Direktor Tehnixa: U siječnju isporučujemo 200 kontejnera, državi smo dodatno spustili cijenu

Naslovnica Forum Komentari članaka Direktor Tehnixa: U siječnju isporučujemo 200 kontejnera, državi smo dodatno spustili cijenu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo gospodine Đuro!

Tako se odgovara na nacionalne probleme, a ovo je jedan od najvećih nacionalnih problema u našoj novijoj povijesti. Imao sam prilike surađivati sa Vama i Vašim sinovima na određenim projektima, dakle s Tehnixom, i uvijek smo iznašli tehnički zavidna, a ekonomski razumna rješenje. Obzirom da dobro poznajem kvalitetu Vaših kontejnerskih modula, da sam nekoliko različitih izvedbi obzirom na namjenu i koristio, cijena koju ste ponudili Državi je više nego korektna. Kad je u pitanju Vaš proizvodni kapacitet modula, vjerujem da ima prostora da ga i povećate što bi obzirom na vremenske uvjete ljudi u potrebi na Banovini bilo jako poželjno.  Ako me pamet još služi,a mislim da još služi, Tehnix u svom programu ima i izgradnju modularnih objekata opće i posebne namjene. Koliko se sjećam, u vrijeme moje suradnje sa Vama, nekoliko takvih objekata bilo je u projektiranju, a jedan u realizaciji za kupca zahtjevnog europskog tržišta. Na području SMŽ uništen je značajan broj škola, domova i bolničkih kapaciteta, kao i objekata općeg i posebnog djelovanja JLS i njihovih pratećih službi. Sve će i to, naravno uz obiteljske objekte stanovanja trebati u najvećoj mogućoj mjeri i što prije ponovo izgraditi.  Predlažem Vam, ako već niste, da taj svoj vani već provjereni oblik gradnje ponudite državi, a posebno jedinicama lokalne samouprave, za koji osobno mislim da bi bio brži u realizaciji, sigurniji na potres u odnosu na klasičnu gradnju, a vjerujem da bi ga Vaši inžinjeri uz pomoć vrsnih domaćih dizajnera mogli kvalitetno uklopiti u geoprostor Banovine, njenih gradova, općina i mjesta.

još jednom bravo Gospodine Đuro!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naš Đuro je neuništiv.

New Report

Close