VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

hvala imam i previše

slijedi nam precesija


discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

Pa nije valda lud da se opet zakaci na vase "nebeske cardake"… E Djoko, Djoko, gde ti je obraz i trun postenja, posle svega ti opet jadnike lozis… Da sam na tvome mestu, u zemlju bi propao od srama. Ma morete vi to da napumpate i par dinara, no istina je belodana i svi je sad znaju.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

pa što nije već dovoljno u go…a, ti bi da čovjek i gaće na štapu ostavi?!? [undecid]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

Pa nije valda lud da se opet zakaci na vase "nebeske cardake"… E Djoko, Djoko, gde ti je obraz i trun postenja, posle svega ti opet jadnike lozis… Da sam na tvome mestu, u zemlju bi propao od srama. Ma morete vi to da napumpate i par dinara, no istina je belodana i svi je sad znaju.
[/quote]
prestani se zajebavat i provocirat




discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

Pa nije valda lud da se opet zakaci na vase "nebeske cardake"… E Djoko, Djoko, gde ti je obraz i trun postenja, posle svega ti opet jadnike lozis… Da sam na tvome mestu, u zemlju bi propao od srama. Ma morete vi to da napumpate i par dinara, no istina je belodana i svi je sad znaju.
[/quote]
prestani se zajebavat i provocirat
[/quote]
Pa to sam ja tebe upravo hteo zamolit…. To ti radis ovde vec godinu dana, lozis i navlacis ovde ljude u talu sa vrhovnim "Prevarantom" i slugancicima i sad kad ste popusili i nasukali se, sad bi ti tero ozbiljnost. ***obrisano***

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


jel se zna išta o tom Šeremetu? jel to Šelebaj 2?

Ipak malo pažnje prilikom pisanja nebi škodilo,usporedba je nemoguća.
Napominjem zbog iskustva,A što se tiče predhodnika ,sve najbolje.

Čekali smo godinu dana i pisali monologe o ovoj firmi,sad dolazi novi upravitelj pa nastavak slijedi..ali po meni to je dobro za dioničare da banka stoji izaove dionice,sad će biti zanimljivo što se tiče prodaje VABE.Nisu oni bez razloga smijenili Šelebaja,netko ima cilj kupit ovu dionicu..

Ja osobno mislim da je Validus u 5.valu, točnije 3. podvalu tog vala i da je dno negdje na 4-5kn.
Kanal je i dalje padajući,a u rast preko 11kn čisto sumnjam!
Pad je po mom sudu sa strane TA neminovan, samo je pitanje kakvi će biti prometi.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ja osobno mislim da je Validus u 5.valu, točnije 3. podvalu tog vala i da je dno negdje na 4-5kn.
Kanal je i dalje padajući,a u rast preko 11kn čisto sumnjam!
Pad je po mom sudu sa strane TA neminovan, samo je pitanje kakvi će biti prometi.

smjesan si 🙂

Mislim da ovdje i na netu u zadnjih nekoliko dana dosta toga saznalo…
– tko je out/in…
– tko želi povoljnije kupiti/dokupiti…
– tko se dvoumi za ulazak/izlazak…
– da gđa Ana (sa svojim novim/večinom starim člankom) ponovo utječe na bid/ask…
– bivšu ulogu/funkciju Josipa Šeremeta u VALIDUS/VABI…
– da je Šelebaj možda (dok se ne riješi situacija sa FIMA-ami ili sl.) korišten samo kao
privremena prijelazna figura radi xy nečega
– da je top 3 od jučer bogatiji za 9284 kom VLDS iz samo njemu možda zanih ili pretpostavnih
razloga…, te da je taj (po meni) bogami dobrani dodatni paket, slučajno ili ne upravo
dokupljen dan prije Šelebajeve ostavke ili smjene…


– da je top 3 od jučer bogatiji za 9284 kom VLDS iz samo njemu možda zanih ili pretpostavnih
razloga…, te da je taj (po meni) bogami dobrani dodatni paket, slučajno ili ne upravo
dokupljen dan prije Šelebajeve ostavke ili smjene…

ak mene pitaš stao se na bidu previsoko pa ga je netko u bijegu nakitio

slijedi nam precesija

discover
ne nego je covijek jeftino dokupio i iskoristio je paniku od miševa

New Report

Close