Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Best buy - komentari i analize
Pretraživanje
Dionička društva
PersJesus 22.5.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
28%

hugh

Prvih 5 best buy u ovom trenutku i nadalje:

1.Atlp
2.Atpl
3.Atpl
4.Atpl
5.Atpl
6. KODT
pripuz 26.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Novi korisnik
10%

Best buy: Dlkv,Sapn,Viro i Tpng

desnokrilo 4.7.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
25%

best buy-dlkv ulpl možda i ddjh

croato 2.5.2019.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
55%

pripuz

samo dlkv jer je likvidan. ovo ostalo ni štapom dirati

ricardo 11.8.2006.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Nitko ne spominje zlato kao dobro kupnju, zaprave…srebro i zlato.

pripuz 26.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Novi korisnik
10%

Srebro je napravilo spike, a iduci spike iliti proboj napravit ce šećer. Nije moje mišljenje već mišljenje analitičara. Kreće val 3 jer je 2 gotov. 11.55 je brojka pada i skoro smo tu. Cijena će samo odletjeti bas kao srebro. Slican pattern. Viro je imao 1.val. do 103kn.
2 val je gotov i slijedi rally.
Usput Dalekovod je u prvom valu pa nakon rasta ocekujte prizemljenje. A Dlkv ce jos gore u ovom valu do nekih 8.5kn po mojoj procjeni. Pa natrag na 6 kn.
Saponia i Tpng vec neko vrijeme u valu 1.

Zadnja izmjena: pripuz (19.7.2019. 7:06)
ivana7 16.9.2006.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
57%

ivana7

- nakon dva tjedna sitnih minusa ovaj tjedan ponovno u plusu +1.2%.
- i to bi bilo odličnih +16.7% u ovoj godini.

Informanka.

- ovaj tjedan minus - 0.4%, na godišnjoj razini +16.3%.
- taj minus je ostvaren zbog ex.div. ADPL, za 5 dana tu će nas obradovati dividenda, zbog te div. sitno sam dokupila ADPL po 190kn ono da zaokružim lijepu brojćicu dividende.
- ovaj tjedan sam malo dokupila i LRH (5 dionica).
- još sam malo dokupljivala banke, sada na 61kn ZABA mi je malo skupa.
- dokupila sam i 400 dionica OPTE po 5.45kn.
- nešto sam i prodavala, sada mi pristižu dividende, u jeku je turistička žetva, ima se love, mogu kupovati dionice ali ostaviti ću pola te dividendne love za svoju razonodu i potrošnju.
- primijetila sam u svom portfelju veliki rast KODT, to je o.k. dionica, imam je relativno dosta, ali ovaj rast cijene dionice me ne potiče na daljnji dokup te dionice, skupa je.
- portfelj mi je sastavljen od stabilnih, fondovskih, dividendnih dionica gdje ne očekujem neki veći rast, zbog toga mi je i prinos u većini vaših očiju skroman, ali ja tako investiram.
- u portfelju imam i rizičnih dionica LRH, OPTE i VLEN.
- bar dvije od te tri dionice će mi odraditi veći rast, OPTE je već odradila dupli rast ali očekujem još toliko.

ivana7 16.9.2006.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
83%

pripuz

- gospon Pripuz vi ste tu novi pa vas moram upozoriti na neke greške koje radite.
- jdan dan tu na ovoj temi vam je DLKV Best buy, a sutradan na temi što smo tržili pišete da ste prodali DLKV.
- isto tako i TPNG jedan dan to po vama pada na 25kn a već sutradan to po vama raste na 45kn.
- nemam tih dionica, a stvarno me ni ne zanimaju preporuke novih friških forumaša koji pojma nemaju o trgovini i investiranju.
- ali kod vas vidim da ste očito stariji investitor, i po samom pisanju sumnjam kod vas na bolest Alzheimer, dobro bi bilo da i sami to provjerite kod svojeg liječnika.
- i kod gospona Kvarta sam primijetila veliku nervozu kod pisanja odnosno investiranja, gospon Kvart za vas je investiranje očito stresno, čuvajte svoju pumpu.

- i ostalim investitorima bi preporučila zdrav život, s što manje stresa, više vježbi, duge šetnje i plivanje.
- uz to svakako zdrava prehrana i što manje poroka tipa duhan…..
- kod nas kažu čuvajte se pa će vas i Bog čuvati.

ivana7 16.9.2006.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
100%

ricardo

Nitko ne spominje zlato kao dobro kupnju, zaprave…srebro i zlato.

- fizičko srebro ne kupovati jer tu imate porez PDV 25%,
- ako netko zna kako doći do srebra bez poreza, može na p.p.
- papirnato srebro o.k. za trgovinu