VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.2shared.com/photo/-GKoSyHk/vpik.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


posto je voda iz Dunava ?

a misliš da je voda iz dunava besplatna???

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Vrlo lijep i sunčan dan…mogao bi biti još ljepši napadom na stoticu:) [cool]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

očito ne vrijedi argumentirano pisati na ovoj temi. niti jedna voda nije besplatna (ili uskoro neće biti ali ni to nije problem, + todorić ima samo poneke ako uopće i ima poneke njive uz dunav… većina njiva nisu uz dunav…. a sustav za navodnjavanje za određene kulture kao što su pšenica, soja, suncokret, (i da i ne za šećernu repu) je jednostavno preeeeeeskup…. ali kad ne vrijedi nekima pisati ne vrijedi. puno sreće svim imateljima dionice. ako netko misli da ja navijam za ovu sušu onda krivo misli jer sam i sam poljoprivrednik koji obrađuje 105 hektara zemlje i iima sve ove nabrojane kultrue a živim 10 km od prvih ”tabli” od vupika tako da znam o čemu pričam. pozz ljudi


očito ne vrijedi argumentirano pisati na ovoj temi. niti jedna voda nije besplatna (ili uskoro neće biti ali ni to nije problem, + todorić ima samo poneke ako uopće i ima poneke njive uz dunav… većina njiva nisu uz dunav…. a sustav za navodnjavanje za određene kulture kao što su pšenica, soja, suncokret, (i da i ne za šećernu repu) je jednostavno preeeeeeskup…. ali kad ne vrijedi nekima pisati ne vrijedi. puno sreće svim imateljima dionice. ako netko misli da ja navijam za ovu sušu onda krivo misli jer sam i sam poljoprivrednik koji obrađuje 105 hektara zemlje i iima sve ove nabrojane kultrue a živim 10 km od prvih ”tabli” od vupika tako da znam o čemu pričam. pozz ljudi

A ja mislio da naši poljoprivrednici samo štrajkaju i čekaju poticaje kad ono ima investitora koji vise po forumima [thumbsup]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ovdje baš krenulo; na kupnji do 90kn više nego na cijeloj prodaji.

4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 24.237 1,61 Skrb. račun
pivac ispao iz top 10, vratio se zavod

www.knjigara.com

Vupik trenutno navodnjava oko 500 hektara na povrtlarstvu,ostalo se ne navodnjava !

Vi meni jedinicu a u đepu mi je stotka [proud]

VPIK spreman da ponovi isto sto i PTKM…ode to na visoke jako visoke razine.

[thumbsup] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Vi meni jedinicu a u đepu mi je stotka [proud]

Što će dionica više rasti to će se dijeliti sve više jedinica.
Zato molim puno jedinica. [pray] [lol]

Ovo je od cca 104-108 kuna strogi kratkoročni vrh, trenutno smo u offside-u.. [proud]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Do 100 kn ima 2x po 1000 kom na kupnji ..sad ćemo vidjeti ako cijena krene dolje da li su to nečiji lažnjaci koji će pobječi ili stvarno žele kupiti

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


Do 100 kn ima 2x po 1000 kom na kupnji ..sad ćemo vidjeti ako cijena krene dolje da li su to nečiji lažnjaci koji će pobječi ili stvarno žele kupiti

kako ce to utjecat na poslovanje VPIK

4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 28.961 1,92 Skrb. račun
4724 od 10136

www.knjigara.com

New Report

Close