VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako Audio prodaje dionice i po kojoj cijeni, a još bolje tko to kupuje?

Zanimljivo je to što se požurilo sa pokretanjem stečaja od strane države koja se sada rješava dionica a zaobiđena predstečajna nagodba.

U stečaju se može i naplaćuje se do 30% potraživanja.

Koja pozitivn svrha svega?

Alabama javi se i pojasni….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Kako Audio prodaje dionice i po kojoj cijeni, a još bolje tko to kupuje?

da ovo je vrlo zanimljivo… i ja bih kupovo al po onoj zadnjoj cijeni

znam ja dosta hotela oji su u stečaju dioničari dobili dobre pare
slučaj hotela palace u kaštelima npr

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


znam ja dosta hotela oji su u stečaju dioničari dobili dobre pare
slučaj hotela palace u kaštelima npr

Jel imaš kakav link?

nemam link ,ali priča ti je ovakva ,mater od moje bivše cure je tsmo rsdils, nemsm pojms koliko je dionica imala, ali to je bilo negdi 2006 ako se ne varam, u početku su joj nudili siću negdi oko 25000
a ona na to nije pristala,dok drugi jesu
na kraju je zadnja ostala i morali su je isplatiti 100000

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Drugim riječima, izvor ti je totalno nepouzdan. [emo_smijeh]

Stečaj može trajati jako dugo.

Nama d.d. u stečaju traži izlaz već 10 godina.

Ostariti ćemo i biti stari, a sjećanja će blijedjeti.

Nekad je ovdje bila super ekipa. Uživao sam u prepiskama.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Po meni najbitnije da ovdje institucije odrade svoj posao. Ovakvi slučajevi su jako plodno tlo za kriminal i malverzacije. Ovo je možda jedna od situacije na kojima će se vidjeti treba li ili ne imati povjerenja u pravnu državu i njene institucije. Država je po mom mišljenju već dosta puta pala na ispitu (vidjeti npr. pod slučaj Belje-Agrokor) i svaka slična situacija gdje neće biti svi zaštićeni sve više dovodi u pitanje institucije države, ali i samu državu.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

-28,85% [emo_zacudjen]

tramell
???

@ tramell
…da, i mene zanima na što se referirate?

moram priznati da i mene zanima

Pa gore na vrhu vam je % promjene (pada) cijene u tom postotku…..

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

jesu utopili jaguare?

http://www.javnanadmetanja.com/freetext.php?id=475215&&page=&s=de463b67f2173887e02eb32a0bedd0d1

slijedi nam precesija

New Report

Close