ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ali Zvečevo ne isplaćuje dividendu

za sad…U budučnosti će isplačivati sigurno..tako i tako se kupuje budučnost…dividendica plus kapitalni prihod… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Upravo tako.

I znam da ne isplaćuje i nadam se da još koju godinu neće isplaćivati nego da se investirati u daljnju proizvodnju (i naravno plasman).

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.




ali Zvečevo ne isplaćuje dividendu

za sad…U budučnosti će isplačivati sigurno..tako i tako se kupuje budučnost…dividendica plus kapitalni prihod… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Upravo tako.

I znam da ne isplaćuje i nadam se da još koju godinu neće isplaćivati nego da se investirati u daljnju proizvodnju (i naravno plasman).

[/quote]

znaci 17 000 dionica u opticaju po meni ovo je super neka raspale po prodaji da cijena dodje na nevidjene niske razine pa cemo kupovati

Neće to baš prenisko…Raspon 110-130 i trebalo bi to proći..naravno,ne za dan-dva… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Kad se zbroje AUDIO i četiri nove osobe iz top10, dobijemo zero sum game.

Zna li tko tko su ove osobe i po kojoj su osnovi dobili cca 2 milje državne imovine?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Kad se zbroje AUDIO i četiri nove osobe iz top10, dobijemo zero sum game.

Zna li tko tko su ove osobe i po kojoj su osnovi dobili cca 2 milje državne imovine?


AUDIO je bocnuo veću količinu i na KSST, a to znači da je moguće da je podjeljeno i na LKRI jer mislim da je i ona zadnji put bila u igri djeljenja, bila bi doista zanimljiva informacija zbog čega, ali mislim da ćemo ostati uskraćeni [cool]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Kad se zbroje AUDIO i četiri nove osobe iz top10, dobijemo zero sum game.

Zna li tko tko su ove osobe i po kojoj su osnovi dobili cca 2 milje državne imovine?


možda su samo stajali na hodniku Audio, tako se nekada radilo u HFP, dijelilo se po hodnicima


Kad se zbroje AUDIO i četiri nove osobe iz top10, dobijemo zero sum game.

Zna li tko tko su ove osobe i po kojoj su osnovi dobili cca 2 milje državne imovine?


ima onaj film, mislim da se zove fantastična četvorka, di likovi lete, bljuju vatru, postaju nevidljivi…
e, ovo je hrvatska verzija fantastične četvorke.

Za danas dosta…sutra ispočetka… [thumbsup]

10 i 11.04 prošlo cca. 3000 komada.Nema promjena u prvih 10 ako ne računamo AUDIO egzibiciju… [thumbsup]Ipak ne prodaju skorojevići… [thumbsup]Odigrana igra za dokup,vidi se po nalozima da se čeka istresanje ispod 120 kn…Dizanje cijene neki dan bilo je u svrhu privlačenja pažnje, da bi poslije naglog hlađenja špekulanti izašli sa gubitkom… [thumbsup]TOP 10 ne prodaje,nitko se nije pojavio novi u prvih 10 što nameće zaključak da prodaju mali a kupuje se na drugi ili treći račun da se ne bi privukla pažnja…Pravo je pitanje što će uraditi "skorojevići" sa svojim paketima,dali igraju za sebe ili su joker za glavnog gazdu…Izgleda da ovu dionicu može samo podignuti neprijateljsko preuzimanje… [thumbsup]

Ajde,ljudi nije sve tako crno…ni kuna prometa danas… [thumbsup]

Udri po "devetkama"… [thumbsup]

Ništa…čekamo izvješče… [thumbsup]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVCV-fin2012-1Q-NotREV-N-HR.pdf

toplo hladno… [thumbsup]

cca 700 000 kn kvartalna dobit,godišnja oko 3 mil.Najbolji rezultat od 2007. unatoć velikim investicijama koje će tek dati rezultate u dobiti… [thumbsup]Kupnja malo posustala ali unatoć tome jako dobra investicija na ovoj cijeno 104 kn… [thumbsup] Za val 140-170 treba malo pričekati,ali očekujem ga poslije rezultata za 2Q…kad se potvrdi opetovana dobit… [thumbsup]

New Report

Close