VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto, ako će vam biti lakše kolegice Kala ja do kraja sedmice neću komentarisat dogadjaje na ovoj hartiji. Vi nam onda lepo pišite sve same pametne i istinite stvari kao šta ste činili i dosada i svakako to upotpunite sopstvenim veoma konstruktivnim komentarima i iscrpnim analizama vrednosti akcije.

par zar doista mislite da drukera mozete nagovorit da prizna drukeraj [rolleyes]

————–

drukeri na ovoj dionici idu tako daleko da i selebaja dizu u nebesa

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Eto, ako će vam biti lakše kolegice Kala ja do kraja sedmice neću komentarisat dogadjaje na ovoj hartiji. Vi nam onda lepo pišite sve same pametne i istinite stvari kao šta ste činili i dosada i svakako to upotpunite sopstvenim veoma konstruktivnim komentarima i iscrpnim analizama vrednosti akcije.

Kao prvo ..piši normalno kao što si nekada pisao,a ne jako lošom izvedenicom ekavice .Nemam vremena tražiti tvoje prijašnje postove…Dizelaš ih je nedavno predočio.
Drugo.. zašto provodiš toliko vremena na ovoj temi,a dionicu nemaš, niti je namjeravaš imati,što me dovodi do zaključka da ili si mnogo padao kada si bio mali ,ili imaš skrivene ciljeve..
Treće..ne želim više gubiti svoje dragocijeno vrijeme na likove poput tebe pa evo zadnja…a vezanio je uz prvo..

"Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni." [cool]
[/quote]
ma treba ga ignorirat i gotovo staviš ignoriraj korisnika i gotovo

fotije…puno se nešto "brineš" oko nas (naših dionica)…ti očekuješ pad…ja očekujem rast…i to je sva pamet…pad od 12kn na recimo 10kn je puno manje nego rast od 10kn na 60kn…valova će biti…netko će na tim valovima isplivati…a netko će potonuti….

Fotije tj Šojiću..stvarno lelećeš ovdje da si već dosadio mnogim ulagačima…očigledno Šojiću da ti više KUNE odgovaraju nego DINARI…

Netko ju sa 2000 kom gurne u negativnu blokadu…Ovo će mu se dobro razbiti o glavu.Prošlo je više od 50000 dionica na razinama iznad ove.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Ma naravno da je VLDS u blokadi. A na čemu je rastao pitam ja Vas ? Pa nije Šeli pao s kruške. Slušam ja njega još dok je bio u DIOKIJU i Elanu. Užasno koliko je krivnih stvari odradio. On nema osnove, a tu je samo da digne pare. Jasno ko dan. Pa tar ne bi za sve dioničare bio bolji stečajni upravitelj recimo Pero pa da stvarno vidimo koliko to vrijedi. Oglas pa prodaja imovine i cash za isplatu.
Ovako će se to istopiti, a da ne govorim o drukanju nekih forumaša. Bez uvrede, ali i ibez ijedne činjenice hvale a da nisu pogledali ni izvješća, ni TA, ni FA……

Ma dajte molim Vas….. [bye]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

javio se još jedan general nakon bitke. čujemo se na kraju dana. ostaje činjenica da se moglo na lijepom prometu zaraditi recimo od 7kn do 11kn

kontranapad [lol] [thumbsup]

sad bi stvarno sjela i neka sluzbena informacija 🙂

slijedi nam precesija

fotije@…

Kolega dok smo ugodno izmjenjivali mišljenja ranije,ja zaradio par tisuća kuna….a vi?


Ma naravno da je VLDS u blokadi. A na čemu je rastao pitam ja Vas ? Pa nije Šeli pao s kruške. Slušam ja njega još dok je bio u DIOKIJU i Elanu. Užasno koliko je krivnih stvari odradio. On nema osnove, a tu je samo da digne pare. Jasno ko dan. Pa tar ne bi za sve dioničare bio bolji stečajni upravitelj recimo Pero pa da stvarno vidimo koliko to vrijedi. Oglas pa prodaja imovine i cash za isplatu.
Ovako će se to istopiti, a da ne govorim o drukanju nekih forumaša. Bez uvrede, ali i ibez ijedne činjenice hvale a da nisu pogledali ni izvješća, ni TA, ni FA……

Ma dajte molim Vas….. [bye]


On može dignuti pare ako bude uspješan,inače ništa. Čitaj njegov interviju


Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni.

Zanimljivo…
Izvor citata?



Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni.

Zanimljivo…
Izvor citata?

[/quote]
Kopirajte pa na google , koliko se sjećam dvoličnost…mislim da je Ivo Brešan!

Tako je, Brešan.
Hvala [thumbsup]

Izgleda da je korekcija gotova,sutra nastavak?Molim prognoze.
Hvala!

New Report

Close