VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je korekcija gotova,sutra nastavak?Molim prognoze.
Hvala!

jos do kraja trgovanja idemo do 12kn to ce bit kraj za danas


Izgleda da je korekcija gotova,sutra nastavak?Molim prognoze.
Hvala!

učinilo mi se da se vlds malo pregrijao, pa sam stao i izašao van. čekam hlađenje pa da ponovno uđem. nadam se da mi je ispravan termostat.

Ovo je danas bila korekcija. Je da nije baš klasična, ali to je bilo to. Nevjerovatni su ulagači koji čim se ne trguje 5 minuta i to skidanjem sa aska, odmah uletavaju u stanje panike i lupaju po bidu. Lijepo se svi smiriti,ako ne možete pričekati do kraja drugog mjeseca da prvo HBOR,kako je najavio direktor,dakle ne nekakva patka iz Validusa ili Plurisa, nego direktor HBOR-a da nas čekaju lijepe vijesti ovdje,onda bolje lijepo sutra počnite lupati po bidu,vratite nas na 3 kune, pa da se napokon može normalno gore.Ovaj što je polupao do 10,4x je fulao za 17-ak posto jer se nakon njegove nebuloze trgovalo i u ovom danu korekcije po 12,45. Dakle,ukoliko ne vjerujete u pozitivno riješenje molim sutra da se počne sa tisućicama po bidu.Svi smo zauzeli niske pozicije, biti će niske i one cijene nakon ovih prvih vijesti, a dalje nek se svatko ophodi po vlastitom nahođenju koja mu je cijena odgovarajuća za izlaz.Kako je netko rekao,nekome će biti dosta 15,nekom 20,nekom 3o,a neki će čekati. Na nekim dionicama sam dosta izgubio, na nekima sam zaista dosta zaradio, a to što sam uložio dosta novaca u Validus svakim danom se pokazuje kao najbolja investicija u životu.Je da sam i ja kao i nas dosta drugih ovdje proteklih mjeseci imali grčeve,ali to je vrijeme definitivno iza nas, a potvrda za to će biti dogovor s HBOR-om,jer je uz njega povezano sve ostalo. Usput, BVPS Validusa je preko 110 kuna. Proverite na koliko posto od BVPS se trže ostale firme iz ove domene,malo dodajte na atraktivnost i dobijete otprilike kolika bi bila OK cijena.Pozdrav svima.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Izgleda da je korekcija gotova,sutra nastavak?Molim prognoze.
Hvala!

učinilo mi se da se vlds malo pregrijao, pa sam stao i izašao van. čekam hlađenje pa da ponovno uđem. nadam se da mi je ispravan termostat.
[/quote]
Šest mjeseci se hladio uglavnom kroz mali promet uz bombardiranje sa negativnim vjestima.
Trejderi prodavali jedan drugome i uglavnom gubili.Kako i neće kada je skliznulo sa 11,40
na 6 do 7.Prijetnja stečajem je utjerala strah u kosti.
Prvih deset su u tih šest mjesci povečali svoj udio/3.RBA/,što je bio znak da se Validus izvlači.
Ostali među prvih dest sačuvali svoje dionice.
I onda Šelebajev intervju,pa uskoro i Kovačev iz HBOR potvrdi njegovu izjavu.I dionica ide up.
Kako,ludo.
Pregrijano,ne kolega.Ovo ključa na 95/NAV/,a sada je na 11,50.Tek kada dođe na 75% od NAV tl.cca 71 može se pričati o granici kada počima biti toplo.
Naravno da ne može ići pravocrtno,ali tehničke korekcije na ovoj dionici nebi trebalo biti.
Ovaj ogromni promet dionica u zadnjem rastu od 9 do 12 je ostavio daytradere bez dionica i oni su ulazili
nazad uglavnom iznad 11.Ono što smo ohladili u šest mjeseci ,zagrijali smo u sedmicu dana.A u
rukama tejdera je jako malo dionica i njih će se lagano ciditi u rasponu od 11 do 13,a onda bi sa
dobrim vjestima trebalo probiti prvu veću barikadu na 13.Dakle,do 13 mali promet,na 13 vatromet,a sa dobrim vijestima šibamo kroz 13 uz veliki promet prema 20.
I ZATO MISLIM DA STE POGRIJEŠILI,ako ste u potpunosti izašli.
Ali možda budete imali sreće pa informaciju o deblokadi računa saznate prije nego se upali raketa.Npr.ako bi takva informacija izašla sutra ujutro prva trgovina bi bila barem na 15.I zato ne
stavljajte cijelu municiju na prodaju,a nemojte ni stavljati naloge plašljivce na prodaji jer bi vas moglo pomesti.
Raketa je spremna,odbrojavanje je počelo.

Naravno,da ima i onaj drugi scenarij i zato se ne stavljajte na kupnju ,jer raketa može imati i drugi
smjer i nikada nećete biti toliko nisko da vas ne dohvati.

Ja sam kupio kartu za putovanje u svemir.Svjestan opasnosti.Čak se usudim reći da je sadašnja kupnja na 11 do 12 povoljnija nego prije po 7.Rast sa 7 na 12 je nadnica za strah.

Na ZSE teče med i mlijeko!

Sad me samo zanima psihičko stanje onoga prodavača po 5k prije koji tjedan.

http://zse.hr/default.aspx?id=33931

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sad me samo zanima psihičko stanje onoga prodavača po 5k prije koji tjedan.

a tek sad nakon ovog čišćenja prodaje uz malu obavijest na zse [bye]



Sad me samo zanima psihičko stanje onoga prodavača po 5k prije koji tjedan.

a tek sad nakon ovog čišćenja prodaje uz malu obavijest na zse [bye]
[/quote]

pa i nije baš tako mala…

Vežite se!

Lijepo sam i kolegijalno to sve podijelio s onima koji su bili fer prema meni. A još kada se sezna kolika je cijena….. Mislim da su mi se ljudi ovdje smijali kada sam pisao o svom targetu od 6x kuna….A sad molite za dionice [undecid]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

ne treba jer je pauza. sad ćemo rolati po pisti a onda za sat-dva polijećemo [thumbsup]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/bJXWmGnoWiXATYJDtz5LJw==.pdf

Samo vi pumpajte ovde, to je jedino šta ima neku vrednost u Validusu, no dugovi su toliki da prodaja udela u Vabi ne more da nadomesti gubitke i minuse na ostalim dubioznim pričama i na kraju ćete da popušite.

Indikativno je to, da Selebaj mora da traži privolu verovnika (šta je navedeno i u obavesti berzi) uopšte da proda taj udel, znači taj je pod debelim zalogom, a vama će da ostane skoro pa ništa…

Sem toga zar ne bi bilo logično da je prvo pitao verovnike, a onda obavestio javnost, a ne ovako da se blamira ako ga odbiju… Mogu oni i sami tražiti kupca kad ovrše paket, zašto bi dali suglasnost da pare legnu na Fimin odnosno Validusov račun i da ih tamo spletkaroši iz Validusa na čelu sa Šelebajem pokupe… odnosno da ih tale s ostalim verovnicima.

Deco, deco alal vam vera, vama i vašoj naivnosti.. No, doći će sve to na svoje, neko će morat na kraju račun da plati…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

zašto se sad ne dopusti trgovanje? hoće li sa zse poslati upit o eventualnim novim činjenicama? o birokracijo! [angry]

Pozdrav najzločestijim investitorima na ZSE- Fotije i ekipa. Ovaj forum bi trebao biti mjesto pomaganja i druženja u zajedničkom cilju da svi zaradimo i to protiv fondova i ostalih velikih igrača, a ne da jedan drugom otimamo 100 kuna iz džepa. I kolega Fotije, Vašim beskrupuloznim pisanjima je najbolji demant-na Kaštelanskim staklenicima sam trenutno u plusu 160%,ali mali broj dionica, a ovdje planiram plus od 700%,najkasnije do ljeta. A da ste bili samo malo čovječniji…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close