ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/vijesti/navodno-pao-dogovor-croatia-osiguranje-ce-kupiti-adris-grupa-195358.aspx

šta reći?

adris grupa i danko končar su investitori u sve živo i mrtvo u RH



http://www.poslovni.hr/vijesti/navodno-pao-dogovor-croatia-osiguranje-ce-kupiti-adris-grupa-195358.aspx

šta reći?

adris grupa i danko končar su investitori u sve živo i mrtvo u RH

[/quote]

Čim Zagrebačka banka proda Istraturist, onda će Adris grupa…. 🙂

Cak ih ni Hanfa na ovu vijest nije stavila u segment promatranja i trazila ocitovanje uprave :).


Cak ih ni Hanfa na ovu vijest nije stavila u segment promatranja i trazila ocitovanje uprave :).

haha Hanfa……mozda se grupiraju pred napad:)

Ako se ostavari pisano tu bi se moglo nešto i zaraditi.
dali mislite da bi po realizaciji to moglo ići +15%?

pitanje je po kojoj cjeni če kupit CO? ako če kupit?

Moje skromno mišljenje je da se nitko u Vladi neće usuditi prodati ovo bez javnog nadmetanja.
Tako da bi iako su vremena teška javno nadmetanje ipak znatno poguralo cijenu na zadovoljstvo svih nas koji imamo pokoji srebrenjak CROS-a… [pray]

zbog EU jako rastu cijene cigareta! živila EU [bye]

http://danas.net.hr/novac/page/2012/01/25/0688006.html?pos=n0

Za tri godine. Malo kvantificirajte, ne možemo čak niti u "neizrazitoj logici" baš tako doslovno "računati riječima" (trebaju nam neki brojevi koji definiraju neizrazite skupove, dakle funkcije pripadnosti itd.)

Ja nemogu vjerovat da će ovi naši plaćat po 11000 CROS i to samo za 30% pa koliko će onda plaćat većinski paket po 15k pogotovo kad se zna koliki je višak radnika te struktura troškova te neimenovani nastavak pada udjela u RH , to bi po meni bio bio promašaj života.
Cijenu po meni treba tražit negdje da se odmah kupuje većinski + da država rješi višak zaposlenih + diskont na trenutnu cijenu.

I da – posjedujem dionice ADRS , ne posjedujem CROS.

smanjuje se minus.......

Ne pričajte gluposti. Nitko normalan neće dati milijardu kn niti za 50 %, a kamoli za samo 30 %.


Ne pričajte gluposti. Nitko normalan neće dati milijardu kn niti za 50 %, a kamoli za samo 30 %.

Lynx sada dolaziš u pitanje životnog iskustva.
Možda su novinari digli malo para da objave ovaj nesmotreni članak, a možda je i Vlada ucjenila Adris odnosno kada se kaže ADRIS misli se na prvih 3 dioničara koji su na čudan način došli do vlasništva, pa kako se sada nebi morali propitivati tko je tu koga, ajde dečki istresite milijardu za 30% CROS i "mir mir mir nitko nije kriv " [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ne pričajte gluposti. Nitko normalan neće dati milijardu kn niti za 50 %, a kamoli za samo 30 %.

Odakle ti to znaš?
Jesi li ti radio dubinsko snimanje?

Nije ni ADRS, jer se to najavi prije .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ne pričajte gluposti. Nitko normalan neće dati milijardu kn niti za 50 %, a kamoli za samo 30 %.

Upravo tako.

Ta uprava sjedi na kesu godinama (i ne zulja ih), i sad naivci misle da ce ko mali majmuni uletit i preplatit CROS za 3x.

Pih. Cal i Trecet pise realnije bajke od ove.

LOLCHINA!!!

gospodo : goldy , Lynx , integral
slažem se s vama.
i ja posjedujem ADRS a ne posjedujem CROS.

New Report

Close