Cijene naftnih derivata nastavile su s padom. Prema informacijama cijenegoriva.info, gotovo sve kompanije u Hrvatskoj su na svojim benzinskim postajama snizile cijenu litre Eurosupera 95 za 13 lipa i sada stoji 8,57 kuna. To je najniža cijena ovog derivata od početka listopada 2010. godine. Prema izračunu portala cijenegoriva.info spremnik Eurosupera 95 od prosječnih 50 litara sada stoji 428,5 kuna i za 128,5 kuna je jeftiniji nego početkom srpnja 2014. kada je gorivo u Hrvatskoj bilo najskuplje.
Vozači koji koriste eurodizel imaju također razloga za slavlje. Cijena litre tog goriva pala je za 17 lipa. Na benzinskim postajama stoji 8,13 kuna i najjeftinija je od sredine studenoga 2010. godine. Spremnik Eurodizela od prosječnih 50 litara sada stoji 406,5 kuna i za 109,5 kuna je jeftiniji nego početkom srpnja prošle godine.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu