ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ADRS-R-A
6.7. dionica pala za 3,47 % na 460 kn

Što su prodali sve iz trezora?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kakve su to sad scheme? Prodano iz trezora da bi se s time moglo glasovati?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

jel tko zna tko je iza skrbničkih računa pod 3. i 8. ?
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 1.040.593 10,82%
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877) 201.000 2,09%

Neobično mi je to s prebacivanjem trezorskih dionica (6,22%) na skrbnički kod Zagrebačke banke !? ..hmm… da li te dionice uopće smiju imati pravo glasa ukoliko su u vlasništvu Adrisa? …mislim da ne….ne vjerujem da su prodane…da nije riječ o ESOP-u?? …da li Anti fali glasova?

Lako moguće da su se počele igrati igrice u borbi za prijestolje 🙂 ..Game of Thrones 😀

Milijarde su u igri mnogo se adrisovaca sprema u mirovinu mozda napada ekipa koja zeli vecu dividendu mozemo samo nagadjat.
Uskoro ce skupstina pa cemo biti pametniji.

3. zajednički skrbnički (puno izvornih dioničara – sada uglavnom penzići). Nekada dok se nije trgovalo redovnom serijom sve su R-A bile na navedenom skrbničkom računu.
8. nemam pojma, ali sumnjam na Plinija

što se to zbiva?

ADRS-P-A na 368,00 !?

da se možda ekipa ne misli zahvaliti BATu?

naslov od jucer maistra otvorila vrata hotelu adriatic u rovinju

http://www.nov-ost.info/index/modesub/16.html;jsessionid=aaa1HO4lP1Zn376fPcL5u

@skroznovi

Zahvalit ce se oni BAT-u…kad nam uplate pola milijarde eura.

kad se može dionica prodati a da se ne izgubi pravo na dividendu.


kad se može dionica prodati a da se ne izgubi pravo na dividendu.

20.07.

PBZ CO je sada na nešto iznad 100 tisuća komada, prije dva mjeseca bili su na 150 tisuća, ovim tempom trebat će im još 4 mjeseca da potpuno izađu. Jesen stiže dunjo moja.

To se riješi u dva bloka kao neki dan, neće za to trebati mjeseci već sati kad dodje vrijeme

Zamolio bih Vas za malo pomoći, nedavno je netko na forumu objavio link neke stranice na engleskom jeziku s preporukama za buy/hold/sell hrvatskih dionica( Adris, Valamar, Ledo itd.), nisam si spremio a sad nemogu naći :/ Znači ne radi se o Interkapitalu, niti Ersteu, niti RBA, nego o nekom stranom fondu ako se ne varam. Unaprijed hvala!

New Report

Close