ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kaj da vam velim… dok god sam neto kupac, meni paše tu gdi je… sve ostalo je psihologija 😉

bigfoot u norveškoj je kutija cigareta 100 kuna kruna svejedno pa opet svi ćibuše uz kavu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

U Norveškoj je plaća početnička inače 30 000 kn kad smo već kod toga.

Svidjelo se to nama ili ne ADRIS će imati sve manju dobit od duhanskog biznisa,od povećanja trošarina i pada potrošnje,sve više vidim kako ljudi ostavljaju cigarete ili prelaze na one najjeftinije,rezani duhan ili el. cigarete.

"Only dead fish swim with the stream"

fantastican dan, cestitam svim dionicarima, povijesni trenutak u razvitku adrisa koji ce svakako dati novi momentum dionici u razdoblju pred nama[emo_novac][emo_novac][emo_novac]

Dobro da je i to kupljeno!!!! Skroz konzervativan pristup ulaganjima!! Slažem se da je duhanski biznis na izdisaju ( trebali sus se toga riješiti na vrijeme ) a orjentirati se na EKOLOŠKU proizvodnju hrane!!!!

bid na 277 nakon sto je jucer proslo 50000 dionica po prosjecnoj 284, pateticno, trebali su postaviti bid na okruglih 200, nikad se nezna mozda nesto “upadne”[emo_kuna][emo_plazi]

EV/EBITDA 1,98 3/13po ovom za dvi godine može uduplati vrijednost
Novac/share 231,45 3/13
tako da je ovo bagatela

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

je bagatela, ali i na vrhuncu 2007.g. je bila bagatela! zašto?? mislim da je vlasnička struktura uvijek bila i još neko vrijeme će biti prepreka!

lijep ukrcaj 3000 po 277[emo_naivan]

sve ide po bloku a gledalica je za one manje intuitivne?[emo_ooooo]

18000 kom. po 280
7500 kom. po 279

bome adrs danas przi prometom ali ne I porastom cijene[emo_novac][emo_vrtimise]

netko kupio jednu dionicu, svaka cast ovim tempom do 2020 mozda sakupi cijelih 1000 komada[emo_zloban]

dada

kaj se mučiš s nevažnim stvarima? to je dionica za duge staze. možeš prespavati godinu dana, probudiš se i vidiš istu cijenu. nešto kao adpl.

randophh
ipak su kupili cros, otvorili tvornicu u Iranu itd…radi se nesto, a I ovo sijecanjsko pozicioniranje fondova, moglo bi biti nesto I prije od godinu dana[emo_smijeh]

New Report

Close