Sinod Srpske pravoslavne crkve osudio je u ponedjeljak oslobađajuću presudu Haaškog suda hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markču, ocijenivši ju kao sramotnu, nečasnu i nepravednu odluku koja ne ide u prilog pomirenju u ovome dijelu Europe.
"Ovom sramnom presudom Haaški je sud konačno razobličio sam sebe i još jednom pokazao da je u pitanju politički sud kojemu je najmanje stalo do pravde i do prava", ocijenio je Sinod SPC.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu