VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto mi govori, da je prica sa Ingrom završena…. a VLDS stoji na mjestu, rušen od ingraša…interesantno.. [cool]

Bere se kajmak na INGR-i, a onda traženje nove zlatne koke….

mrgude dokle ti ide kanal? do 9 ili niže? [lol]

slijedi nam precesija


Bere se kajmak na INGR-i, a onda traženje nove zlatne koke….

možeš misliti da će navaliti baš u VLDS kojemu je blokiran račun skoro 2 godine [lol] [bye]


možeš misliti da će navaliti baš u VLDS kojemu je blokiran račun skoro 2 godine [lol] [bye]

ko te pita za blokadu racuna kad mozes dignuti na valovima a da si uso na 5,6 kuna kolko je bila prije 5 mjeseci sad bi digo 100 posto bez nerviranja
nekima su novci pred nosom al nemogu uzeti [lol] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

bjezi se iz ingre, ali i odavde vidim, pa koji je to treći pick?

slijedi nam precesija

medvjedic, 01.06.2011. u 10:53
bjezi se iz ingre, ali i odavde vidim, pa koji je to treći pick?

izgleda HT, 2 milje prometa i +1,1% [lol]

Hoće li se uspit još šta uvatit ispod 12 ili je to to……. [rolleyes]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Hoće li se uspit još šta uvatit ispod 12 ili je to to……. [rolleyes]

samo se strpi, biće toga i ispod 11,00 kn…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

ako se ovako nastavi necemo mi do 15 još sto godina a do 20 u nekoj dalekoj buducnosti( kada ce svizac zamotati cokoladu) za stvarno a ne samo u reklami

kako se očistilo po asku izgleda da neće bit više ispod 12 [lol]


veli jedan trokut a i njegov prijatelj šampon da je target 2 puta 11 do 12

Nažalost šampon propao a netko se izuo brzopleto i bezpotrebno !!
Hoče li kupiti po nižoj cijeni, sumnjam, NEĆE…. a sada lijepo UP. Rekao sam neki dan da se neka dionica ponaša suprotno ĐĐ i tako do sada 6 puta, uključujući i ovaj 7-mi puta. Lijepo graf pa suporedite.
LP

I very much love INGRA !!



veli jedan trokut a i njegov prijatelj šampon da je target 2 puta 11 do 12

Nažalost šampon propao a netko se izuo brzopleto i bezpotrebno !!
Hoče li kupiti po nižoj cijeni, sumnjam, NEĆE…. a sada lijepo UP. Rekao sam neki dan da se neka dionica ponaša suprotno ĐĐ i tako do sada 6 puta, uključujući i ovaj 7-mi puta. Lijepo graf pa suporedite.
LP
[/quote]

slabo idu tvoje prognoze

slijedi nam precesija

stalno se motamo oko 12-13 kn nikako da odemo up, kao da nekome to odgovara .Samo kome pitanje je sad


stalno se motamo oko 12-13 kn nikako da odemo up, kao da nekome to odgovara .Samo kome pitanje je sad

kako kome, pa onima što kupuju po 13 pa prodaju po 12 i tako više puta [lol]

slijedi nam precesija

New Report

Close