VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka čast kolega alabama
i sami znate da nije sve v parama
ja sam trebao vzeti pavzv prije 5 godina i ovo tzv bvrzv otpisati za vijeke vjekova
sretno

Postanite Eu-robovi



@lopina
@fffffff
Rekao sam da neću više pisati na ovom topicu, ali neka ovo bude p.s. (post scribens)
Alabama se je već predao, svima ispričao, te ne želim više imati bilo kakve veze sa validusom. Prije ulaska u ovu avanturu, razmišljao sam da pauziram od burze godinu dana. Nisam to tada učinio, ušao sam u validus i trudio se maximalno da ga održim na životu….2 godine. Osim uloženih novaca za dionice, potrošio sam ja još dosta i izvan burze, a o izgubljenom vremenu da i ne govorim.
Dao sam i punomoć brokeru, da sve moje dionice proda, a novac uplati na slijedeći račun: Žiro-račun 2390001-1100013767
To je broj jedne ustanove o kojoj sam pisao prije par dana.
Još jednom, lijep pozdrav svima i više sreće od mene na zse-u želim

Malo je ljudi poput tebe.Priznao poraz,izgubio novac,pregrizao ponos i jos doniras.Postovanje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@Alabama
Uvjek bio i ostao gentleman.
Respect!

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

dobro ne kažem, ali mislim da je imovina procijenjena
još od doba rata, lešinari će pokupiti šta valja
žemljišta su na atraktivnim lokacijama i mire se u hektarima i vrijede trostruko po meni od dugovanja
ali nema veze ja ću vidit ,šta se tu da
u svakom slućaju ne planiram ih prodati
al ja tu ne mogu ništa niti odlućujem, nadam se da će bar radnici zadržati posao ,ma ko bio vlasnik hotela

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

7.11 je sljedece rocište pa bumo vidjeli kako dalje.

@ Alabama
SVAKA ČAST I POŠTOVANJE

1. PLURIS D.D. U STEČAJU 985.107 36,46%
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69%
3. ŠTIMAC KREŠIMIR 76.490 2,83% -20.717 komada
4. HORVAT MILAN 34.372 1,27%
5. AUDIO/REPUBLIKA HR 32.699 1,21%
6. MILIŠIĆ SILVIJE 30.000 1,11% +2.000 komada
7. ALBRECHT SCHLEICHER 24.000 0,89%
8. TRAVLJANIN ALMIR 21.870 0,81% +3.800 komada
9. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69%
10.KOVAČIĆ ZVONKO 16.882 0,62%

jasan mi je štimac koji prodaje, ali ovi koji kupuju?!?!?! [emo_beztona]

budem ti ja pojasnio…

i ti koji kupuju iako su mnogo izgubili zapravo doniraju toj istoj ustanovi

“…To je broj jedne ustanove o kojoj sam pisao prije par dana.” kako kaže kolega

jer bi ta ustanova dobila štangu da netko ne kupi te kolegine dionice…

samo dobrotvor može svjesno platiti bezvrjedan papirić…

pozivam kolege forumaše da se priključe ovoj akciji… još 70tak tisuća to go…

i nemojte škrtariti, svrha je humanitarna…

slijedi nam precesija

DA U pravu si ostali bi tribali maknuti naloge sa prodaje
i povisiti cijenu minimalno na 5 kuna ,
dok se prodaju dionice od gospodina štimca ako već se smatraju “ljudima”

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


DA U pravu si ostali bi tribali maknuti naloge sa prodaje
i povisiti cijenu minimalno na 5 kuna ,
dok se prodaju dionice od gospodina štimca ako već se smatraju "ljudima"

nije nagovor na kupnju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

http://www.bankamagazine.hr/hrvatska/vjerovnicima-validusa-zasad-priznato-135-milijuna-kuna-trazbina

slijedi nam precesija

http://www.evarazdin.hr/stecaj-validusa-dugovi-290-milijuna-kuna-predlozen-nastavak-poslovanja/

slijedi nam precesija

Da Alabami nije do.izdilo,sad bi bilo na 5 kn!

Dovraga zašto sam tek sad vidio ovu vijest[emo_bijesan] Tko je sretnik koji je kupio ispod 50 lipa??

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close