Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) LKPC (Luka Ploče d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
LKPC 406,00 406,00 406,00 406,00 0,00 0,00 11 4.466,00 -0,98%
nimimada 17.8.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

Oni najbolje znaju za sebe. Može ali i ne mora značiti da je to najbolje za male dioničare.

Goran1986 19.11.2019.
Mali krug prijatelja
Novi korisnik
25%

Gledajući povijest teme lkpc primjetio sam da nitko nemože ni naslutiti ciljeve PPD - a.
Zanimljivo je da niti jedna prognoza ni blizu nije pogođena, vjerujem da oni dobro znaju što rade i da če ova dionica itekako prosperirat. Samo najstrpljivi će zaradit.

kupoprodaj 8.11.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
33%

Goran1986

Gledajući povijest teme lkpc primjetio sam da nitko nemože ni naslutiti ciljeve PPD - a.
Zanimljivo je da niti jedna prognoza ni blizu nije pogođena, vjerujem da oni dobro znaju što rade i da če ova dionica itekako prosperirat. Samo najstrpljivi će zaradit.

Primjećujem vrlo sličan obrazac, doduše u bitno sporijem ritmu, kao na jednoj drugoj dionici gdje su jako aktivni, da ju sad ne imenujem uzalud.
Slažem se s vama u potpunosti i zato imam par stotina komada.
Strpljen spašen.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

sparky 20.7.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
-

kupoprodaj

Goran1986

Primjećujem vrlo sličan obrazac, doduše u bitno sporijem ritmu, kao na jednoj drugoj dionici gdje su jako aktivni, da ju sad ne imenujem uzalud.
Slažem se s vama u potpunosti i zato imam par stotina komada.
Strpljen spašen.

Zaštu bi imenovanje bilo uzalud?!
Samo naprijed ;)

Goran1986 19.11.2019.
Mali krug prijatelja
Novi korisnik
50%

Mislim da je PPD u fazi restrukturiranja, i sami ste pisali kako luka ima brdo novca jer se nije značajno ulagalo. Ukoliko isplate dividentu luka više neće bit ozbiljna firma za neke značajnije poslove.
Vjerujem da je cilj PPD-a sredit dugogodišnje uhljebe a zatim uredit i posložit sami teren a onda će bit brdo ugovora i novca kako PPD-u priliči. Zato sam napisap da treba vremena za zaradu.