VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kvar99 Kolega izgleda da ste 100% bili u pravu…

a na ZSE je sve kocka, i to ona na kojoj sigurno gubiš, bilo to vlen, RIVP, podr… brodari, građevinari.. todex je posebna priča

@kvar99 svaka čast na pogotku da izađeš 🙂 iako su prometi smješni, i za ući ili izaći, više strši koliko je palo

Netko je jutros istresao 6800 komada po rasploživom bidu.
Svaka se škola plaća.
Ovdje se puno dalo naučiti. Ufff….

Ma kakva škola?

Govorimo ni o 50 tisuća kuna…. cijeli market je u banani jer je ostao na burekdžijama.

Sutra se to može dogoditi i na Zabi, RIVP ili HT-u? Da nema otkupa u trezor, već bi se događalo.

Ova burza već dulje vrijeme ne vrednuje korektno dionice i u tom smislu ona više ne obavlja svoju primarnu funkciju.

Sve je u Vlenu bila škola. Rast od 7 kn do 16 kn.
Mala škola marketinga.
Prodaja.
Ovo danas se ne računa, minorno.

Kad pomislim što bih sada napravio sa svojih xxxxxx komada kupljenih po 9,1 prosjek, dodje mi da se smrznem…..

Don Juan je u pravu.
Da ne uskače trezor, ili da neki papiri nisu nečiji darling, mogli bi isključiti monitore.

Da, rezultati ne izgledaju sjajno, a i moj dojam je da izvjesce ne odise pretjeranim optimizmom. Ocekivao sam da ce bit spomenuto kako su radnici iz Uljanik grupe poceli popunjavat radna mjesta kad ono potpuno suprotno. Isto tako ponavlja se obrazac poslovanja po kojem u godini kada nema velikog amera nema ni plusa, dapace…
Ali s druge strane, onda je ulazak novog vlasnika po toj logici najbolja stvar koja se ovoj firmi dogodila, svjeza krv, svjeze ideje, suradnja…nista, ajmo dalje

Vaš link …

Lijepo!

Evo novi brod americke mornaice je dosao VLEN, USNS Yuma.

U brodogradilište Viktor Lenac stigao “USNS Yuma”

Netko nervozan se istresao na Lencu.

Ljudi polako gube živce na nekim dionicama jer ova učmalost predugo traje…
nije mi jasno što nije prodao u javnoj ponudi onda na višoj cijeni, ali dobro to
je prilika drugima koji kupuju…

Axelrod, možda je mislio kao i ja da će VLEN iskazati finu dobit s Q3? a znamo kako je prošlo i bogami ne izgleda dobro, ovdje jedino MWhitney može preokrenuti stvari jer Turska se neće tako brzo oporaviti
da je obrnuto, pričali bi drugačije priče…
ovako pregrist će vjerojatno manji gubitak i usredotočiti se nekim prilikama koje se javljaju u dobitaškim sektorima i društvima, uz veću likvidnost, manju nesigurnost i dr.

A bas sam se negativno iznenadio sa 3Q, mislio sam da ce biti odlican, 4, 5 mil plusa kad tamo sok i nevjerica.
Nisam nikako racunao na Turke i njihovo rusenje cjena radi lire.
Da je preziviti ovu godinu a za iducu bi trebalo biti dobro.
I Lira se stabilizirala zadnja 2 mjeseca, krece se oko 5.4 za $1.

I ovdje radi stiskavac. Mislim da je na 6 kn bila najniža cijena nakon PSN-a… 9.28 nije bilo dobro 6.30 je dobro?? Luda kuća 🙂

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

New Report

Close