VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"kada vjetar puše, i purani lete" je stara burzovna izreka, autor nepoznat….

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

ovaj tjedan je protrgovano:
24.01. – 12.292 dionica
25.01. – 44.714 dionica i
26.01. – 58.564 dionica, šta daje ukupno više od 100.000 dionica
nemoguće je znati koliko je bilo trejdanja a koliko zauzimanja long pozicija. obzirom da 10. ima 15.000 komada u petak popodne bi se trebale vidit promjene u top10

Može netko staviti kakav graf?

Sve same jedinice….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

a šta ću krenulo me [lol]

Imate kolega na temi TA analizu od kolege Khmm od neki dan,a on je jedan od boljih tehničara na forumu. Barem se tako do sada pokazalo.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Heh, Jude, Jude…. ko će prvi da baci kamen… [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Imate kolega na temi TA analizu od kolege Khmm od neki dan,a on je jedan od boljih tehničara na forumu. Barem se tako do sada pokazalo.

Znam za tu analizu, mene zanima friška.


Heh, Jude, Jude…. ko će prvi da baci kamen… [lol]

jedva si dočeka javit se. čujemo se krajem dana [thumbsup]


Pozdrav svim imaocima dionica-ne nasjedajte na jeftine provokacije bilo drukera bilo organiziranih brookera. Do kraja 2. mjeseca smo iznad 30 kuna-biti će dvije sigurne, a možda i tri dobre vijesti.
I kolega Walter-ono što ste napisali za mene zaista nije bilo niti lijepo niti kolegijalno,a na vrijeme sam Vam pomogla.

Jeftine provokasije slušamo već mesecima od vas kolegice i tuceta ovdašnjih dzabalebarosa koji eto vole da se igraju ruskog ruleta i lovljenja padajućeg sečiva. Prirodno je da se na pobudjenom optimizmu upalio i spekulantski zov i na ovoj akciji, no na dulji rok treba jasno razlikovati fundamentalne vrednosti ili u ovoj situasiji nevrednosti od tehničkih impulsa i trejdanja.

Igranka je trajala neko vreme, a sad je vreme za koreksiju i to je normalno i očekivano. Zato drugi puta kad lelečete da se prodavci suzdrže od akcije imajte to na umu jer vi sigurno nećete moći da kontrolišete kretanje akcija glupostima koje ovde pišete. To ne mogu ni ja, niti to želim. Ja samo pratim trendove i komentarišem dogadjaje, sve ostale priče su plod vaše mašte i ostalih neukih sudionika ovog topica.

Ujedno se ispričavam onima koje sam možda ovde nehotice povredio, rečju, mišlju i delom… Sve je to deo diskusije i figure govora.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Sveopšta korekcija -što bi kolega Fotije rekao.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Pozdrav svim imaocima dionica-ne nasjedajte na jeftine provokacije bilo drukera bilo organiziranih brookera. Do kraja 2. mjeseca smo iznad 30 kuna-biti će dvije sigurne, a možda i tri dobre vijesti.
I kolega Walter-ono što ste napisali za mene zaista nije bilo niti lijepo niti kolegijalno,a na vrijeme sam Vam pomogla.

Jeftine provokasije slušamo već mesecima od vas kolegice i tuceta ovdašnjih dzabalebarosa koji eto vole da se igraju ruskog ruleta i lovljenja padajućeg sečiva. Prirodno je da se na pobudjenom optimizmu upalio i spekulantski zov i na ovoj akciji, no na dulji rok treba jasno razlikovati fundamentalne vrednosti ili u ovoj situasiji nevrednosti od tehničkih impulsa i trejdanja.

Igranka je trajala neko vreme, a sad je vreme za koreksiju i to je normalno i očekivano. Zato drugi puta kad lelečete da se prodavci suzdrže od akcije imajte to na umu jer vi sigurno nećete moći da kontrolišete kretanje akcija glupostima koje ovde pišete. To ne mogu ni ja, niti to želim. Ja samo pratim trendove i komentarišem dogadjaje, sve ostale priče su plod vaše mašte i ostalih neukih sudionika ovog topica.

Ujedno se ispričavam onima koje sam možda ovde nehotice povredio, rečju, mišlju i delom… Sve je to deo diskusije i figure govora.
[/quote]

Sem toga, ako ste tako dobro upućeni kao šta navodite, pa znate na kojoj će ceni biti akcija i koje će dve, a možda i tri dobre vesti uskoro uslediti, onda budite toliko ljubazni i kolegijalni pa to svima obznanite javno. Verujte mi to je najbolji način kako da pokrenete cenu akcije u željenom smeru…. Naravno, samo budite iskreni i verodostojni… gluposti i pustih želja već smo se naslušali i previše ovde, a i detektori laži su nam posebno osetljivi na ovoj temi… Lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



Pozdrav svim imaocima dionica-ne nasjedajte na jeftine provokacije bilo drukera bilo organiziranih brookera. Do kraja 2. mjeseca smo iznad 30 kuna-biti će dvije sigurne, a možda i tri dobre vijesti.
I kolega Walter-ono što ste napisali za mene zaista nije bilo niti lijepo niti kolegijalno,a na vrijeme sam Vam pomogla.

Jeftine provokasije slušamo već mesecima od vas kolegice i tuceta ovdašnjih dzabalebarosa koji eto vole da se igraju ruskog ruleta i lovljenja padajućeg sečiva. Prirodno je da se na pobudjenom optimizmu upalio i spekulantski zov i na ovoj akciji, no na dulji rok treba jasno razlikovati fundamentalne vrednosti ili u ovoj situasiji nevrednosti od tehničkih impulsa i trejdanja.

Igranka je trajala neko vreme, a sad je vreme za koreksiju i to je normalno i očekivano. Zato drugi puta kad lelečete da se prodavci suzdrže od akcije imajte to na umu jer vi sigurno nećete moći da kontrolišete kretanje akcija glupostima koje ovde pišete. To ne mogu ni ja, niti to želim. Ja samo pratim trendove i komentarišem dogadjaje, sve ostale priče su plod vaše mašte i ostalih neukih sudionika ovog topica.

Ujedno se ispričavam onima koje sam možda ovde nehotice povredio, rečju, mišlju i delom… Sve je to deo diskusije i figure govora.
[/quote]
Koje baljezgarije sinko….osim korekcije..tu se moram složiti! Ovaca za šišanje uvijek ima i uvijek če ih biti…
Hvala prodavačima! [thumbsup]

Eto, ako će vam biti lakše kolegice Kala ja do kraja sedmice neću komentarisat dogadjaje na ovoj hartiji. Vi nam onda lepo pišite sve same pametne i istinite stvari kao šta ste činili i dosada i svakako to upotpunite sopstvenim veoma konstruktivnim komentarima i iscrpnim analizama vrednosti akcije.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Eto, ako će vam biti lakše kolegice Kala ja do kraja sedmice neću komentarisat dogadjaje na ovoj hartiji. Vi nam onda lepo pišite sve same pametne i istinite stvari kao šta ste činili i dosada i svakako to upotpunite sopstvenim veoma konstruktivnim komentarima i iscrpnim analizama vrednosti akcije.

Kao prvo ..piši normalno kao što si nekada pisao,a ne jako lošom izvedenicom ekavice .Nemam vremena tražiti tvoje prijašnje postove…Dizelaš ih je nedavno predočio.
Drugo.. zašto provodiš toliko vremena na ovoj temi,a dionicu nemaš, niti je namjeravaš imati,što me dovodi do zaključka da ili si mnogo padao kada si bio mali ,ili imaš skrivene ciljeve..
Treće..ne želim više gubiti svoje dragocijeno vrijeme na likove poput tebe pa evo zadnja…a vezanio je uz prvo..

"Čovjek uvijek može navući masku na lice, a u sebi ostati onaj koji je bio. Ali što ako maska sraste s licem? S vremenom ti postane sve teže igrati dvostruku igru, pa počneš sam sebe uvjeravati da doista i misliš to što govoriš, kako bi u vlastitim očima ostao čist. Ukratko, mozak ti se okameni." [cool]

New Report

Close