VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, najjači mi je ovaj dio kak je čovjek spretan. Ne kužim kakve pak to sad ima veze s njegovim poslom direktora financija. Vjerojatno direktor financija u Dinamu moram biti vrhunski atleta :-).
Čovjek je inače diplomirao na špekulacijama. Nadam se da će i ovdje biti uspješan [lol]


Da, najjači mi je ovaj dio kak je čovjek spretan. Ne kužim kakve pak to sad ima veze s njegovim poslom direktora financija. Vjerojatno direktor financija u Dinamu moram biti vrhunski atleta :-).
Čovjek je inače diplomirao na špekulacijama. Nadam se da će i ovdje biti uspješan [lol]

…joj s takvim sigurno nije dosadno… [lol] [lol]


vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]


…a sada šalu na stranu…pa zar ovo nisu zapravo bili poticaji,pa je jednostavno napravljena kompenzacija… [rolleyes]


vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]

Koje godine se to dogodilo?



vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]


…a sada šalu na stranu…pa zar ovo nisu zapravo bili poticaji,pa je jednostavno napravljena kompenzacija… [rolleyes]
[/quote]

Nisu. To je standardna stvar kad kupujes propalu firmu…



vupiku hdz-ova vlada oprostila 74,689.633 kn.
ako ste i znali, ne ljutite se na ponavljanju, jer lijepo je čuti… [smiley]

Koje godine se to dogodilo?
[/quote]

A sad vidim, to je ona star stvar od 2010:

http://media.vecernji-list.hr/pdf/duznici.jpg

Dakle, trenutno nebitno…

6. BAKIĆ NENAD (13987237540) 7.835 0,52 Osnovni račun
10. ŠKEGRO MATEJ (19347808963) 3.400 0,23 Osnovni račun

www.knjigara.com


Da, najjači mi je ovaj dio kak je čovjek spretan. Ne kužim kakve pak to sad ima veze s njegovim poslom direktora financija. Vjerojatno direktor financija u Dinamu moram biti vrhunski atleta :-).
Čovjek je inače diplomirao na špekulacijama. Nadam se da će i ovdje biti uspješan [lol]

U Hrvatskoj cijeli sistem funkcionira na špekulacijama i manipulacijama!!!!!
Uhljebljenje klanova bez ikakvih rezultata a sve na DRŽAVNIM JASLAMA što otkriva i revizija unazad 20 godina!!!

Cenzuriraju me


6. BAKIĆ NENAD (13987237540) 7.835 0,52 Osnovni račun
10. ŠKEGRO MATEJ (19347808963) 3.400 0,23 Osnovni račun


Vrlo interesantno. Kako ste ovo saznali?

Bas i nema spektakla…zbas naprotiv mrtvilo

ali mislim da ce biti rasta cijene od 16.3 kada ulazi u crobex VPIK jer ce fondovi (indeksni) kupovat

Mislim da je danasnjim danom poceo spektakl. Nastavak sljedecih dana, tjedana, mjeseci,…

http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/03/08/kad-vidim-ove-mudrace/#comment-11424

Evo piše Bakić na blogu da je kupio 3000 komada jučer [thumbsup]

New Report

Close