ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U ovom trenutku (ca. 15.25 h) 1 komad na kupnji po 175 kn. To se ovdje netko šali?

Kaj je to stvarno bilo tak?
[/quote]
Pretpostavio sam da će biti onih koji neće vjerovati. Misliš da sam ja bio taj koji se šalio? 🙂 Nisam. Stajalo je tako, barem koliko sam ja vidio, najmanje pola sata. Za sam kraj trgovanja ne znam.

Tolko smeca od dionica na ZSE a ekipa rusi odlicnu dionicu, isplatili 12,5 kuna dividende, za pola 2019 godine zaradili vec 13,5 kuna prihodi rastu, dobit raste ali opet nevalja, recesija vanzemaljci, asteroidi. Glavno da petrokemija raste

Vidim da smo na istome, jer ne znamo ni tko ni zašto ruši dionicu.




Ako oni u sljedećim godinama očekuju rast prihoda po stopi od 10%, a pad prodaje vozila bude 3% to znači da će oni rasti 7% i time povećati svoj udio sa 0.00000001% na 0.000000011%
Ovdje je presudna mala baza kako je drugi kolega dobro primjetio.

Dakle, hoćete reći da će ADPL rasti brže od tržišta tj. da će, u slučaju eventualnog pada prodaje automobila uspijevati čak kontinuirano povećavati prihode, isplaćivati (si) obilate dividende? To bi bilo pohvalno i impresivno.
[/quote]

Dok je jeftinog novca i kredita bit ce ovdje i debelih dividendi, kad se pipa zatvori onda cemo biti na rasponu od 8kn dividende cijena 140-150kn
[/quote]

A sta ce bit sa inflacijom kad novac vise ne bude jeftin ?

Ignore : renči


Tolko smeca od dionica na ZSE a ekipa rusi odlicnu dionicu, isplatili 12,5 kuna dividende, za pola 2019 godine zaradili vec 13,5 kuna prihodi rastu, dobit raste ali opet nevalja, recesija vanzemaljci, asteroidi. Glavno da petrokemija raste

,,, još smo jednom nogom stabilno u socijalizmu (segment, dogovorna ekonomija), pa i to valja ukalkulirati u veoma važne rizike ili ugroze na ZSE
,,, nešto ili neke dionice ne treba dirnuti niti dugim štapom ,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati





Ako oni u sljedećim godinama očekuju rast prihoda po stopi od 10%, a pad prodaje vozila bude 3% to znači da će oni rasti 7% i time povećati svoj udio sa 0.00000001% na 0.000000011%
Ovdje je presudna mala baza kako je drugi kolega dobro primjetio.

Dakle, hoćete reći da će ADPL rasti brže od tržišta tj. da će, u slučaju eventualnog pada prodaje automobila uspijevati čak kontinuirano povećavati prihode, isplaćivati (si) obilate dividende? To bi bilo pohvalno i impresivno.
[/quote]

Dok je jeftinog novca i kredita bit ce ovdje i debelih dividendi, kad se pipa zatvori onda cemo biti na rasponu od 8kn dividende cijena 140-150kn
[/quote]

A sta ce bit sa inflacijom kad novac vise ne bude jeftin ?
[/quote]

A šta ce biti sa prodajom auta kad novac vise ne bude jeftin?


A šta ce biti sa prodajom auta kad novac vise ne bude jeftin?

Ljudi će kupovati jeftinije aute, a proizvođači jeftinijih auta su primarno tržište AD plastika.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak



A šta ce biti sa prodajom auta kad novac vise ne bude jeftin?

Ljudi će kupovati jeftinije aute, a proizvođači jeftinijih auta su primarno tržište AD plastika.
[/quote]
Prije bih rekao da će kupovati rabljene automobile od kojih AD Plastik nema koristi.

A šta ce biti sa prodajom auta kad novac vise ne bude jeftin?

Da bi novac postao skup mora postojat inflacija, inflacija ce tesko narast bez potrosnje sve je to povezano.

Ignore : renči

Vidjet cemo ubrzo šta ce se desiti, vjerujem vec do kraja godine, problem je da kad se dese takve stvari onda ce biti prekasno za bilo kakve reakcije, znam da vi to sve znate, ali imam dojam da vecina ovdje nema….. poput ovoga “onda ce ljudi kupovati jeftinije aute”


Bida skoro da i nema, što se ovdje događa?

Isto kao i pred prošlu krizu.

Bid je samo nestao i onda se spašavaj. Komu je trebao novac je prodavao preko gapa vrlo jeftino.

Ameri danas pali 3.2%. Ekipa lagano bježi.

ZSE ne miče, oaza sigurnoti 😉

Zasto ovi likovi nisu prodavali kad je dionica bila na 190?

Koji smiješni komentari o padovima američke burze. Pa ameri su pali s rekordnih razina, a kad rastu – ZSE ih baš i ne prati…

jel ima netko ideju tko prodaje? pa rezultati su fenomenalni, prihodi povećani, fundamenti vrtište..zar je moguće da se dionica ruši zbog jednog članka o potencionalnoj recesiji u njemačkoj? opet ide priča o recesiji, a koja je prisutna već godinu dana.. no nema nikakvih pokazatelja osim pesimističkih stavova..kamate su i dalje rekordno male, love u opticaju imama poprilično..recesija onakva kakva je bila 2008 nije više ni moguća, ne znam..


Koji smiješni komentari o padovima američke burze. Pa ameri su pali s rekordnih razina, a kad rastu – ZSE ih baš i ne prati…

Pa to je ekipa koja bi se rado ukrcala da padne na 150 onda im ne bi vise bilo smaka svijeta, onda bi slusali o podcjenjenosti nista novo.

Ignore : renči

New Report

Close