog situacije sa Agrokorom?Kakva je tu poveznica osim šta su oboje n zse!

Ma i da su posudili nesto imaju 347kn po dionici. Neka ostaje 300kn sto nije kod Agrokora meni prihvatljivo. I sve to uz PE cca 16 pri ovoj cijeni. Ko da poslovanje ne vrijedi ništa, odnosno 100-150 kn. Alo???

Ma kakva izloženost Agrokoru je sve spopala??

dal ja to dobro vidim da smo presli u plus na p seriji ( 468,98 )

Netko očito zna nešto što ostali ne znaju.

Ide prijedlog dividende možda ?

Đe žuri gore ovo čudo 💪

No pain no Game

bilo bi lijepo da dođe neka pozitivna vijest, tipa izvanredna dividenda, pa da malo rastjera oblake. Kad je tmurno ljudi pišu nebuloze

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Adris mi drži portfelj i glavu iznad vode


bilo bi lijepo da dođe neka pozitivna vijest, tipa izvanredna dividenda, pa da malo rastjera oblake. Kad je tmurno ljudi pišu nebuloze

sada je glupo tako nešto raditi, sada se preuzima (KUPUJE) ja bi nešto iz Cibone naravno da je povoljno.

todex je i dalje rizičan i biti će još neko vrijeme..Adris je kolateralna žrtva i danas je bila lijepa prilika i na PA i na RA

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

http://www.seebiz.eu/agrokor-najvise-duguje-adrisu/ar-153324/

Nisam do kupio , al mislim da je najbolja kupnja danas

Covjece, jaci smo od Sberbanke, kad najvise Adrisu duguje! 🙂

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close