VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Talijani niti tko sa njima povezan nesmij kupovati Vlen

ovdje sve sami znalci još od 16 kn, to što im fali 7, koga briga


Tko je kupio, mozda je izgubio… biti ce jos veca bagatela!

Molim te strućnjaće, objasni nam kako će to biti još veća bagatela? Tko će to prodavati VLEN ispod 9 kn? Pleaaaaase?

Ignore: KressoM, delux

znači to je to, šta smo uhvatili smo uhvatili ovih dana, uljanik je rješio svoje danas 🙂



Tko je kupio, mozda je izgubio… biti ce jos veca bagatela!

Molim te strućnjaće, objasni nam kako će to biti još veća bagatela? Tko će to prodavati VLEN ispod 9 kn? Pleaaaaase?
[/quote]
9,25 nakon nekoliko mjeseci čekanja, pa nije loše, obzirom da se prije isto toliko mjeseci dalo prodati po 14…………13………12………..10 ali eto neki baš hoće ćekati još nekoliko mjeseci 9,25
samo ako se dva “ovna” nađu na brvnu moglo bi biti zarade, ali sumnjam, davno je ovo dogovorena igra

PurCo,
Na ovakvom trzistu cinjenica da ne mozes izgubit u sljedeca 2-3 mjeseca je ravna dobitku.
Ja usao sa 17% portfelja i opusteno pratim razvoj dogadaja, najgora opcija mi je +1% u 3-4 mjeseca. Ja prezadovoljan…

Rastimo zajedno...

Zašto uopće prodavati ?
Uz ovu vlasničku strukturu, fondove, delistiranje i istiskivanje nije izgledno.
Ja ću čekati 2 kn dividende. I porast cijene. Vidjeti ćemo.
Al’ da je klimavo na tržištu, klimavo je. Pri kraju smo tržišnog ciklusa.

Prosjek 9.13kn je super.
Srecom…..moj je od danas jos bolji.

Ali najvaznije je za svakoga, ako je moguce, da je ispod 9.26kn.
A ne moze se reci da nije bilo dovoljno prilike da se to realizira.

Kad bi cijena zadnjeg stjecanja Palumba bila ne viša od 14…..nego tek viša od cca 11kn…….mislim da bi mnogi od nas otvarali šampanjac.
No, treba biti realan……i nadati se najboljem…..:)

Čeka se ponuda… kad ponuda dođe i prođe e onda ćete viddjeti koja je ovo bomba dionica, prvo će se za godinu dana isplatiti hebačka divka..naravno u međuvremenu nam stižu svi mogući brodovi, čak i Titov. Nema zime za VLEN.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Na bidu još stoji nalog od cca 400 tisuća komada.
Zaboravljen, ili još nije gotovo ?

zločesti, ne budi zločesta
pusti ljude neka meze… koliko god da ima prodaje, kupnja je jaka jer po ovim valuacijama malo je prilika na ZSE
u svakom slučaju mislim da 3 miljunčeka ne stoji bez veze na bidu

Meni su fascinantna preuzimanja gdje se navodni preuzimaci natječu da kupe dionice sto jeftinije, a prodavatelji se natječu da bas svatko od njih ponudi jos nizu cijenu. Time se na mala vrata uvodi pojam “negativne premije”… ili daj sta daš, samo da se riješim tog iz portfelja.

Kao da se nije sve moglo napraviti transparentno?

Nije, jer su u pozadini Tonci Korunic i Interkapital, a oni do malih dionicara i pravila igre drze ko sto beduini drze do pustinjskog pijeska.

New Report

Close