VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaki komentar je suvišan… mislim da ih je bilo previše od svih… kako mojih tako i onih drugih… bez obzira sa kojim predznakom…
Žao mi je ]svih [/u]koji su ostali in… čak i onih koji su me makon mog izlaska nazivali: uplašenim zekom… itd. … iako sam na VLDS nešto izgubio, ali zbog izlaska u veljači izgubljeno nekim drugim aranžmanima izgubljeno tzv. već povratio… drago mi je da je na kraju ipak moj, a ne drugi IQ bio u pravu…
Uz malo sreće te mudrosti, svaki gubitak se sa vremenom može tzv. amortizorati… tako i ovaj definitivno nastali za one koji su ostali in…
Sretno vam svima u buduće invest bilo!!
Lp

kolega pokazalo se da vrijedi nekad bit zekonja
ja nisam bio nikad zekonja zato i jesam 90% HRVI i mogu svakom pogledat u oci i rec sta mislim i ne bojim se nikoga
a ovaj stecaj ce tek sada otvorit pandorinu kutiju
a sutkinja je ovim stecajem zastitila kriminalce koji misle da ce proc nekaznjeno da ce prasina pokrit sve e bome nece tako bit
i na ovu presudu postoji zalba tek poslje pravomocne presude mocemo razmisljat o gubitku
dotle se jos ne predajem

sa ovim stecajom sutkinja je zastitla kriminalce koji su prali lovu preko VLDS-a [/b]
ja se ne predajem do konacne odluke
postoji zalbeni rok i kad presuda bude pravomocna



Svaki komentar je suvišan… mislim da ih je bilo previše od svih… kako mojih tako i onih drugih… bez obzira sa kojim predznakom…
Žao mi je ]svih [/u]koji su ostali in… čak i onih koji su me makon mog izlaska nazivali: uplašenim zekom… itd. … iako sam na VLDS nešto izgubio, ali zbog izlaska u veljači izgubljeno nekim drugim aranžmanima izgubljeno tzv. već povratio… drago mi je da je na kraju ipak moj, a ne drugi IQ bio u pravu…
Uz malo sreće te mudrosti, svaki gubitak se sa vremenom može tzv. amortizorati… tako i ovaj definitivno nastali za one koji su ostali in…
Sretno vam svima u buduće invest bilo!!
Lp

kolega pokazalo se da vrijedi nekad bit zekonja
ja nisam bio nikad zekonja zato i jesam 90% HRVI i mogu svakom pogledat u oci i rec sta mislim i ne bojim se nikoga
a ovaj stecaj ce tek sada otvorit pandorinu kutiju
a sutkinja je ovim stecajem zastitila kriminalce koji misle da ce proc nekaznjeno da ce prasina pokrit sve e bome nece tako bit
i na ovu presudu postoji zalba tek poslje pravomocne presude mocemo razmisljat o gubitku
dotle se jos ne predajem

sa ovim stecajom sutkinja je zastitla kriminalce koji su prali lovu preko VLDS-a [/b]
ja se ne predajem do konacne odluke
postoji zalbeni rok i kad presuda bude pravomocna
[/quote]

Samo se ti ne predaj, posljednje ćeš pare advokatima ostavit. Zar nisi dovoljno izgubio?

A što ako tebe netko tuži za namjernu manipulaciju i onog Thomaso de Panteru Albinonija? I sve one koji su organizirali ovo kolo sreće i one pokrovitelje koji su namjerno iskrivljavali istinu, lagali, brisali, manipulirali? I koji to dan danas čine, pitam se pitam, zašto? O tome nisi razmišljao Đoko, ha?

S kim si sijao žito Đoko s njim ćeš i žnjati plodove žetve. Bolje ti je da se pokriješ ušima po glavi i šutiš ko što šuti i ‘najveći mali dioničar’ odnosno najveći mali pušioničar.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FrJI3wWlVsbVfYWjUJIVRw==.pdf

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@Joka14
"… Nastojeći sakriti trag, JUROR d.d. Zagreb promijenio je sjedište u: JUROR d.d. Varaždin, da bi onda postao TAR d.d. Varaždin, zatim FIMA GRUPA d.d. Varaždin, te konačno PLURIS d.d. Varaždin.

Novac od prodaje predmetnih dionica Exportdrva d.d. – ostvarene preko FIMA GRUPE d.d. i IF VALIDUS d.d. Varaždin – njihovi vlasnici Miroslav Kutle i Radimir Čačić (po 50%) koristili su za kupnju dionica trgovačkog društva "Podravka" d.d. Koprivnica. Sad je ponovno "Podravka" d.d. Došla u posjed svojih dionica, ali su novci od prodanih dionica "Exportdrva" d.d. – kad se uključio Pluris d.d. – jednostavno nestali…"

http://www.seebiz.eu/cuvar-kutlinih-tajni-propjevao-o-vezi-odbjeglog-tajkuna-i-cacica/ar-33026/

da, danas će biti jako zabavno, pogotovo na asku na otvaranju. novce sam u vlds ubacio čisto kockarski, unaprijed se oprostio od njih pa se neću živcirati. no živcirao me onaj dečko jučer koji se istresao pred objavu. da sam jučerr od njega kupio, tražio bih pravnu uporišnu točku da se ponište sve jučerašnje transakcije.

jučer je netko spomenuo delistiranje. e pa nejde to tako brzo. jedna od najslađih zarada na zse mi je bila s DKVS u stečaju kad je ludovala s nekih 8 na nepunih 30. u vlakić sam uskočio, ne na tim extremima, ali sa 100% zarade u par dana. a to nije bio jedini ludi skok. da, dead cat bounce postoji! dovoljna je jedna (polu)vijest.

ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju. imam dionice vlds.

Prošla su ti ta vremena medek, na Magmi nije bilo dead cat bounce. Dok je DKVS bila živa, tad je još i tržište koliko toliko funkcioniralo pa su se krimosi mogli igrati. sad kada je pola burze u bankrotu, VLDS više nitko i ne gleda.

Iako su ovdje sami krminialci i s jedne i s druge strane i svi čekaju da se iskrcaju.

vi što se gurate na bid na 1,5 kn, shvačate li da je VLDS u stečaju i da ćete sve izgubiti? tako su se gurali i na MAGMI na 6, pa na 3 kn pa sad ne mogu prodati niti po 0,9 kn! a Magma još ni nije u stečaju za razliku od VLDS!

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


Prošla su ti ta vremena medek, na Magmi nije bilo dead cat bounce. Dok je DKVS bila živa, tad je još i tržište koliko toliko funkcioniralo pa su se krimosi mogli igrati. sad kada je pola burze u bankrotu, VLDS više nitko i ne gleda.

Iako su ovdje sami krminialci i s jedne i s druge strane i svi čekaju da se iskrcaju.


nemoj tako, ima tu i poštenih kupaca, koji žele uložiti svojih 860,00 kn po šesti puta u ovu firmu u stečaju

Ja svoje ne prodajem.., iako mi je žao što nisam prodao na vrijeme pa danas kupio 3x više, no moram priznati vraški je ovaj promet od 6.134 kuna za dionicu "preduzeća" koje ide u stečaj… [lol]

Do kraja dana smo opet na startnoj poziciji, od jučer naravno… [yawn]

paničari izašli. cijena će se stabilizirat na nekoj vrijdnosti 2-3 kn. nakon toga ćemo vidjeti šta će biti: rast ili opet rušenje. Sve ovisi o nekim novonastalim situacijama i psigološkom stanju na tržištu.
Još uvijek vjerujem da priča sa validusom nije gotova.
posjedujem dionice validusa

…top deset više ne možeš vidjeti…hmmm [huh]

a šta reći češtitam kupcima a i prodavačima ( ako ih je to usrećilo)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

glavno da je bakica tutek, šta kaže bakica ?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Ja svoje ne prodajem.., iako mi je žao što nisam prodao na vrijeme pa danas kupio 3x više, no moram priznati vraški je ovaj promet od 6.134 kuna za dionicu "preduzeća" koje ide u stečaj… [lol]

Do kraja dana smo opet na startnoj poziciji, od jučer naravno… [yawn]


Nevjerovatno!!! Nema Vam pomoći.
Pozdrav


…top deset više ne možeš vidjeti…hmmm [huh]

Kako ne možeš…, evp ja mogu…

New Report

Close