VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa narod. Ideje naše pare vaše. Mogli su i samo uplatiti novce na račun Lenca i netragom nestati. Socijalizam u nekim glavama je enorman.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


nisu gubili vrijeme, fino su odmah sebe i svoje smjestili u nadzorni odbor 🙂

Stvarno nema smisla, kako ih nije stid staviti svoje ljude, ponasaju se kao da je njihova firma.
Sramota

Vama kolege nešto nije baš jasno, ja sam okorjeli kapitalista čisto da se zna.
Komentar ide u smjeru onog da Talijani rade po “talijanski”, samo gazda, sin i obiteljski prijatelji znaju najbolje o businessu 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Vama kolege nešto nije baš jasno, ja sam okorjeli kapitalista čisto da se zna.
Komentar ide u smjeru onog da Talijani rade po "talijanski", samo gazda, sin i obiteljski prijatelji znaju najbolje o businessu 🙂

Da, čudno baš koliko razgranat business vode, da imaju pojma i o čemu. Tko bi po vama bio bolji za NO možda Rossanda?

Ni dobro – gubitak ca 11 milja

Turci su iskoristili pad lire i zatukli još niže cijene. PLus, odljev dobrih radnika ide dalje nesmanjemom žestinom.

Ovo je kao bulk brodari 2016 – nitko živ ne plovi u plusu, ali svi plove samo da plove. Tako i ovdje – nitko živ ne radi u plusu, ali svi rade e da ostanu nekako na nogama.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Do kraja godine imaju dva projekta sa Amerima plus sto imaju zadrzane dobiti tako da sto se ove godine tice tu je sta je samo se nadam da su Talijani dobro razmislili kad su iskipali 130 mil kuna i da ce od sljedece godine kad krene Dwts i Scruberi biti znatno bolje.imam Lenac i nije nagovor na kupnju ili prodaju

I da sem toga imaju i znatno manji dug nego prosle godine u ovom mjesecu

Kad se malo bolje pogleda, i nije tako lose… na kraju Q4 ce FI biti sasvim OK!

Dokle god nismo u minusu, sto se dionice tice dobro je… do kada uskoro cemo vidjeti.



Vama kolege nešto nije baš jasno, ja sam okorjeli kapitalista čisto da se zna.
Komentar ide u smjeru onog da Talijani rade po "talijanski", samo gazda, sin i obiteljski prijatelji znaju najbolje o businessu 🙂

Da, čudno baš koliko razgranat business vode, da imaju pojma i o čemu. Tko bi po vama bio bolji za NO možda Rossanda?
[/quote]
E bas… evo dolazi!
Rossanda podnio ostavku na mjesto predsjednika Uprave Uljanika!

f’kin turkish lira! ameri čas pomognu dolaskom brodovlja, čas odmognu kad su srušili liru…
istina je da nisam dovoljno pratio i da je ovo, bar za mene, crni labud
nisam očekivao ni u snu ovakav rezultat (tim prije nakon pozitivnog drugogo kvartala)

sad slijedi prezimljavanje i nadam se žestoko otvaranje 2019. godine sa scrubberima i BWTS-om koji bi trebali dići profitabilnost na veću razinu od ove, nedovoljne

no ono što već postaje zabrinjavajuće je odljev kvalitetne radne snage, sad se tek vidi problem s Uljanikom koji se ipak prelio i ovdje; u turistima su to riješili povećanjem plaća a ovdje očito ili nije ni to dovoljno ili se bolje plaća vani što je bliže istini (inače iz izvješća masa plaća je ostala ista a broj radnika nešto smanjen)

u svakom slučaju neveselo…


Ni dobro – gubitak ca 11 milja

Turci su iskoristili pad lire i zatukli još niže cijene. PLus, odljev dobrih radnika ide dalje nesmanjemom žestinom.

Ovo je kao bulk brodari 2016 – nitko živ ne plovi u plusu, ali svi plove samo da plove. Tako i ovdje – nitko živ ne radi u plusu, ali svi rade e da ostanu nekako na nogama.

a ma…imao sam puno veća i bolja očekivanja, ali u ovoj državi očito ništa ne može biti normalno i profitabilno

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nisu prodavali po 9.27, a mjesec dana kasnije prodaju po 7.1. Luda kuća…

Izgleda da se moja odluka da prodam sve po 9.26 pokazala itekako ispravnom.

Uuuu….desant na bid.
Što se ovdje desilo ?

New Report

Close