Premijer Andrej Plenković svečano je danas otvorio 27. Forum hrvatskih manjina, tradicionalnu manifestaciju koja svake godine okuplja predstavnike hrvatskih manjinskih zajednica iz zemalja u okruženju, javlja Televizija N1. Tom prilikom osvrnuo se na danas objavljene podatke DZS-a.
“Vidjeli ste da je rast, 5,2 posto, sve to je na tragu naših procjena gdje smo rekli da bi rast BDP trebao biti 5,7 posto ukupno. Ovakav rast je ohrabrenje funkcioniranju hrvatskog gospodarstva”, komentirao je Plenković.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu