VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Vaš link

Pa rekao sam da će nešto izaći na ZSE
Hvala ti Šelebaju za sve neučinjeno………i puno sreće idućoj firmi koju ćeš upropastiti
[/quote]
Samo da znate svekoliki forumaši, ovaj čovjek Alabama, meni na pm a sigurno i još mnogima pisao je kako bi se mogli skupa u Zagrebu naći i porazgovarati s njim i Šelebajem kao da su najveći kompići a sad ga ovdje ovako proziva. E pa red je od mene da učinim isto ali za Alabamu samo. Dakle čovjek laže.
[/quote]
Svi koji napadate Alabamu ste sitne duše. Pa čovjek je uložio novce jer vjeruje u dionicu zar to nije jače od svih pisanja. Sve što je napisao je sa dobrom namjerom i željom da svi zarade na Validusu. Čovjek je kontaktirao sa Šelebajom što je i normalno jer je Šelebaj i njegov zaposlenik više nago tvoj i moj.



E moj alabama više ni sam neznaš šta želiš od ove dionice..malo hvališ Šelebaja malo ga kritiziraš..nisam bio ovdje dugo a imam dionice isto kao i ti od 10 mj 2010..toliko si pisao o VLDS da si već ušao u anale foruma.sad ti odgovara što su ga smjenili,a prije par dana si ga hvalio ovdje po forumu.Odluči se želiš li iskreno razmjenjivat informacije o VLDS ili misliš pisati kako novinari napišu članke,ipak si ti 3 na rang listi dioničara.Budi malo normalan,a ne toliko pohlepan da misliš samo kako nekoga uništit,pa tu su svi da nešto zarade na ovoj firmi.I zato idi na skupštinu i kaži neku riječ,ipak si ti na forumu na temi VLDS najviše pisao-ili laži-ili možda pozitivne vijesti,to ti sam znaš.

Pisao sam ono što sam znao, i šta sam mogao napisati, a da ne završim na uskoku, kao što sam završio kada sam na temi dlkv pisao šta će se sa tom firmom desiti. A i sam kažeš da sam ušao u "anale" na ovoj temi, pa neka ovo bude moj posljednji post.

[/quote]

Žao mi je ako je zadnji post na VLDS.Ne treba se osvrtati na nekolicinu forumaša koji ionako nemaju
svoj stav.Mislim da ste vi gosp.Alabama izuzetno korektan investitor kome se može vjerovati.
A da nas je sve skupa Šelebaj vozao ,to je istina.Mora se priznati da je markentiški izvrsno
odrađivao posao,rušio i dizao cijenu dionice i uvijek bio na pravoj strani.

Puno pozdrava i hvala na suradnji!


možda sada ode i Vaba jer su svojevremeno rekli da će investitori držati svoje ponude na stolu do kraja godine.
Ja sam optimist u vezi svega ovoga i mislim da ćemo se ipak izvući iz ove zavrzlame.
Pozz Alabami i nadam se da se neće povući sa foruma jer je najinformiraniji od svih nas i ovaj bi forum bez njega bio hrpa bezveznog blebetanja

da upravu si ali ga pojedinci napadaju bez veze
a Alabama je najiskreniji kolega ovdje
i ja mu vjerujem


Žao mi je ako je zadnji post na VLDS.Ne treba se osvrtati na nekolicinu forumaša koji ionako nemaju
svoj stav.Mislim da ste vi gosp.Alabama izuzetno korektan investitor kome se može vjerovati.
A da nas je sve skupa Šelebaj vozao ,to je istina.Mora se priznati da je markentiški izvrsno
odrađivao posao,rušio i dizao cijenu dionice i uvijek bio na pravoj strani.

Puno pozdrava i hvala na suradnji!

Šta sad ostavka jednog smiješnog lika znači kraj ove priče ili..? Dajte ne budite smiješni i nemojte crnjačiti.

manje je više, a više još više


Ajd da se i ja uključim, iako me u Vlds već neko vrijeme nema..

Ne razumijem zašto napadate Alabamu opet.. Da Validus raste, bio bi vam vjerojatno najbolji prijatelj.. Čovjek ima svoju strategiju, izložen je ovdje do mjere do koje se ja osobno ne bih usudio i da imam milione.. Čovjek ima muda i zato ga cijenim.. Očito je da vjeruje u pozitivan ishod ovdje, a svatko od vas treba promislit svojom glavom i donijet odluku.. On je svoju donio..

Toliko od mene.. Uglavnom, sretno vam svima ovdje..


Pridružujem se istinskim riječima i podržavam gosp. Alabamu.
Dok je Vama pojedincima dizao cijenu na svoju štetu bio je najbolji. Vratite se na postove HVALE. Sada kada je osobno uočio prijevaru u samom vrhu VLDS, "i na svoju štetu" počeo pisati protiv Šelebaja, sada Vam više nije dobar, nevalja. Možda da ga zamolite, opetovano, govorim o osobama kojima je pomogao. Sigurno bi Vam opet digao cijenu kao onda, na molbu, pa da Vi pojedinci budete zadovoljni.
Koji ste Vi pokvarenjaci,,, muka mi je i čitati ove gnjusne postove !!

I very much love INGRA !!

Potpisujem sve gornje što je Mrgud napisao.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Ajd da se i ja uključim, iako me u Vlds već neko vrijeme nema..

Ne razumijem zašto napadate Alabamu opet.. Da Validus raste, bio bi vam vjerojatno najbolji prijatelj.. Čovjek ima svoju strategiju, izložen je ovdje do mjere do koje se ja osobno ne bih usudio i da imam milione.. Čovjek ima muda i zato ga cijenim.. Očito je da vjeruje u pozitivan ishod ovdje, a svatko od vas treba promislit svojom glavom i donijet odluku.. On je svoju donio..

Toliko od mene.. Uglavnom, sretno vam svima ovdje..


Pridružujem se istinskim riječima i podržavam gosp. Alabamu.
Dok je Vama pojedincima dizao cijenu na svoju štetu bio je najbolji. Vratite se na postove HVALE. Sada kada je osobno uočio prijevaru u samom vrhu VLDS, "i na svoju štetu" počeo pisati protiv Šelebaja, sada Vam više nije dobar, nevalja. Možda da ga zamolite, opetovano, govorim o osobama kojima je pomogao. Sigurno bi Vam opet digao cijenu kao onda, na molbu, pa da Vi pojedinci budete zadovoljni.
Koji ste Vi pokvarenjaci,,, muka mi je i čitati ove gnjusne postove !!
[/quote]
Potpisujem do zadnje riječi….
[thumbsup]



Ajd da se i ja uključim, iako me u Vlds već neko vrijeme nema..

Ne razumijem zašto napadate Alabamu opet.. Da Validus raste, bio bi vam vjerojatno najbolji prijatelj.. Čovjek ima svoju strategiju, izložen je ovdje do mjere do koje se ja osobno ne bih usudio i da imam milione.. Čovjek ima muda i zato ga cijenim.. Očito je da vjeruje u pozitivan ishod ovdje, a svatko od vas treba promislit svojom glavom i donijet odluku.. On je svoju donio..

Toliko od mene.. Uglavnom, sretno vam svima ovdje..


Pridružujem se istinskim riječima i podržavam gosp. Alabamu.
Dok je Vama pojedincima dizao cijenu na svoju štetu bio je najbolji. Vratite se na postove HVALE. Sada kada je osobno uočio prijevaru u samom vrhu VLDS, "i na svoju štetu" počeo pisati protiv Šelebaja, sada Vam više nije dobar, nevalja. Možda da ga zamolite, opetovano, govorim o osobama kojima je pomogao. Sigurno bi Vam opet digao cijenu kao onda, na molbu, pa da Vi pojedinci budete zadovoljni.
Koji ste Vi pokvarenjaci,,, muka mi je i čitati ove gnjusne postove !!
[/quote]

Ne znam zašto čovjeka svi toliko hvalite, on je prvenstveno uletio špekulativno ovdje i to je bilo jasno otpočetka, a samo oni koji su u tom naletu ni krivi ni dužni usput zaradili na njegovom špekulativnom uletu mu mogu bit zahvalni na tomu. Ostalima zapravo ni najmanje nije učinio uslugu jer je otvoreno i javno špekulirao da na višim razinama očekuje dionicu, a šta je najbolje, isto to je nastavio radit i kad se uvidilo da firma uopće nema svijetlu perspektivu. To je za mene sramotan čin otvorene špekulacije, a mali su mu vjerovali jer čovjek očito za razliku od njih ima i brdo novaca i brdo dionica a očito i brdo volje i interesa, a pokazalo se da je ovdje jedini takav, te ih je s time zapravo učinio OVISNIM o svojim daljnjih ulagačkim potezima. Meni je to jednako kao da neki investicijski fond uleti naglo u top 5 dioničara marginalne xy dionice i počne javno hvalit istu dionicu na forumu. Svakako nije za pohvalu, nije uopće bilo potrebe da se kao veliki dioničar raspravlja s malim dioničarima preko foruma i praktički ih furi kako će sve super ispast. Apsolutno nekorektno. To je bio njegov ulog, a ne njihov i toga se čovjek trebao držat, a ne uplitat druge u nikakvoj raspravi. Nemam ništa protiv dotičnog gospodina čak ni njegovog stila ulaganja, al imam protiv njegove komunikacije na forumu s ostalim ulagačima. Zato ne mogu razumjet one koji ga hvale. Jedno je hrabrost u špekulaciji sa stotinama tisuća kuna, a drugo je korektan odnos prema ostalim ulagačima/forumašima. Al siguran sam da bi se i kolega složio samnom da ima dobro objašnjenje da cilj ne bira sredstvo i da se zapravo time vodio ( a vjerojatno će se i vodit u daljnjoj kampanji ). Svim ulagačima inače puno sreće, nadam se da će se firma uspjet bar za dlaku izvući te da će bar vratit svoje uloge.

never surrender

@Mrgud
prije negoli bivši predsjednik Uprave VABE, a sada novo izabrani u VLDS-u, nekom od poslovnih medija da svoj prvi intervju u svezi "sadašnjeg, a ne bivšeg" stanja u VLDS te njegov akcijski plan… molim te za trenutnu TA za VLDS te tvoj komentar na istu….

btw za sve: kad je ono lani Šelebaj izabran za što je izabran… te kad je potom u medijima izašao njegov prvi intervju/akcijski plan…
[rolleyes] [cool]

http://en.wikipedia.org/wiki/Validus

slijedi nam precesija

jel se zna išta o tom Šeremetu? jel to Šelebaj 2?

slijedi nam precesija

discover
šuti i kupuj ako imaš baruta
nece bit dugo tako jeftino

New Report

Close