VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije tako bilo nego je netko stavio tu količinu na ask i onda ga je poklopio. baš je htio kupiti

a sori onda, nisam bio siguran

btw mozda si je sam prebacivao s jednoga racuna na drugi 🙂

slijedi nam precesija


a sori onda, nisam bio siguran

btw mozda si je sam prebacivao s jednoga racuna na drugi 🙂


ako misliš povoljnije dokupit… morat ćeš stavit svoj portfelj na ask… samo se pazi skrivenih naloga – onih doista nevidljivih i iznenadnih… mislim na uvijek spremna, al ne i klik-aktivirana slobodna sredstava za trgovanje…

zz sori ne kuzim te

slijedi nam precesija


zz sori ne kuzim te

ništa osobno… malo šale ne škodi povremeno… posebice kad se ne trguje… mislim da je večina day-trejdera izbačeno… a riskirat eventualno rušenje, nimalo isplativo… [thumbsup]


smjesan si 🙂

Kolega jedino ste Vi ovdje smiješni, kupovati ovu propalu firmu po 11-13kn pa sad pisati kako će to na 100kn. Vi ste gubitnik jer ovdje se ne stradava 4-5% na korekciji već prije nekih 80%.
Otiđite do Varteksa kolega pa im prezentirajte svoje najnovije "VRUĆE HLAČICE" jer nije ni čudno da su Vam kratke kako Vas ovdje maheri deru.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

pretpostavljam da je kupac današnje jedinstvene kupovine naš vazda dragi Šime koji se vratija sa drine… No, … kako ono lijepo poneki vele…
"Neke se stvari ne mogu kupiti novcem… Za sve ostalo tu je MasterCard…"

smjesni ste again živite na perdpostavkama a to nije dobro, vi ni neznate koji mi je prosjek cjene za ulaz u VLDS; nisam ulagac za 1 tjedan il 1 mjesec več dugoročno…ali vi pričajte šta god hoćete.


smjesni ste again živite na perdpostavkama a to nije dobro, vi ni neznate koji mi je prosjek cjene za ulaz u VLDS; nisam ulagac za 1 tjedan il 1 mjesec več dugoročno…ali vi pričajte šta god hoćete.

Kako možete ulagati u firmu dugoročno kada će vjerovatno bankrotirati kratkoročno.
Ovo nije ulaganje.Ovo je bacanje novca po meni.
Pozdrav

Di nestade onaj kauboj koji je obećeo braniti cijenu, koji je mnoge obrijao na suho,i još ga mnogi hvale , pa nije to DLKV .gdje je momak imao konstantno informacije iz prve ruke, a i čudime tako vrsni bankar da padne na ovakvoj dionici

budi se interes… dobro je… ujedno primjećujem da u Drini izgledno više nema ribica, pa se pokušava pecat na Dravi… [lol]



smjesni ste again živite na perdpostavkama a to nije dobro, vi ni neznate koji mi je prosjek cjene za ulaz u VLDS; nisam ulagac za 1 tjedan il 1 mjesec več dugoročno…ali vi pričajte šta god hoćete.

Kako možete ulagati u firmu dugoročno kada će vjerovatno bankrotirati kratkoročno.
Ovo nije ulaganje.Ovo je bacanje novca po meni.
Pozdrav
[/quote]

slažem se s bisakovi-em

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

New Report

Close