ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dosta je bilo antine samovolje u adrisu.ponasa se kao da je vecinski vlasnik a ima niti 20% posto.a cujem da se na sve strane tunelari i adris i maistra a glavni partneri su im ekipa iz peperminta.sad kad im frend zoki padne bit ce afera pepermint. Fimi medija je mala beba za ove likove.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Znate zasto je Adris preplatio CO (dao vise od poljaka)?
Zato sto je tako Ante rekao

Znate zasto je Adris preplatio i Hilton?
Zato sto je Ante rekao.

E pa tako ce biti i ovo..
Pliva je prodana jer je prije toga unistena, a Adris je druga prica.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

ADRIS i preuzimanje Plive.DO sadašnje situacije ima sličnosti.Actavis je htio neprijateljski preuzeti Plivu ali se je obrana pronašla u američkom Baaru s kojim je imala već od prije suradnju pa je Baaru i prodana.Pliva je u to vrijeme
imala i puno keša od prodaje sumameda a o potankostima promašaje ne bih pisao.
Adris prema napisu u Nlistu:Cuccurin sa Česima i Slovacima preuzima Adris
Moje je mišljenje da se to ne će dogoditi jer su čisto drugačija vremena i da
AV sa svojima drži upravljačka prava i ako se sjećate ja sam još odavno pisao
zašto Adris ne dozvoli EBRD ulazak u Adris s jedno 25% na jedno 5 godina dok traje i ESOP a ostalo da OMF i postoji mir i postupni godišnji realni rast dionice uz planiranu isplatu dividende za pomoć u isplati Esop-a itd.Zamislite da fondovi uđu u ACI s Adrisom kao štu su i ušli u HPB itd i rast mirovina je zagarantiran.
Ovo sa Y&T je samo proba veči igrači sa još većom lovom samo čekaju rasplet
situacije a strani kapital samo čeka utrku.To je moje mišljenje.

Sad kada covjek malo razmisli, mozda je bas zbog toga da AV ne prijede neku “magicnu brojku” i bilo stopirano ponistavanje dionica na zadnjoj skupstini… a i na zadnjoj skupstini jedokazano da AV nije alfa i omega Adrisa…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

j&t je ozbiljan igrac.proguglajte ih malo prije nego pisete. Cak je bilo indicija da su sa rusima povezani. Adris je kasica prasica koju ce netko uskoro razbiti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

i za actavis(danska,su pisali da je povezan s Rusima-poznata afera)zato je Pliva
i prodana američkom Baaru

Koliko je J&T ozbiljan igrac, ja nalazim sve na ceskom…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Znate zasto je Adris preplatio CO (dao vise od poljaka)?
Zato sto je tako Ante rekao

Znate zasto je Adris preplatio i Hilton?
Zato sto je Ante rekao.

E pa tako ce biti i ovo..
Pliva je prodana jer je prije toga unistena, a Adris je druga prica.

Čekaj, ustvari su ti Česi došli računajući da će Ante reći može, evo vam ADRS. Uopće se nisu pripremili da im Ante kaže NE.

Sigurno ih je s tim svojim odgovorom totalno iznenadio pa će sad Česi otići negdje drugdje.

To se inače tako radi u svijetu. Ako ne ide, ne ide. Odmah odustaneš i odeš dalje.

http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/pokusaj-neprijateljskog-preuzimanja-adrisa-511784
adris je partner državi u HPB-a dokapitalizacijom,tako da očekujem da država/fondovi pomognu adrisu u obrani od neprijateljskog preuzimanja.
No mali dioničari možemo uživati kada se oko mlade pojavljuju bogati ulagači
a tatek veli:mlada može samo za Hrvata poći.

J&t su slovaci a ne cesi.imaju biznise i u ceskoj ali gazde i sjediste je u bratislavi. Ali povezani su sa ppf grupom od najbogatijeg ceha kellnera koji sa generallijem ima najvece osiguranje u ceskoj c .pojistovna. J&t ima turizam a kellner osiguranje.adris idealan plijen

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



Znate zasto je Adris preplatio CO (dao vise od poljaka)?
Zato sto je tako Ante rekao

Znate zasto je Adris preplatio i Hilton?
Zato sto je Ante rekao.

E pa tako ce biti i ovo..
Pliva je prodana jer je prije toga unistena, a Adris je druga prica.

Čekaj, ustvari su ti Česi došli računajući da će Ante reći može, evo vam ADRS. Uopće se nisu pripremili da im Ante kaže NE.

Sigurno ih je s tim svojim odgovorom totalno iznenadio pa će sad Česi otići negdje drugdje.

To se inače tako radi u svijetu. Ako ne ide, ne ide. Odmah odustaneš i odeš dalje.
[/quote]

Pa pusti ih Leb, sjeli sa Antom, Ante reko ne, popili kavu, izljubili se i otišli kući i objavili da bi oni onako, reda radi preuzeli Adris pa ako treba i neprijateljski ali eto Ante neda, nema veze što on ima 20%+ dionica a ne 50%+1 dionica jer Ante tako kaže a on što kaže tako je.

Slušajte me sada svi ima da se svi koji hoće preuzet firmu prijateljski ili neprijateljski boli me “kitica” cvijeća bio to Ante ili Slovaci ili ove izbjeglice koje dolaze kod nas tako isprse da im hajca ispadnu!

Jel jasno!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ja ne shvaćam zašto bi netko preuzimao taj Adris!?Pa šta nije rečeno da je precjenjen na 400kn a ovima ni redovne na 550 nisu skupe?
Ne kuže ti Česi o kakvoj se navlakuši tu radi,stalno navlaće dioničare,evo zadnji su put pokušali sa onom dividendom od 40 kn.
[emo_zacudjen]

"Only dead fish swim with the stream"

Ja neću ništa pisati, znate onaj trenutak kad samo uživate…

LEAVE THE WORLD BEHINED

Inace su decki iz j&t lani od kellenra kupili za 1.1 milijardu eura udjel u eph holdingu iz ceske.da ne bude zabune ne u ovom eph sto izdaje jutarnji. Ipovezani su sa rusima jer je eph jedna od najacih energetskih kompanija u cee.ne moze se ante od njih obraniti ako stvarno zapnu za adris.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ADRIS i preuzimanje Plive.DO sadašnje situacije ima sličnosti.Actavis je htio neprijateljski preuzeti Plivu ali se je obrana pronašla u američkom Baaru s kojim je imala već od prije suradnju pa je Baaru i prodana.Pliva je u to vrijeme
imala i puno keša od prodaje sumameda a o potankostima promašaje ne bih pisao.
Adris prema napisu u Nlistu:Cuccurin sa Česima i Slovacima preuzima Adris
Moje je mišljenje da se to ne će dogoditi jer su čisto drugačija vremena i da
AV sa svojima drži upravljačka prava i ako se sjećate ja sam još odavno pisao
zašto Adris ne dozvoli EBRD ulazak u Adris s jedno 25% na jedno 5 godina dok traje i ESOP a ostalo da OMF i postoji mir i postupni godišnji realni rast dionice uz planiranu isplatu dividende za pomoć u isplati Esop-a itd.Zamislite da fondovi uđu u ACI s Adrisom kao štu su i ušli u HPB itd i rast mirovina je zagarantiran.
Ovo sa Y&T je samo proba veči igrači sa još većom lovom samo čekaju rasplet
situacije a strani kapital samo čeka utrku.To je moje mišljenje.

Koji ESOP? ESOP je propao, Ante je pokupio sve dionice, sto mislis zasto?

New Report

Close