ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto, ako sam koga usrecio s kupnjom 30 komada po 125 kn. definitivno sam najskuplje kupovao od svih zadnja dva mjeseca i bas me briga. sto ne zaradim, ode na bubanj u az profit 5 po 5 tis kn godisnje. upravo sam nasmijao skupinu japanki koje, kad su skuzile da postoji hrvatska mikado cokolada, sto na japanskom znaci "Car", odmah su pohrlile razgledati asortiman i uzele su barem jednu uz brdo piva i čipsa. Inače, preporučujem idealni hrvatski poklon, mikado premium 300 grama i litra zvečke, poklon za cijelu obitelj, okruglih stotinjak kuna. Pardon, ako nisam donio top vijesti. Osim, ako vas zanima, uskoro stizu likeri od kojih vam pamet stane.

i ja sam kupio na kraju po 125

http://www.poslovni.hr/jdd/zvecevo-dd-66402.aspx

pogledajte ove stare podatke, ako stavite 2006 i 2007 godinu npr. Zanima me jel doslo do smanjenja zaposlenih zbok krize, zbog modernizacije, realnog tehnoloskog viska?? meni se cini da je i trenutan broj cudnovat. Bilo je 663 zaposlena, sada je 470??? Hm….nezahvalna tema.


one spliće na asku, sad mu je i 125 dobro [lol]

Valjda si mislio reći kupnji jer Splićo Vam je uvaljivao po 140-145kn…
A sad fino vraća nazad s diskontom, možda sutra i pometem sve do 130kn…
[bye]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

hm, ovdje je jako izgledna metla, prodaja bježi na rezervne položaje…. šteta, nisam vratio svu količinu nazad, al ne smeta,….
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

ne trkeljaj više. kupnja i prodaja izgledaju isto već tjednima između 120-140kn [angry]


Volim kad mi vraćate moje dionice jeftinije, pa na kraju imam još 15% dionica više.
Svaka čast, samo gdje su ti prodavači?????


hm, ovdje je jako izgledna metla, prodaja bježi na rezervne položaje…. šteta, nisam vratio svu količinu nazad, al ne smeta,….
[thumbsup]

ni na istoj stranici nisi u stanju pratit svoje postove [lol]

Čisto za one koji prodaju, samo 1 info, kad uspijete raskćiti sve dionice na 120kn onom velikom nalogu od 500kom, niknut će na kupnji novi veliki nalog na 110kn (MOJ) i opet 500kom na kupnji.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Daj ne pričaj gluposti, nalog nije tvoj to znam pouzdano, čak štoviše znam i čiji je, pomakni ga na 120, 01 ako je tvoj ajde ako si faca i voliš se hvaliti.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

čisto za one koji kupuju- splićo je prvi na asku i moli da ga pokupite kako bi niže dokupio


čisto za one koji kupuju- splićo je prvi na asku i moli da ga pokupite kako bi niže dokupio

Odlična ideja, možda sutra izvadim nekih 300kom na prodaju s ciljem da kupim jeftinije, pa Vam kao i obično izmaknem sve naloge na prodaji pa vi vidite 170kn i počme Vam panika.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Malom i srednjem poduzetništvu 407,9 mil. kuna poticaja
Bespovratne potpore idu uspješnim poduzetnicima koji pozitivno posluju i nemaju dugove prema državi i zaposlenima
——————————————————————————–
Hina Objavljeno 22.2.2011

Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva predstavilo je u utorak Operativni plan poticanja malog i srednjeg poduzetništva s ukupno 407,9 milijuna kuna u ovoj godini.

Radi se o bespovratnim potporama uspješnim poduzetnicima, koji pozitivno posluju i nemaju dugove prema državi i zaposlenima, istaknuo je na konferenciji za novinare ministar gospodarstva, rada i poduzetništva Đuro Popijač.

Javni pozivi za projekte iz Operativnog plana bit će objavljeni u srijedu, 23. veljače, u Vjesniku te na web stranicama Ministarstva gospodarstva i Hrvatske agencije za malo gospodarstvo.

Sredstva u planu namijenjena su za devet poticajnih područja – za konkurentnost i inovacije izdvojeno je 80,2 milijuna kuna, poduzetničku infrastrukturu 54,6 milijuna kuna, povoljno financiranje uz subvencije kamata 41,5 milijuna kuna, obrazovanje za poduzetništvo 5 milijuna, obrtništvo i obrtni registar 18,4 milijuna kuna, sufinanciranje projekata financiranih iz sredstava EU 45,3 milijuna kuna, poticanje međunarodne konkurentnosti 32,3 milijuna kuna, te za rad HAMAG-a i Hrvatskog saveza zadruga, kao i organizaciju Nacionalnog savjetovanja i Registar potpora 30,6 milijuna kuna.

Također je za ulaganje u pet fondova za gospodarsku suradnju osigurano 100 milijuna kuna, a po riječima ministra Popijača, interes za te fondove veći je od očekivanog. Fondovi u idućih pet godina trebaju od privatnih ulagača i države prikupiti po milijardu kuna i uložiti ih u konkurentne gospodarske projekte.

Lani je za 326 milijuna kuna osiguranih u planu prijavljeno projekata u ukupnoj vrijednosti iznad milijardu kuna.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....



čisto za one koji kupuju- splićo je prvi na asku i moli da ga pokupite kako bi niže dokupio

Odlična ideja, možda sutra izvadim nekih 300kom na prodaju s ciljem da kupim jeftinije, pa Vam kao i obično izmaknem sve naloge na prodaji pa vi vidite 170kn i počme Vam panika.
[/quote]

Koje priče..a što ako ja stavim svojih 1200 kom na ask pa vas spustm na 100 kn i pokupim sve? Evo još jedne lovačke 🙂

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



one spliće na asku, sad mu je i 125 dobro [lol]

Valjda si mislio reći kupnji jer Splićo Vam je uvaljivao po 140-145kn…
A sad fino vraća nazad s diskontom, možda sutra i pometem sve do 130kn…
[bye]
[/quote]

stvarno treba bit hrabar i stat na prodaji ispod 130 a slijedi metla [lol]


Daj ne pričaj gluposti, nalog nije tvoj to znam pouzdano, čak štoviše znam i čiji je, pomakni ga na 120, 01 ako je tvoj ajde ako si faca i voliš se hvaliti.

čisto onako neutralno, ako malo bolje procitate, dotični forumaš nije napisao da je nalog na 120 kn njegov, nego da ce njegov biti na 110,00 kn.

New Report

Close